Дневник-кой какво яде днес по пътя към мечтаното тяло:)

  • 5 255
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
пускам темичката и на който му харесва идеята да пише всичко каквото ял през деня има свобода да си пише...ако искате пишете и по кое време на деня сте го яли:) мисля че така ще е много по-лесно...аз лично днес съм изяла 2 печени скумрии(една на обяд и една на вечеря) 2 ябълки следобяд и по 50 гр сушени стафиди и сливи...изпила съм 2 айряна от тези които се продават:)

# 1
  • Мнения: 206
Аз не мога да пазя диета... ям каквото ми попадне - сутринта една тортичка с кафето, салата и пица на обяд, а следобед Embarassedсандвичи+торта и едно шоколадово топче, на вечеря само салата, но тъпках и други разни вафли и кроасани от малките почти цял ден...

# 2
  • Мнения: 433
ами точно затова е темичката-не за диети.....аз също не спазвам диета...ям каквото ми падне и не под режим или нещо такова...гледам да ям по-така но ям всичко което ми се дояде:)

# 3
  • Мнения: 206
Честно казано хич и не се замислям какво точно ям - в смисъл че никога не си задавам въпрос дали това което хапвам е здравословно, ако го обичам и ми е вкусно...

# 4
  • Мнения: 1 258
Имам си едно любимо мюсли(FRUIT'X на Familia) newsm10.Купувам го от Била.Струва към 6 лева(625 гр).

Любимото ми е с ягоди,които са на хрупкави парченца между овесените ядки.Заливам ги с кисело мляко и това закусвам.Не се нуждае от допълнително захар и си остава хрупкаво след заливането.Видях,че съдържа диетични влакна,каквото и да значи това. Laughing.
Целият пакет е с енергийна стойност 425 kcal,а на мен ми стига за поне две седмици.

И най-важното,че е супер вкусно и засища.

# 5
  • Мнения: 433
ами ето ме и мен:)закуската я проспах а на обяд хапнах 1 чушка пане (от купените) и задушени зеленчуци (микс от тези на бондуеле).....това е за сега:) но мама е ходила до метро и вкъщи има от лубимите ми шоколади цяло стекче...ще видим до кога ще е цяло-но най-вероятно ще си го взема когато замина и там ще ги ям-сега не искам:) утре заминавам и се връщам в четвъртък-ще ми липсвате много.....и само за комп ще си мечтая:)

# 6
  • Мнения: 249
Аз не пазя диета,но ям само вечер-между 17-19ч.Снощи ядох пеле с картофи на фурна,шопска салата и сирене.После изпих чаша нанурален сок портокал и една голяма ябълка.

# 7
  • Мнения: 6 900
Днес съм изяла 3-4 кифлички със сирене (малки домашно приготвени от баба), едно парче...как да го нарека, житенка пише на опаковката, с ориз и пшеница било, и едно парче черен шоколад (55% какао Joy). Да подчертая, че не съм на някава определена диета, просто съм намалила храната и гледам да наблягам на растителните храни.
Докрая на деня се надявам, че ще издържа на плодове и зеленчуци, но ще си видим. Цял ден съм си вкъщи, а така ми е по-трудно, защото все ми се дъвче нещо в устата.

# 8
  • Мнения: 803
Днес съм на едно кафе, малко картофена салата.
напоследък гледам да се храня само със салати, но си ги правя доста засищащи.
Например вчера (без да чувствам глад) изкарах деня, след като изядох една голяма купа, съдържаща: марули, един домат, една краставица, няколко маслини, малко риба тон и царевица - овкусена с оцет и олио.
В същото време не се лишавам от сладко, ако много ми се прияде, но не прекалявам.
Има резултат - почнах да се стягам, принципно съм слаба, но имам излишни мазнинки в корема и дупето. Tired
Само да кажа, че не правя упражнения в момента, нещо ме мързи Confused

# 9
  • Мнения: 80
 Аз днес хапнах към 15 часа 3 филийки бонус със извара и лютеница (последното ми вкусно откритие) и половин кутия сладолед Делта, сега ще си направя кафе докато чакам сем. да се прибере ...Официално не съм на някаква диета, но се пазя какво ям, довечера за сега не знам... Flutter

# 10
  • Мнения: 3 537
10,30ч - кафе
11,30 ч- 2 малки филийки със пастет
16,00ч - кафе
19,00 ч - ще хапна един кренвирш с 1 филия хляб

# 11
  • БГ
  • Мнения: 735
ох и анмен ми е трудно, сутринта-1 грейпфрут с 1 филийка хляб +кашкавал+чай, на обяд- 1 пил.крилце с град, после малко шоколад+1 бнан, ще гледам да не вечерям ,като съм у нас умирам за ядене ooooh! Close

# 12
  • Мнения: 2 952
То пък кой ли ще ни чете отговорите ...малко е  от  вида теми ,  в които само ти идва да пишеш...да си кажеш..... Mr. Green

# 13
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Днес изядох един кроасан със сутрешнето кафе. На обяд телешко с варени картофи и моркови и салата, и за десерт-крем-карамел. После, като огладнях пак малко от снощните студени спагети. И един пакет солети. Засега това е, но денят все още не е свършил, така, че... newsm53

# 14
  • Мнения: 5 873
 
То пък кой ли ще ни чете отговорите ...малко е  от  вида теми ,  в които само ти идва да пишеш...да си кажеш..... Mr. Green

Който иска да чете,никого не караме на сила...
9ч.-50г кашкавал
12ч.-1 ябълка
14.30ч-100г.пиле и 200 г.салата от марули
18ч.-100г.св.пържолки(нетлъсти) на скара и 200г.салата от марули
Довечера ако ми огладнее много ще хапна 1 ябълка или ще изпия чаша айрян.
Това е. Flutter

# 15
  • Мнения: 481
Така като чета аз май ям най-малко и пак не ми отслабва дупето и корема  Laughing
Днес съм изяла три филийки (от хляб Бонус) със кашкавал, препечени и съм дояла на децата кисела - 5-6 лъжички.....Сега ще си правя салата с марули и домати и към нея може една - две филийки с пастет....

# 16
  • Мнения: 433
така..изядох още 1 чушка и останалите зеленчуци...после ч портокал и 2 шоколаса ЛЗ....и едно кисело мляко....и 2 кивита....надявам се до довечера да не пиша повече в тая тема

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Кисело зеленце с оризец на обяд
и преди малко ми се опече баничката и си взех 2 парченца туй то  Simple Smile

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз пък днес: на обяд две шишчета свински  Sad  /няма как, на работа, каквото дадат/, един печен картоф, към 16 и 30 едно мляко с нес с мед, между другото много вода. Но да знаете какви спагети със сос ме чакат сега, ммм кажете как да им откажа Cry. Пък и като знам колко не са ми полезни... no

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
По принцип до обяд ям само плодове,но тези дни не си бяхме в къщи и промених режима.
Значи,до 11 часа-нищо.
Към 11-един таратор и една шопска салата без сирене.
В 16-една ябълка.
В 19-кюфтенца със домати и краставици.
В 22-една ябълка.
Ами,това е за днес Grinning

# 20
  • Мнения: 1 250
Така като чета аз май ям най-малко и пак не ми отслабва дупето и корема  Laughing
Днес съм изяла три филийки (от хляб Бонус) със кашкавал, препечени и съм дояла на децата кисела - 5-6 лъжички.....Сега ще си правя салата с марули и домати и към нея може една - две филийки с пастет....
Веси, извинявай, мила, ама с тези 5 филийки хляб няма как да слабееш, пък били те и Бонус Peace Откажи се от хляба, а ако ти е толкова трудно изяждай една филийка, но до 10ч сутринта  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 870
аз днес съм на едно кафе ,едно чайче и 2малки милинчици собствено производство.довечера огромно салата зелена със краставици и телешки бюфтек  bouquet

# 22
  • Мнения: 479
Ох, аз сутринта изядох един сандвич /малък - от тези с тостерния хляб/ и един чипс.
А на обяд - зелена салата с кисело мляко и едно парче бяла риба /панирана/. За вечеря предвиждам само кисело мляко. Да видим дали няма да се изкуша и с нещо друго. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Момичета, чудя се дали не е време вече да се пусне тема- от къде тръгвам и на колко години съм. Имам в предвид следното: ако аз имам да свалям шест килограма и съм на 35 год. ще ги сваля много по- трудно от тази, която има да сваля 15 кг и е на 25год. Защото всички знаем, че след 35 год метаболизма се забавя и е по- трудно свалянето на килограми, както е по- трудно да свалиш последните два, отколкото първите десет. За това си мисля, че е по- добре да си казваме колко килограма имаме да сваляме, но и дали сме над 30 г., спортуваме ли и дали водим заседнал живот.Всички тези фактори имат значение.

# 24
  • Мнения: 5 873
Момичета, чудя се дали не е време вече да се пусне тема- от къде тръгвам и на колко години съм. Имам в предвид следното: ако аз имам да свалям шест килограма и съм на 35 год. ще ги сваля много по- трудно от тази, която има да сваля 15 кг и е на 25год. Защото всички знаем, че след 35 год метаболизма се забавя и е по- трудно свалянето на килограми, както е по- трудно да свалиш последните два, отколкото първите десет. За това си мисля, че е по- добре да си казваме колко килограма имаме да сваляме, но и дали сме над 30 г., спортуваме ли и дали водим заседнал живот.Всички тези фактори имат значение.
Гласувам с две ръце.На 16 г. свалях по 4 кила на месец -сега нъц.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 870
аз съм на 38год и много трудно свалям.докато преди за 1 седмица можех да ги сваля тези пусти 6-7кг Embarassed

# 26
  • Мнения: 6 900
На 19 съм щом има значение. Понамалих храната, но засега не виждам особен резултат. Не се движа особено много, но пък въртя на едно велоергометърче (ако мога така да го нарека, защото не е цяло ами само педалите). Обаче нямам кантар и затова реших от вчера да се меря с метър. Та след няколко дена ще мога да докладвам дали има промяна в сантиметрите.
Иначе днес...малко прекалих Embarassed
Сутринта още 2-3 малки кифлички със сирене.
Малко по-късно сладолед, нямам представа от грамажа.
На обяд макчикън и.. да речем средни картофи (поканиха ме и не исках да отказвам, иначе нямаше да отида).
Междувременно 2-3 блокчета шоколад и една житенка.
Вечерта мисля да изям 3 кивита, но ако много огладнея може малко салата. Аа, и последната житенка от опаковката.

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Два грейпфрута, чаша кисело мляко, парче сирене и две-три вилички зелена салата. Мисля, че добре се справих!  Wink

# 28
  • New Zealand
  • Мнения: 871
за днес менюто ми е едно кисело мляко верея от 0'1% масленост и две мини еклерчета(които са точно една хапка) Embarassed не съм много доволна от себе си, но като за първи ден на диета, е ок Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 7 789
Цял ден съм на задушен карфиол на пара- нискокалоричен и вкусен.  Hug

# 30
  • Мнения: 3 537
Днес цял ден съм на 2 кафета само Wink

# 31
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Днес цял ден съм на 2 кафета само Wink


Това е вредно. Недей така. Не бива да се свалят килограми с пълен глад. Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 3 787
Такааа.Днес сутринат ядох 2 ябълки.
Наобед 2 филийки свинско филе.
Следобед 1 ябълка и един банан с разстояние между тях около час.
На вечеря риба със зелева салата.
2 часа след вечерята 2 ябълки.

# 33
  • Мнения: 505
браво на авторката...откога се бях замислила да пусна такава тема... че хич не ми се мисли меню при диета..а и така се чуства човек съпричастен и по отговорен... newsm78

# 34
  • Мнения: 25
Сутринта закусих солен кекс с вода Laughing
За обяд хапнах крем супичка Simple Smile
За вечеря пържени картофки със сирене и таратор и за десерт торта

( ау колко "здравословно" ) Laughing Laughing

# 35
  • Мнения: 433
така здравейте всички:) видях поздрав за мен и темата-благодаря:) върнах се вече:) лелеее-при баба е много вкусно...не мога да ви кажа какво ядох-всичко.качих 2 кг за 4 дни-мислих че ще са 5....та сега минавам само на зеленчуци(от тези замразените) много са ми вкусни в микрото:)изкарах си страхотно иначе:)

# 36
  • София
  • Мнения: 7 789
Днес съм на лунната диета. В 15ч. мисля да си хапна няколко резенчета ананас,а за вечерта зелена салата с активия.

# 37
  • Мнения: 5 873
Днес съм на печена скумрия на скара със салата от краставици.Всъщност още не съм яла щот сега ставам след нощната смяна,но ще поправя грешката ей сега.Вечерям най-късно в 8 ч ,а нощем ръбам ябълки...

# 38
  • Мнения: 7 263
С уговорката, че с това дето го ям трудно ще стигна май до мечтаното тегло  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
сутринта изпълнене с добре намерения - един банан и чаша мляко, после в службата чаша голямо капучино.
На обяд обаче - кашкавал пане, с домати салата и броколи със сирене - до тук добре.
Обачеееееее тия изверги в нашия стол - изложили едни десертииииииии  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 newsm78 newsm78 та и половин тортичка хапнах - с една колежка си я делнахме /щото и тя диетира/.
Пък после хромове и влакна  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Абе докато не се стегна и да се опъна на як глад нищо няма да стане, знам си аз Embarassed Embarassed Embarassed

# 39
  • Мнения: 3 537
До сега съм яла 3 препечени филийки и 1 кафе изпих Grinning

# 40
  • New Zealand
  • Мнения: 871
досега съм на кафе и обезмаслено мляко, а довечера ще ям зелена салата и диетична извара

# 41
  • Мнения: 7 263
Цитат
досега съм на кафе и обезмаслено мляко, а довечера ще ям зелена салата и диетична извара

Кажи ми моля те изварата, подправяш ли я нещо - как я ядеш - защото така ми се струва много блудкава - и освен това исках да те питам каква извара купуваш - на килограм ли, или в пакетче?

# 42
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Цитат
досега съм на кафе и обезмаслено мляко, а довечера ще ям зелена салата и диетична извара

Кажи ми моля те изварата, подправяш ли я нещо - как я ядеш - защото така ми се струва много блудкава - и освен това исках да те питам каква извара купуваш - на килограм ли, или в пакетче?
купих си на пакетче 500г. смятам да си сложа в салатата, иначе не се яде Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 6 472
От днес и аз се включвам в колективи н слабеещите Grinning До сега винаги съм успявала да смъквам килограми, като просто изключа разните работи между харенията. На едно листче си записвам АБСОЛЮТНО всичко, което хапвам. Има дни в които като направя рекапитулация в края на деня, се оказва, че 50% от погълнатите калории се падат на такива незабележими похапвания Sad
Та менюто за днес ми е: 1 мляко с нес без захар, от дюнера до нас - съдържанието на един дюнер, само че без пържени картофи и сос, сипани в чиния вместо в питка (сиреч печено месо със зелева салата и кисели краставички), 3 солетки от пакетчето на колежката, 1/2 мъничка вафличка.
За вечеря ще правя салата от соеви кълнове.

# 44
  • София
  • Мнения: 7 789
aventura, и аз щях да те питам за изварата, но Lennyh ме изпревари.  Grinning  А вкусна ли е в салата или зависи от марката?  Много искам да заместя сиренето с извара, защото без сирене не мога, много обичам, но е и доста калорично.
 

# 45
  • Мнения: 3 372
Ами аз кафе, после пак кафе и пак кафе и към 13.00 една пилешка мусака с едно черно хлебче newsm48 юь за вечеря незнам какво ще има newsm78

# 46
  • Мнения: 2 663
Да се включа и аз...спазвам диета препоръчана ми от кинезитерапевт,съобразена  ст ова че кърмя.То не е точно диета,а целта е най-вече да се превърне в начин н ахранене
...та днеска съм на безкофеиново кафе с кавява захар и киви за закуска.За обяд-зелена салата със зехтин и лим.сок ,две филийки черен хляб и малко парче сирене
За след.закуска-плод по избор,но още не съм гладна
ЗА вечеря имам 2 варени картофа,салата и малко парче сирене

# 47
  • New Zealand
  • Мнения: 871
aventura, и аз щях да те питам за изварата, но Lennyh ме изпревари.  Grinning  А вкусна ли е в салата или зависи от марката?  Много искам да заместя сиренето с извара, защото без сирене не мога, много обичам, но е и доста калорично.
 

изобщо не ги гледам като марки. не мога да кажа, че е много вкусна, но в салатата става

# 48
  • София
  • Мнения: 7 789
Мерси, ще пробвам.  Wink

# 49
  • Мнения: 7 263
Цитат
Много искам да заместя сиренето с извара, защото без сирене не мога, много обичам, но е и доста калорично.


Не го ли киснеш във вода?
Аз купувам само краве сирене и го кисна в студена вода - така хем се обезсолява, хем и се намалява малко маслеността. Една от мамите тук ми беше казала следния трик - за да намалиш маслеността на сиренето - първо го киснеш малко в гореща вода и след това в студена, но този трик още не съм го правила.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 789
Lennyh,мерси, ще пробвам. Не съм слагала сиренето във вода, защото от някъде сам чувала, че така много бързо се разваля.  Thinking

# 51
  • Мнения: 7 263
не бих казала че бързо се разваля. Аз купувам сирене в кутии по 1 килограм / като го купя отливам саламурата и наливам студена вода вътре /- и за около седмица свършва - а лятото и доста по-бързо, защото го ползвам много за салати и със разни плодове. Не ми се е разваляло. Но ако го ядете по-бавно може би и да се развали - не зная newsm78 newsm78

# 52
  • Мнения: 310
Хм......днес съм яла едни кифлички със сирене към 15:30 и един таратор .

# 53
  • Мнения: 154
сутринта хапнах 1 банан +кисела мляко Роса, после за обяд едно малко парченце пилешка пържола /от вакумираните/половинката на едно пакетче кашкавал Роса и няколк листа маруля, и пак банан -2 бр. На разходката се изкуших и си взех пукаки, но хапнах малко.После кафе и кола. Пак банан+бисквити хогаренас+кисело мляко Роса smile3511 И се чувствам адски виновна Embarassed от утре съм само на плодове и бисквити-да се надяваме newsm17

# 54
  • София
  • Мнения: 7 789
А бисквитите хогаренас нискокалорични ли са, защото гледах, че имат много калории?  newsm78

# 55
  • Мнения: 433
ами въпреки че темата не е специално за диети-има достатъчно друго които са страхотни....всеки си кава какво яде:) та за диетите-аз разбрах че НЕ МОГА да спазвам диети...затова ще внимавам какво ям....повече зеленчуци и плодове и ще се опитам да не ям "храни в пакетче".-една приятелка отслабна пред очите ми-направо не вярвах...заедно се тъпчехме като огладнеем-с пици,сандвичи и mcdonalds но тя не ядеше нищо в пликче-солети,чипсове,вафли и тн....нищо което е в опаковка-тя дори натурални сокове не пиеве....нито кола-нищо......но ядеше всичко друго..само киселото мляко го ядеше от нещата с опаковка...мисля и аз да се опитам,но не да ми е фикс идея:).....иначе от утре почвам да си правя равносметка и да ви пиша отново:)

# 56
  • Мнения: 310
luni4ka ти имаш ли напредък с килограмите ?

# 57
  • Мнения: 433
да Simple Smile цели 2 нагоре:)....но от утре няма такива работи.....просто 4 дни бях при баба и единственото което правих беше да ям и да спя

# 58
  • Мнения: 310
е.....изложи се бе момиче....така се беше решила..... Grinning

# 59
  • Мнения: 433
ми.....честно казано не съжалявам..изкарах си най-вкусните 4 дни....а и на село при баба няма как да не ям....но от утре почвам да се ограничавам и така....другия понеделник ще ви се отчета обещавам да са на долу

# 60
  • Мнения: 310
 Grinning ще следя Grinning

# 61
  • Мнения: 433
дръж ме под контрол,че самичка ще се издъня

# 62
  • Мнения: 5 873
Днес за обед-2 яйца на омлет с 50 г извара, 50 г крактавица и 2 ч.л.к.мляко
1 нес-кафе
за вечеря-пил месо варено и краставица
през нощта(нощна смяна съм)-2 ябълки
That`s it.

# 63
  • New Zealand
  • Мнения: 871
засега не съм яла все още, като изклю4им едно капу4ино и бонобони без захар. след малко ще си направя една голяма зелена салата с яйце и извара Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 7 789
На обяд- 200гр. карфиол, а вечерта мисля да хапна 2 яйца и 1 активия.

# 65
  • Мнения: 2 956
Ми 1/2 кофичка кисело мляко с 1/2 настъргана ябълка и 1 с.л. мюсли...това мисля и да вечерям..до сега съм на 2 порции-в 12:00 и в 16:00.

# 66
  • Мнения: 310
яла съм : едно мляко, малко бисквити, две ябълки и за вечеря една салата

# 67
  • Мнения: 433
здравейте:) вчера не можах да се добутам до компютара.....вчера-към 2 и 30 2 варени яйца,към 4 и 30-едно кисело мляко....и към 9 и 30 6 маслини + 2 сиренца(от тези триъгулните)
а за днес-за сега нищо....за обяд има таратор,а мама готви пил.супа за вечеря

# 68
  • Мнения: 433
аз пак имам от моите странни въпроси-значи онзи ден пих сок от круша и много ми хареса-вече ми е любимия....и ядох от готовите миксове,но имаше и картофи вътре и те май не се задушиха както трябва-бяха твърдички....та въпроса ми е-от картофите или от крушата стоях 2 дни в тоалетната?..защото ми се пие пак сок ама не ми се рискува

# 69
  • София
  • Мнения: 7 789
аз пак имам от моите странни въпроси-значи онзи ден пих сок от круша и много ми хареса-вече ми е любимия....и ядох от готовите миксове,но имаше и картофи вътре и те май не се задушиха както трябва-бяха твърдички....та въпроса ми е-от картофите или от крушата стоях 2 дни в тоалетната?..защото ми се пие пак сок ама не ми се рискува

Имам приятелка, която само със сок от круша се разхлабва, така че сигурно е от това.  Laughing

# 70
  • Мнения: 5 873
Определено крушите действат разхлабващо.

# 71
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз току- що ядох за първи път за деня. измислих си нещо вкусно и нискокалорично Simple Smile в тефлоновия тиган си сложих съвсем малко мазнина, добавих диетична извара, която оставих да се позагрее, добавих и сол и черен пипер и отгоре чукнах едно яйце. стана супер Simple Smile досега слагах варено яйце и извара в зелената салата, но сега реших да разнообразя

# 72
  • Мнения: 2 936
1-кафе и кола
но след малко май ще хапвам-огладнях вече

# 73
  • Мнения: 433
аз днес пак се отворих на ядене-но за вчера съм много доволна.....ще се меря в понеделник и ще ви кажа...а иначе днес съм изяла 1 портокал,после съвсем малко гювеч-тва ми е едно от любимите ястия на мама,но без месото-само зеленчуците,и то 3 лъжици,но поне съм доволна:) тва беше към 12 и 30....към 3 изядох 1 ябълка и сега преди малко една голяма купа таратор....

# 74
  • Мнения: 433
аз съм + 2 кивита а сега вече съм доста гладна,така че сядам пред телевизора с купа таратор и половин кебапче:)

# 75
  • Мнения: 5 622
 Не ям хляб, може би това има голямо значение, че съм в добра форма.

# 76
  • София
  • Мнения: 7 789
Днес съм на 1 активия на обяд, карфиол със сирене на вечеря. За малко обаче се удържах, да хапна една вафличка.  Crazy

# 77
  • Мнения: 636
за днес да се отчета
1 кафе сутринта
салата домати и краставици на обяд.
към 18 часа хапнах 1 активия с ягоди, защото бях освирепяла от глад и засега това е.
Смятам преди да легна да изпия един зелен чай за разхлабване.

# 78
  • Мнения: 310
дръж ме под контрол,че самичка ще се издъня

ей....я кажи...има ли резултати с гладуването?

# 79
  • Мнения: 433
ами то ми е 2-ри ден,и не е гладуване..смисъл-не съм зверски гладна,но е рекорд за мен че не съм яла нищо тестено-вкъщи е пълно с солети,бисквитки и такива работи....събота и неделя мама меси страшно вкусни неща-днес има милинки и бухтички и кифлички...а аз не съм изяла нито една Party и нищо шоколадено не съм яла въпреки че има от лубимата ми торта в хладилника  Sad иначе писах какво съм яла днес и вчера..не съм се мерила-поне до понеделник-вторник да издържа да се ограничавам и мисля че после ще ми е лесничко....

# 80
  • Мнения: 433
така:) да се отчета-сега се събуждам и съм взела 1 портокал и 1 киви за закуска:)..към 1 мисля да ям или задушени зеленчуци или от зеленчуковата супа на мама......после излизам и ще се приберя след 6...през това време мисля да не ям...и като се прибера ще ям нещо страшно вкусно-една кофичка кисело мляко изсипвам в купа за салата,нарязвам зелени ябълки на кубчета,портокал както ми падне и киви пак на кубчета + 2 лъжички мед...и понеже днес има и пресен ананас вкъщи и тои ще присъства...това ще ми е вечерята-обожавам го и ме засища страшно много:)....днес ми е вкусния ден от ограничаването....3-ти ден....и осъзнах колко вкусни неща могат да се ядат и то да са полезни:) много съм щастлива:)...утре ще се меря да видя какво сътворих за 4 дни-ако имам 5-4ка ще продължа....почнах от 62

# 81
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Аз не съм на диета /не мога да гладувам/, но гледам да ограничавам храната.
Та днес до сега - 1 купичка пилешка супа с 3  Embarassed филийки Бонус, 1 пилешки кренвирш Сачи, 1 банан, 3 ч.л течен шоколад.
До довечера, ако издържа, добре, ако не - имам печен пипер с доматен сос - ще хапна малко.

# 82
  • Мнения: 433
и така:) вчера плана беше след киното да се прибера и да хапна от моето лубимо плодово мляко (мое производство),ама нещо се обърка....първо в киното изядох една гоооооооляма кутия пуканки и после вкъщи изядох една чиния гювеч към 7....но без хляб...и после към 9 вече млякото..и понеже остана доста днес си го дояждам.сега се прибирам вкъщи от у-ще и нищо не съм яла-сега ще хапна от млякото....довечера пак на зеленчуци(много са ми вкусни)...и така резултат от петък насам без хляб и сладко -4...бях 62 а сега кантара ме показва 58...нз до колко е вярно защото не е електронен а обикновен..но аз продължавам:)

# 83
  • Мнения: 275
Здравейте, момичета! Не зная дали е късно да се включа и аз, но смятам, че така- групово ще ми е по- лесно да се ограничавам с храненето. Имам да свалям 10 кг. и не е никак малко. Започвам броенето от днес. Досега не съм хапвала нищо, но вчера прекалих и се надявам да издържа, а пък утре- каквото сабя покаже Simple Smile
Успех и на всички вас!

# 84
  • Мнения: 433
здрасти:) естествено че можеш да се включиш:) добре дошла..а иначе за гладуването-толкова много изчетох във форума за него и единственото което разбрах е че не е полезно-защото организма си "пази" храна....по малко "недебелееща" храна когато си гладна и ще ги смъкнеш:)

# 85
  • Мнения: 433
продължавам да се отчитам......до 3 и пол-нищо...тогава 4 лъжички (чаени) от киселото мляко с плодовете и сега съм гладна-вкъщи има печени пил бутчета с картофи-ще си сипя картофи....пък довечера(8 и 30-9) ще изям едно бутче с малко задушени зеленчуци.......

# 86
  • Мнения: 433
забравих-сметнах калориите по това което планувам(надявам се да няма повече храна)-560....

# 87
  • София
  • Мнения: 7 789
Днес на обяд съм на 1 активия, а вечерта салата- 400гр. домати и 80 гр.обезсолено сирене.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Това е любимата ми тема.  Joy МНого яко! Кефя се! Бравос!  Hug

И ще взема да се споделя и аз, да не остана назад, че дне изядох кофа кисело, 2 пъти какао със сметана, 3 варени яйца, 100гр пилешко пушено, 100 луканка, ще вечерям печено агнешко със зелена салата. Още нещо ядох, но не го помня, но по диетата беше, много ясно.
Утре ще си направя спаначено суфле със сметана  и масло, печени пилешки гърди с гъбка и топено сирене и овесена ядка за закуска с масло и сирене. Връхта на сладоледа (туй не го ям)!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Искам да замоля, ако някоъ мацка дълга време я кара на такъв оскъден режим, да ми пише на ЛС след няколко седмици.  Flutter

# 90
  • София
  • Мнения: 5 289
На обяд една зелена салата,преди малко една салата със зеле и моркови и едно парче кекс,с което о...х работата.

# 91
  • Мнения: 210
Уффф .
Със спагетената диета свалих за една седмица 3 килограма, до тук добре,станах 58 кг на 176 височина, но сега се старая да ги задържа, но от няколко вечера имам навикпреди да си измия зъбките и да легна да похапна една филийка Бонус със свежо сирене, но и Митето и той намазва, с едина голяма филия бял хляб с шунка(както му казвам - антислабещо). А тази вечер нещо хич не ме плени този Бонус и това сирене и тако си препекох една бяла филийка с шунка,че и кашкавал..., с кеф си я изядох. А сега ме глождят огризения ...

Айде стига съм ви се оплаквала , а да лягам,че току виж свиршил хляба ...

# 92
  • Мнения: 86
искам да ви кажа нещо което е 100% истина ,но в началото и аз не вярвах скоро видях една позната която не бях виждала месец и нещо и не я познах беше с 10 кг. по малко попитах я какво прави и тя ми каза ,че яде само месо и зеленчуци. и аз започнах вече 3 седмица обаче много стриктно без глътка алкохол, безалкохолно илиплод и сладко. изяждам обаче големи количества месо-всякакво дори и пържено например 500гр. пилешки дробчета с лук за обяд и 4 шишчета и 3 кюфтето за вечеря, никого не съм гладна ,а вече тежа 4 кг. помалко ,така че пробвайте дори да не ви се вярва.

# 93
  • Мнения: 5 873
Искам да замоля, ако някоъ мацка дълга време я кара на такъв оскъден режим, да ми пише на ЛС след няколко седмици.  Flutter

Нещо не ми стана ясно-за чии оскъден режим иде реч?Егати как се затъпява с тез диети...все килата ми в главата!

# 94
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ама Ванче! Разгледай по-нагоре кой как ял и умрял от глад!  Диетичен бил. Затуй аз чакам да видя резултат след някоъ друга седмица. Нали ми е люБимата тема, разглеждам си я с интерес!
Пък истинската диета на Ивайла, от предходния постинг е ниско-въглехидратна диета, който не е чел да потърси инфо за нея, струва си.

# 95
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте! Hug И аз се присъединявам към вас.
Вчера съм яла половин кофичка кисело мляко, 1 яйце,1 филийка хляб, едно резенче пуешки деликатес, 100гр зеле, чаша кафе и много чай. За сега съм на една миниатюрна филийка хляб и една още по-миниатюрна бучка сирене, и разбира се кафе.

# 96
  • София
  • Мнения: 7 789
Днес въобще не знам, какво да ям.  newsm78  След вчерашната активия и доматки със сирене съм +200гр.  smile3511  Мисля, да си променя режима- ще ям повечко на обяд и нещо леко вечерта, а до сега правих обратното. Дано все пак причината е , че съм неразположена, а не, че организма ми се харесва шишкав и иска такав да си остане.  #Shocked

# 97
  • Мнения: 5 873
Ама Ванче! Разгледай по-нагоре кой как ял и умрял от глад!  Диетичен бил. Затуй аз чакам да видя резултат след някоъ друга седмица. Нали ми е люБимата тема, разглеждам си я с интерес!
Пък истинската диета на Ивайла, от предходния постинг е ниско-въглехидратна диета, който не е чел да потърси инфо за нея, струва си.
Небесна,моля за извинение! smile3537И аз им се чудя!Не искам да обиждам никой(щот и аз минах по тоя път докато ми дойде акъла в главата!). cry
Минах през гладолечение-отслабнах 10 кила за 2 седмици(които си новаксах,  261uuче и отгоре!!!);минах през фазата на "неядене на нищо"до към 2-3 следобед и после  Animal Pigела да видиш.
Сега я карам на пиле,риба и млечни със салата,ама нещо съм в застой и май ще спирам млечните...  33uuще видим тая работа. smile3515
Та така. Wink

# 98
  • Мнения: 433
до сега не съм яла-прибирам се от у-ще и ще хапна пилешка супа(ама без месото)....следобед портокали а довечера задушени зеленчуци поляти със малко разбито кисело мляко+вода...

# 99
  • София
  • Мнения: 7 789
Днес съм на доматки с извара,а за вечеря- сигурно активия. И дано утре кантара да мръдне, иначе ще го  #2gunfire

# 100
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Суфле не направих, но изяждам варените яйца с кашкавал, свинско филе и десерта ми е какао със сметанка.

# 101
  • Мнения: 5 647
Аз не мога да пазя диета. Винаги, когато си кажа, че ще пазя диета и ми се прияждат всевъзможни неща, за това не си и правя труда вече да правя. Единствено с голям компромис правя лунната. В момента огроничавам количеството на храната и гледам да избягвам тестени и мазни храни.

# 102
  • Мнения: 310
Отдавна не съм писала тук.
Сега яма една краставица със сирене. Закусвах палачинки със сладко  Embarassed

# 103
  • Мнения: 5 647
Отдавна не съм писала тук.
Сега яма една краставица със сирене. Закусвах палачинки със сладко  Embarassed
Преди малко изядох едно бурканче кисело мляко и няколко бисквити /обикновени/  Embarassed

# 104
Аз хапвам Хугаренас-диетичните бисквитки ,и съм много доволна от тях.Отлични са за диета Flutter

# 105
  • Мнения: 4 176
Ям салати в неограничено количество и 200гр. месо на ден. Плодове сутрин. Вечр- нищо. т.е. не ям след 18ч. Менюто ми се състой само от това+ млечни.

# 106
  • Мнения: 695
днес все още не съм яла eat и съм пила 2 кафенца.

# 107
  • Мнения: 310
до сега не съм яла-прибирам се от у-ще и ще хапна пилешка супа(ама без месото)....следобед портокали а довечера задушени зеленчуци поляти със малко разбито кисело мляко+вода...

само така Naughty
Чакам да кажеш резултати, че ще се биеме. Joy

# 108
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми аз днес се поулях.
сутринта-едно парче кекс+1 банан
обяд-печено пиле с доматки
след обяд-зелева салата
и преди малко едни шоколадови ролца
но до довечера има още време....

# 109
  • Мнения: 61
Пустите му диети,ще умра от глад #Cussing out.Ям само,печено месо и салати в неограничено количество.Ама съм ГЛАДНАААА!

# 110
  • Мнения: 275
Време е и аз да се отчитам. Днес отново съм на кафета и 3 литра вода, но гладът започва д ме глъожди, отивам да се разхождам. Ако успея да издържа тази вечер и утре, после ще ми е по- лесно, организма ми свиква, стомахът ми се свива и ми е много по- лесно да пазя диета. Обаче кога ще мине тази седмица и аз си се чудя Shocked Sick Така ми се иска да издържа .......

# 111
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пустите му диети,ще умра от глад #Cussing out.Ям само,печено месо и салати в неограничено количество.Ама съм ГЛАДНАААА!
А зехтин в салатата слагаш ли? Мазнините засищат, това е идеята на този вид диетизъм.

# 112
  • Мнения: 1 541
АЗ пък съм на зелевата диета и за днес мии е позволено зелен4ици и един пе4ен картоф. Ядох царевица, домати и сирене и картофа а малко масълце за ве4еря. Ама трябва поне веднъж на ден и от супата да ям , тъй 4е отивам да хапна малко и от нея сега. Това ми е ве4е 4етвърти курс от по 1 седмица на тази диета и в рамките на 3 месеца съм свалила трайно 8 кила. През времето през което не съм на диета, се ограни4авам, но си ям вси4ко в рамнките на разумното. Остават ми още 3 кила.  Hug и съм много доволна.

# 113
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте момичета! Аз вчера се поизложих Embarassed като изядох няколко лъжици сладкарска сметана и 2-3 чаени лъжички течен шоколад. Иначе съм яла половин кофичка кисело мляко, 1 препечена филийка, 1 резенче салам (пилешки),миниатюрно парче сирене, четвърт ябълка и разбира се кафе и чай. До момента съм на 3 бисквити хогаренас и кафе. За обяд имам половин кофичка кисело мляко и четвърт ябълка, а ако много ми пригладнее и една бисквита.

# 114
  • Мнения: 5 475
кафе с мляко..следващото ядене ще е плод..и така до вечерята-салата с риба!
  С диетата ,която ограничава въглехидратите отслабнах с 5 кг. Wink

# 115
  • Мнения: 433
аз вчера си ядох това което писах:)ама днес не...днес прекалих..обаче сутринта едва станах за училище-много ме болеше корема..и хапнах 1 банан в 6 и 30...и вчера ми и дойде и днес цял ден ме боли корема и към 11 и 30 изядох един хот-дог с пържени картофки....и един ЛЗ натурален след това(любимия шоколад)...честно казано не се чуствам гузна....наядох си се-вкусно ми беше...и за 10 мин не мислих че ме боли корема...сега пих хапчета и ми поразмина.....ще видим до довечера какво ще ям...няма да се меря до понеделник-твърдо решена...

# 116
  • София
  • Мнения: 7 789
Днес цял ден ще бъда на 3 ябълки, защото се подготвям за лунната.  Wink

# 117
# 118
  • Мнения: 275
Време е и аз да рапортувам: Както и предположих вчера днес си развалих гладуването с 2 големи зелени салати. Сутринта ми беше страшно трудно да издържа на глада, а тази вече..... не ми се мисли Embarassed. Страшно е трудно, само храна ми е в главата  #Cussing out Не искам да се оплаквам, а ще се опитам да се взема в ръце и утре пак ще докладвам как върви и докъде съм стигнала.

# 119
  • Мнения: 310
аз вчера си ядох това което писах:)ама днес не...днес прекалих..обаче сутринта едва станах за училище-много ме болеше корема..и хапнах 1 банан в 6 и 30...и вчера ми и дойде и днес цял ден ме боли корема и към 11 и 30 изядох един хот-дог с пържени картофки....и един ЛЗ натурален след това(любимия шоколад)...честно казано не се чуствам гузна....наядох си се-вкусно ми беше...и за 10 мин не мислих че ме боли корема...сега пих хапчета и ми поразмина.....ще видим до довечера какво ще ям...няма да се меря до понеделник-твърдо решена...

милата..... Heart Eyes.....надявам се бързо да ти мине корема....
аз продължавам с коремните преси......не очаквам да отслабна много .... Wink

# 120
  • Мнения: 433
мина ми корема към 6-7.....вече не ме боли:)...след вкусотиите,които ядох навън...във къщи ядох зеленчуци(последните) и едно варено яйце-много ми се прияде....е в такива моменти се радвам че ми се прияждам полезни неща...като си помисля за нещо и ако не го изям става зле-ама напоследък "нещото" е ту яйце,ту кисело мляко,ту ябълка...преди беше я жафла,я бисквита,я чипс  Laughing вече имам чуството че нищо не мога да си сложа в корема така че за днес приключих:)) много ти благодаря terundia Simple Smile....в понеделник ще се измеря и ще се похваля:) ти не казваш как върви при теб

# 121
  • Мнения: 310
Ми не върви.....
Килограми- няма напредък(не се и надявам Wink)
Корем- последните дни се отпуснах и не правих коремни преси Embarassed.....корема ми се изду......и мъченията продължили три месеца заминаха

Направо съм за убиване  Blush

# 122
  • Мнения: 433
ми стягай и почвай....щото както съм се отворила на ядене ще те изям направо.....аз не съм скачала на въже от 2 дни и няма да скачам още 4-5

# 123
  • Мнения: 433
добро утро:)аз снощи изядох едно bounty ама не е честно-цяла кутия има вкъщи...вчера пълна излагация.....днес ще видим какви ще ги сътворя-пак се стягам-мисля менюто ми днес да е ябълки,кисело мляко и варени яйца....ама едва ли ще е само това-има още 3 от сиренцата и ще видя дали ще им се размине....

# 124
  • София
  • Мнения: 7 789
Вчера бях само на 3 ябълки и вода и днес кантара се помръдна.  Laughing Днес още се колебая между ябълки и ананас.  newsm78  Но може би ще избера ананас,защото гледам, че има по-малко калории.

# 125
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Вчера бях само на 3 ябълки и вода и днес кантара се помръдна.  Laughing Днес още се колебая между ябълки и ананас.  newsm78  Но може би ще избера ананас,защото гледам, че има по-малко калории.
какъв ананас ядеш? на компот или от пазара- суров?

# 126
  • София
  • Мнения: 7 789
Вчера бях само на 3 ябълки и вода и днес кантара се помръдна.  Laughing Днес още се колебая между ябълки и ананас.  newsm78  Но може би ще избера ананас,защото гледам, че има по-малко калории.
какъв ананас ядеш? на компот или от пазара- суров?


Ям само суров ананас, защото в другия има доста калории и добавка на захар.

# 127
  • Мнения: 636
до 16 часа нищо после 3 в 1нес кафе и една активия с ягоди.Май това ще е за днес
от миналия вторник до днес резултата е минус 4 килограма.
От 60 на 56 съм сега и то за 9 дни.
Продължавам с глада, няма как, трябва да стана 50 кг.

# 128
аз пък ядох ето какво :
закуска кафе и 300 гр айрян
втора закуска: кафе айрян и плод
обяд: кисело мляко и домати с гъби каф.е
следобяд: две ябълки и айрян
вечеря : зеленчуци и кофичка кисело мляко. кафе.
изглежда много, но незнайно защо умирам от глад.  #Crazy може би е от това , че съм на диета  Laughing

# 129
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте, днес бях до слетобяд на едно яйце, няколко бисквити Хогаренас, четвърт кофичка кисело мляко  и една марула. Ноооо само до слетобед когато седнахме да гледаме "Чарли и шоколадената фабрика" , и познайте с какво направо се освиних... Animal Pig ами с шоколад. И то многоооо. Mr. Green Добре че беше към 6 и нещо и не си развалих лунната диета. Ха-ха ако не друго поне ще си легна сита Mr. Green

# 130
  • Мнения: 275
Здравейте и от мен момичета! Вчера и аз малко се поизложих- пилешка пържола със зеленчуци на скара, кисело мняко с мюсли и килограм ябълки. Можеше и по- зле да е, но мен си ме е яд  #Cussing out. И то много. А тъкмо кантара беше започнал да шава.....
Както и да е, днес ще се опитам да изкарам на лунната и да поогранича щетите.

# 131
  • Мнения: 433
ами аз се видях в чудо-са верно тия дни си хапвам разни шоколади ма чак пък толко-направих грешката да се кача на кантара и показа 60  #2gunfire а имам чуството че съм най-много 57.....нз защо става така-от утре пак сериозна,т.е от днес де-до сега съм на малко сурово зеле на салатка и една ябълка.....за вечеря към 7 ще хапна 2 домата с маслини и едно варено яйце....тва е..

# 132
  • Мнения: 433
в тази връзка-още едно нискокалорично,но страшно вкусно и засищащо нещо-нарязани домати в купа за салата,маслини-без костилките нарязани на ситно и варени яйца-едно или две-както искате...или белтъка нарязан на ситно и смачкан жълтък,или направо на рендето-аз много го обичам разбъркано цялото...и без подправки става супер:) а и много засища...

# 133
  • Мнения: 4 176
Днес:
Закуска : Ябълка+круша+кафе+50 гр, кашкавал
Закуска в 10: 1 яйце+ домат+ морков
Обяд: малко мусака от тиквички ( 5-6 лъжици да е било)
Закуска в 4 ч: таратор
Вечерята ще е в 7: зелена салата с риба тон коснерва в собствен сос
Предо всяко ядене съм пила по 250 мл. вода.

# 134
  • Мнения: 4 176
в тази връзка-още едно нискокалорично,но страшно вкусно и засищащо нещо-нарязани домати в купа за салата,маслини-без костилките нарязани на ситно и варени яйца-едно или две-както искате...или белтъка нарязан на ситно и смачкан жълтък,или направо на рендето-аз много го обичам разбъркано цялото...и без подправки става супер:) а и много засища...
Всичко нарязано засища. Аз плодовете не ги ръпам ( ега си думата е т'ва), а ги режа.
Супа ям с чаена лъжичка. Вилицата ми е десертна.

# 135
  • Мнения: 433
ето-край за днес..отчет-на обяд малко зеле,после 2 ябълки и към 7 и 30 салата с домати,яйце и маслини-преядох.....нищо повече:)-много съм доволна от себе си:)

# 136
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Добър вечер дами Grinning! Аз днес бях лесна до 20:40 чаша кафе и много чаййййййчеееее, а после малко пържени картофки и чаша бира за десерт! Mr. Green
 И да се похваля, въпреки всички прегрешения 3кг ги няма newsm44 smile3501 goodscale
Знам че сега идва по-трудното, но поне вече имам стимул! На всички слабеещи пожелавам от сърце да постигнат заветните килца!  bouquet

# 137
  • Мнения: 5 299
Айде и аз да се вкУ4а. От 2 дена уж се ограни4авам, но оЩе не съм съвсем навлязла в мат´ряла.
Та хапвам и в4ера и днес 3_4 сухара с пастет и Филаделфиа, плУс домат:blush: (тва за обед и ве4еря), сутринне ям, само кафета с цигари. Откраднах си 2 бисквити от на детето,ама много ми се ядеШе сладко, ина4е умиШлено не купувам сладки неЩа за в къЩи. Сега лУЩя семки Mr. Green

# 138
  • София
  • Мнения: 3 787
Айде да се отчета и аз.С моето разделно хранене напредвам бавно,но славно Laughing
Значи,до обяд един банан.
На обед 1 парченце топено сирене,едно парче козе сирене и домат
Следобед една ябълка.
За вечеря гювеч-картофи,моркови,чушки и домати със салата от домати и краставици
Преди малко 2 ябълки
Ми май това е за днес Grinning

# 139
  • Мнения: 433
здравейте:)винаги събота и неделя се провалям ама този път май няма да е така.....сутринта съм изяла една ябълка,на обяд имаше печено агнешко с картоги и аз хапнах един домат и чисто месо....сега ядох 1 ябълка и за вечеря мисля 1 домат плюс малко от картофите:) това е:)

# 140
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здрвейте! Вчера бях на 6 крекера, 200-300гр спанак, салата зеле и моркови, четвърт кофичка кисело мляко, много малко пържени картофи, още по-малко пиле и една бира. Днес за момента съм на 6 крекера, чаша спаначена супа, няколко лъжици кисело мляко и една лъжица мед.
 Аааа да и кафе!

# 141
  • Мнения: 433
аз съм много щастлива-за миналата седмица съм свалила 1 кг и вече съм 57:) а като се сетя че преди 2 седмици бях 62  Sick....ама пак е добре защото съм преполовила една кутия bounty,а вчера се набутах с питки,агнешко,кифлички,бонбони и тн-сестра ми имаше имен ден....и със всичките кашони храна които изядох пак е добре:) отивам да го отпразнувам с една зелена салата:)

# 142
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте! Вчера вечерта не се сдържах и изядох една питка с пълнеж, майка ми ги прави и са невероятно вкусни. Днес все още съм на 3 крекера, 2 лъжици овесни ядки с кисело мляко, спанак, кафе и чай. Аааа да и 3 лъжици течен шоколад (е не мога да се удържа като има шоколад и това е).

# 143
  • Мнения: 433
вчера не ядох нищо до 2..в 2 и половина една зелена салата...но ми се обади един "приятел" към 5 и аз нещо полудях...струпаха ми се доста гадни моменти вчера..и реших че ще се изям и ядох агнешко печено и това нз как му казвате-дробчета,гъби,ориз-което е във агнето.заедно с още подправки и неща.....а вечера изядох ей така от яф 3 филии бял хляб и 3 bounty...накрая ми стана супер лошо....та това е...днес не ядох нищо-не бях гладна просто..изпих един айрян в училище и това е.....преди малко изядох 1 краставица,1 варено яйце и половин маруля и 50 гр шунка...това е....не съм гладна....към 8-8 и половина 1 ябълка и тва е...няма да се излагам повече

# 144
  • Мнения: 433
аз имам един въпрос-както знаете изобщо ме няма по диетите и правилата..тааа-калориите от течните продукти могат ли да се сравняват с другите?...защото аз примерно пия айрян и в една кофичка(аз си го купувам) от 290 гр има около 200 калории...както и в лубимия ми нектар-от круша-има около 300 калории в 500 мл....та-от тях много ли се пълнее?..нали все пак са течности-нещо не си формулирах въпроса,но дано някой ме е разбрал и ми отговори

# 145
  • Мнения: 5 647
Цял ден почти нищо, но вечерта си хапнах подобаващо.  Mr. Green
Мечтаното тчло си остава в мечтите. Не мога да ходя сега на фитнес и за това ме гони глад...

Общи условия

Активация на акаунт