Гинеколог в София - Здравна каса

  • 7 092
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Здравейте! Препоръчайте ми добър гинеколог в София без значение е квартала, само да работи със Здравната каса Simple Smile Спешно е, благодаря предварително

Ако може и да предоставите контакти - телефон и адрес Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 ное 2015, 19:42 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 14
Д-р Папукчиев работи в 25-та поликлиника Младост 4 .. тел.0887663435

# 2
  • Мнения: 26
Аз също си търся, сменям акушер-гинеколог от провинцията в София за следене и наблюдение на бременност. В Полимед за д-р Братоева има ли добри отзиви?

# 3
  • Мнения: 186
Д-р Папукчиев работи в 25-та поликлиника Младост 4 .. тел.0887663435


Благодаря Simple Smile)) А други мнения някой да сподели?

# 4
  • България <3
  • Мнения: 327
И аз се интересувам от гинеколог в София. Четох тук в сайта за д-р Илия Карагьозов, но за него се чака по няколко месеца за час, а аз си взех направление вече. Искам да си направя профилактичен преглед - микробиология и цитонамазка. Този д-р Папукчиев подходящ ли е за това или се занимава с бременност? Има толкова много доктори в София, не знае човек къде да отиде...

д-р Огнян Радев в 15 ДКЦ Дианабад - работи ли със ЗК, поема ли микробиология и цитонамазка?

Последна редакция: сб, 21 ное 2015, 18:00 от Стeлияна

# 5
  • Мнения: X
д-р Илия Карагьозов не работи със ЗК, чака се при него с месеци ако не и до 1 година, но около 6-7 месеца се чака, той е онкогинеколог, доколкото знам следи много рискова бременност, но не съм чувала никой да е успял да отиде ей така за профилактичен преглед, чувала съм добри отзиви за д-р Иванова, 17 дкц, а от личен опит казвам избягвате АГ-та на 22 дкц, успех и  дано резултатите са супер  Embarassed Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 14
Д-р Папукчиев прави профилактични прегледи.

# 7
  • Мнения: 657
Д-р Денчева в 7ма поликлиника е много добър лекар и човек.

# 8
  • София
  • Мнения: 226
д-р Наско Гиздов във ВМА - мед.център Св.Георги приема с НЗОК  Peace
Ходя при него с направление от няколко години за прегледи, за бременност нямам личен опит. 

# 9
  • Мнения: 1
А при д-р Папукчиев чака ли се дълго време за час?

Общи условия

Активация на акаунт