колко често режете нокти

  • 1 883
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
На ръцете ги режа на 4- 5 дена, на крачетата на седмица и половина.

# 16
  • Мнения: 3 760
На ръчичките - веднъж седмично. А през ден ги пиля. На краката - не.

# 17
  • Мнения: 247
На ръцете 2 пъти в седмицата, а на краката - веднъж на 2 седмици  Grinning Ноктите му растат светкавично ...  Grinning

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И ние така...на ръцете веднъж седмично...на краката.. на месец веднъж...
И при нас така....

# 19
  • Мнения: 920
На ръцете гледам да е поне веднъж седмично, на краката - веднъж месечно Embarassed

И ние така. На краката растат много, но са меки и се подвиват някак и трудно се различава кога е време за рязане. Да не говоря за всички ритничета, които отнасям докато трае процедурата  Laughing . На ръцете малко по-лесно - първо вече явно посвикна, а второ гледам да има нещо интересно по ТВ-то и като се зазяпа става лесно.

# 20
  • Мнения: 27 524
На ръцете - на всеки 4 дни.На краката,за 7 месеца досега само 2 пъти съм ги рязала и то само на палчетата  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 255
Режа и на ръцете и на краката - като попораснат  Joy

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
На ръцете през 4-5 дни,но на краката е голяма борба и ме се е случвало до сега 4-5 пъти да успея.

# 23
  • София
  • Мнения: 43 904
на ръцете 2 или 3 пъти седмично, мн бързо ръстът, на краката - още не съм...те си се чупят сами...но като знам на ръцете колко трудно се оправяме, представям си с краката какво ще е...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И ние така...на ръцете веднъж седмично...на краката.. на месец веднъж...
Peace

# 25
  • Мнения: 6 164
Подсетихте ме, че четох в една книга, че в началото били толкова меки ноктите, че може да ги изгризваме със зъби! #Crazy И дори имаше снимка на жената как е налапала ръчичката на бебето! #Crazy Така ли се прави верно? Laughing

# 26
  • Мнения: 1 410
На ръцете около веднъж седмично, а на краката незнам, но много по-рядко.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 936
На ръчичките - два пъти седмично, на крачетата - още не съм ги рязала, ама няма и нужда засега  newsm78

# 28
  • Мнения: 11 505
На ръцете веднъж седмично, а на краката може би на 2 седмици. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 910
На ръцете ги режа веднъж седмично, а на краката- през 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт