Каква трябва да бъде жената според мъжа?

  • 23 925
  • 492
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Знаете ли, че всеки един мъж има изграден облик за идеалната жена? Според някои мнения жената трябва да бъде задължително непушачка. Много мъже поставят външността на първо място и са готови да изоставят половинката си ако тя се занемари. Едно много ценно мнение за мен е, че жената не трябва да дава мира на ръцете си. Според вас каква трябва да бъде жената? Какво мислят вашите съпрузи за идеалния образ на любимата?

# 1
  • Мнения: 1 793
Ама че странна тема. Идеални хора няма. Идеални мъже, идеални жени... да не си на 12? Whistling

Между другото имам позната, която с всеки свой мъж се изменя из основи. Направо личността си сменя, не само хобита, какво харесва и какво не. Пълен хамелеон, при това несъзнаван. Ей това е идеалната жена - като силиконова маска за всеки следващ член.

# 2
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Масовият български Ганьо търси жена, която да му бъде робиня във всякакъв смисъл - битов, сексуален, ментален.... Вика му се "сгодна женица"  Sick

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 11:16 от Джулая

# 3
  • Мнения: 30 802

Всичките й теми звучат така, все едно е намерила лексикона си от 6-ти клас и преписва премъдрости, примесени малко с фанатично православие (чела-недочела там някакви православни книжки...)

# 4
  • София
  • Мнения: 23 080
Според мъжа ми жената трябва да е хрисима.
Самата аз не знам как да му тълкувам тази мечта, защото аз съм антипод на думата "хрисима".  Joy

# 5
  • Мнения: X
Идея нямам какъв е идеалът на мъжа ми за жена.    Laughing
Но пък ме "търпи" вече 27 години, та, надявам се поне малко се доближавам до идеала му.   Mr. Green
Иначе съм чувала, че ако мъжът е имал добра майка, несъзнателно си търси подобна жена, ако е била недобра, търси антипода й.

# 6
  • Мнения: 2 621
Ако се пита бившия ми приятел, то би казал, че жена му трябва да се съобразява с неговото мнение....което в случая му значи да му играе по свирката  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 793
Всичките й теми звучат така, все едно е намерила лексикона си от 6-ти клас и преписва премъдрости, примесени малко с фанатично православие (чела-недочела там някакви православни книжки...)

Хвърлих едно око. Laughing Мило женче. Дано някога стане жена.

Дали в мъжките форуми се питат "какъв трябва да е идеалният мъж?" Laughing

# 8
  • Мнения: 25 597
Според мъжа ми жената трябва да е хрисима.
Самата аз не знам как да му тълкувам тази мечта, защото аз съм антипод на думата "хрисима".  Joy

Е, той като се е обвързвал с теб, може да е имал друг идеал. Ама впоследствие си е пренаредил приоритетите.  Laughing

# 9
  • Мнения: 30 802
Всичките й теми звучат така, все едно е намерила лексикона си от 6-ти клас и преписва премъдрости, примесени малко с фанатично православие (чела-недочела там някакви православни книжки...)

Хвърлих едно око. Laughing Мило женче. Дано някога стане жена.


Няма шанс, повредена е нещо, и мъжът й звучи като странна птица, намерили са се...

# 10
  • Мнения: 697
Е, не може мъжете да са изваяни по калъп. Всеки има различни нужди и виждания.
Според бившия ми мъж, жената трябва да седи в къщи, да чисти, готви и да няма думата и мнение. Да е навсякъде с него и никога никъде сама. Е ок, но не е случил с мен. Но вярвам, че за всеки влак си има пътници.
Според приятеля ми в момента нещата са коренно различни. Не държи толкова на прическа и грим, но държи на свобода и на нормална комуникация, което пък за мен е ок.
Та.. хора всякакви, желания всякакви.

# 11
  • Мнения: 30 802
Сетих се за един стар научнофантастичен разказ. Някаква цивилизация намерила начин да клонира перфектни жени. Обаче след време се видяло, че така всички скучаят, та започнали да си произвеждат жените с по някакъв кусур, да са по-интересни.

Друг разказ пък имаше с 2 типа жени: само от кръста надолу и само от кръста нагоре.

Общо взето жената трябва да е интересна, да има някакъв кусур плюс излъчване.

Перфектните домакини, за които знам, яко скъсиха живота на мъжете си.

# 12
  • Мнения: 25 597
Понеже още се смея с Тонкиния мъж, направо си го представям като млад, зелен младеж, как гледа наивно към небето и брои на пръсти: "Моята жена трябва да има дълги крака, руса коса и ейййййй-такива големи гър..., ъ-ъ-ъ, очи.  Heart Eyes
След няколко години брачен живот: "Абе, важното е да е хрисима...  Tired"

 Joy

ПП Тонке, не се сърди, но наистина си го представих в цвят и картина.  Laughing

# 13
  • Мнения: 35 961
Едно много ценно мнение за мен е, че жената не трябва да дава мира на ръцете си.

ъ-ъ-ъ, да бродирам и пред телевизора?  Shocked

а на мъжете къде да са им ръцете?  Thinking

# 14
  • Мнения: 30 802
Едно много ценно мнение за мен е, че жената не трябва да дава мира на ръцете си.
ъ-ъ-ъ, да бродирам и пред телевизора?  Shocked

Не схвана ли библейската препратка:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт