Кога детето Ви започна да носи в себе си мобилен телефон?

  • 1 667
  • 42
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 400
Ами още няма (голямата), но скоро мисля да й взема от онези, които помнят и могат да набират само 5 номера. Мисля, че ще й е достатъчно като за начало. А за истински GSM може да се бори към .... newsm78 14-15 години. 

# 2
  • Мнения: 2 952
Тук от много малки , щом знае как да натисне "1" и да  звънне на тати или мама вече има.Така и детето и родителите се чувстват по сигурни.

# 3
  • Мнения: 3 405
От втория срок на първи клас. Подарък от Дядо Коледа /в лицето на прекрасната му леля/ Grinning

# 4
  • Мнения: 4 371
Брат ми започна да носи на 7, сега е на 9.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
На 11 год. - използва го само в краен случай.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз се двоумя. Най-верочтно ще купя телефон на Дияна като тръгне на училище. До тогава просто не й трябва.

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Големия ми син беше във втори клас когато получи мобилен телефон. Тъкмо обсъждахме идеята в къщи и се чудехме дали е време за такава отговорна придобивка и той взе че спечели един от кафе-машина.
Ще разкажа случая защото се получи доста забавно. Дано не съм досадна.
Та имаха в училището кафе-машина за какао, мляко и разни такива напитки. И седеше отгоре реклама за томбола, но не бях чула някой нещо да е спечелил. И една вечер прибирам сина ми и сина на кумата ми (бяха в един клас) и те си взимат какао като сина на кумата се засилва и изпреварва моя син за да си вземе преди него. Взима си сина ми и като си изпи какаото видя на дъното на чашата надпис "печелите гсм". Аз реших че е някаква глупост или печели играчка, но го занесохме на охранника - така пишеше на рекламата, и той след малко ни донесе една моторола с карта прима заредена с 20 лв.

# 8
  • Мнения: 2 792
  След тази Нова Година, значи  на 7 и малко отгоре. Не гледам на мобилния, като на някаква екстра, това е най-добрия вариант  да я контролирам и да съм в течение на нещата нещо,  на което много държа. Телефона и е на абонаментен план, като с баща й сме в група с нея. Нейните сметки варират от 0.50 до 1 лв+ абонамент, аз говоря с нея на 0.10 лв, а баща й на 0.01лв на минута.

# 9
  • Мнения: 2 567
На моята и взехме като беше на 6. По скоро и дадох моя стария и си купих нов.
Дадохме и го, защото тръгна на предучилищна, която беше на 10км. от нас и много се притеснявах. Така определено се чувствах много по спокойна.

# 10
  • Мнения: 5 468
Взима си сина ми и като си изпи какаото видя на дъното на чашата надпис "печелите гсм". Аз реших че е някаква глупост или печели играчка, но го занесохме на охранника - така пишеше на рекламата, и той след малко ни донесе една моторола с карта прима заредена с 20 лв.
Аууу..., бравос, много приятна изненада, наистина Peace

# 11
  • Мнения: 11 534
Моят син се сдоби с GSM на 8 год.Чесно казано май го използва повече за играчка отколкото по предназначение. Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 1 654
Ние сме на 7, в първи клас, но още не сме почувствали необходимостта от телефон.

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 336
За мен няма отговор. Sad Ани сега ще стане на 6 и вече иска да има, но струва ми се, че повече за да играе на игри. Предполагам, че ще й купя като тръгне на училище. Засега не й трябва.

# 14
  • Мнения: 805
За 1 учебен ден.

Общи условия

Активация на акаунт