Кървене по време на бременност - тема 4

  • 93 370
  • 676
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 119
Мда, надявам се да няма проблем със записването на ЖК и да ми дадат болничен без да се налага влизане в болница  Praynig
Иначе, deer, ти поне премина изпитанието със сърчицето  Hug Така се надявам след 9 месеца да мога да разказвам на други момичета колко съм се пристеснявала, а вече да си гушкам бебоците  Praynig
Snowche, записването ми на ЖК е по съвет на ЛЛ и издаване на болничен. Аз също мислех да го направя по-късно, но не съм мислила, че така ще се развият нещата.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Мишолинка скоро и ти ще минеш това изпитание и така до 9месец ,здрави бебета . Не го мисли сега, мисли за после пълна къща Wink

А за болничния ,ако не се налага никой няма да те вкара в болница , а за да ти издадат болничен абсурт. Така, че спокойно и за това. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте,
От 2 дни съм в Тина Киркова и съм меко казано отчаяна. Бременна съм от 3 седмици,  всеки гледа странно ,но е доказана бременност с кръвни изследвания.Проблема ми, е че прокървях малко е,бледо розово е но ужасно прашещо Дупето ми е на решето от инжекции ,а и се стараят и с хапчета да ме тъпчат. Наясно съм че може и да загубя бебето и съм на ръба на нервна криза. Пиша ви за малко кураж и споделяне на опит .

# 18
  • Мнения: 2 101
Здравей. Какво значи бременна от 3 седмици? В коя седмица си? Какво ти бият? Толкова рано няма много какво да се направи, освен прогестеронов препарат, но-шпа и много почивка  Peace

# 19
  • Мнения: 4
Бременна съм в 3та седмица там е проблема че е прекалено малко и не се вижда добре.Бият ми ношпа мускулно и пия отрогестан.

# 20
  • Мнения: 2 101
Как така си бременна в 3-та седмица? Та то сега трябва да се имплантира де факто. Първите две седмици на практика няма бременност, тогава яйцеклетката расте, узрява, и бива оплодена. 3-седмица се имплантира в матката. На четвърта седмица може да ти дойде цикъл, Т.е. да бъде изхвърлена и ще се счита биохимична бременност, която повечето лекари дори не признават за бременност. Не искам да те отчайвам - вероятно си бременна, щом си правила кръвен тест, но трябва да се успокоиш и имаш малко търпение. Пий хапчетата и си почивай, а след 1-2 седмици нещата ще са по-ясни

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Аз днес бях на преглед . Гледаха ме на магарето за полипи,евентуално заради тях да е кървенето ,но не нямам. На вътрешния ехограф ми пуснаха да чуя сърцето му, много се успокоих. Но пък казаха,че има някакво местенце , за което има възможност да е отлепяне, но не е сигурно,защото до 12  седмица плацентата не била изцяло развита или нещо подобно. Казахасъщо,че бебето отговаря на 8г.с. по размер, а трябва да е 9 г.с . И ме убедиха да си направя БХС ,което ще почака до 12-13 г.с.

Разрешиха ми да ставам , когато се чувтсвам добре, да правя дребни неща-без усилия, без умора.... Пак е нещо Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 119
deer, чаках да пишеш  Simple Smile Много се радвам, че всичко е наред  Hug
На мен последния път ми казаха, че било нормално да има разлика от 1 около седмица.
Много се радвам за теб! Вдъхваш ми надежда  Praynig

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Мишолинка, само кураж . Всичко ще е наред .
Как си ти, мина ли преглед?

# 24
  • Мнения: 1 119
Мишолинка, само кураж . Всичко ще е наред .
Как си ти, мина ли преглед?

Благодаря, deer  Hug
Последно бях на 23.11. Писах тогава - отлепването на едното сакче се е увеличило и се е появило малко и на другото. Не го очаквах и не попитах дали се вижда нещо в тези сакчета  Confused Сега имам снимка само на това с голямото отлепване, но не е зуумната и мисълта, че може нищо да няма в тях ме плаши ужасно много  Cry На 30.11. съм пак на преглед - тогава ще съм 7с1д.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Охх нещо времето ми минава странно, сякаш понеделник е бил миналата седмица и не знам защо, реших, че е било пак време за преглед.
Недей да плачеш и да се отчайваш , защото така само си вредиш. Трябва да сме спокойни и позитивни. Чакаме ноовини в понеделник Wink

# 26
  • Мнения: 1 119
Охх нещо времето ми минава странно, сякаш понеделник е бил миналата седмица и не знам защо, реших, че е било пак време за преглед.
Недей да плачеш и да се отчайваш , защото така само си вредиш. Трябва да сме спокойни и позитивни. Чакаме ноовини в понеделник Wink

По-рано бях на преглед - имаме си две тупкащи сърчица   Party
Второто не успяхме да го чуем, само го видяхме, защото е над 1вото и лекарят не искаше да ме натиска много  Simple Smile Поради същата причина не успя и да го измери много добре, но каза че всичко изглежда ОК  Simple Smile Продължавам с лежането и терапията. Много съм щастлива и по-спокойно ще чакам следващия преглед  Heart Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Ехеее супер новина.  Само така, сега наистина трябва да си по-спокойна Wink

# 28
  • Мнения: 1 119
Ехеее супер новина.  Само така, сега наистина трябва да си по-спокойна Wink

deerHug

# 29
  • Мнения: 13
Здравейте момичета . Искам да споделя моят проблем и вероятно да чуя и вашите мнения . В 16г.с. съм и прокървих обилно в края на 15 . Лежах в болницата 3 дни на системи и инжекции . По време на престоя кървенето намаля до кафеникаво зацапване и на 2 пъти хартията ми беше чиста, но сега ме изписаха и днес пак имам малко кафеникаво , по скоро само цвят от колкото вид течение. Бебчо е добре има си сърдечен ритъм и уж всичко е наред. Пия Магнерот 500 мг. 3×1 и Утрогестан100мг. 4×1 . Според вас тези хапчета достатъчни ли са и дали не трябва още нещо да пия или пък инжекции..... newsm78 Наистина не знам и аз . Активно пазя леглото , най дългият ми спринт е 50 м до тоалетна и толкова наобратно...  Rolling Eyes Тревожа се , неизбежно е , всеки минал през това ще ме разбере , но все пак се старая да мисля позитивно..... В сряда съм на преглед при моя човек , според вас да го питам ли за нещо допълнително....? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт