Вашето бебе спи ли по корем? От кога?

  • 2 346
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
Когато е по гръб спи с вдигнати нагоре крака!  Laughing  Нищо чудно, аз често спа с кръстосани (сама се чудя как пазя равнонесие)  Joy

# 16
  • Мнения: 161
По корем спи, с крака на "възглавницата" или му висят от решетките
някъде от към 5-тия

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 13:09 от Кръмсти

# 17
  • Мнения: 3 537
От 9-10месечно започна да се върти и да спи само по корем, с вирнато нагоре дупе и на колене  hahaha
И при нас така Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 410
От към шестия месец започна да спи по корем. Заема много смешна поза като главата си я забива в завивките като щраус.

# 19
  • Мнения: 513
Преди малко повече от месец откри спането по корем и сега както и да я сложа да легне все се завърта по корем  Simple Smile Струва ми се даже ,че така спи по-добре.  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 101
Дени започна да се обръща много късно - беше навършил вече 9 месеца. Откакто започна, случи ли се да се обърне по корем докато спи, веднага се събужда и се приключва със спането. Само 2-3 пъти се е случвало като се обърне да продължи да си спи по корем. Така че, може да се каже че си спи по гръб. А от около месец и на една страна (но рядко)

# 21
  • Мнения: 1 645
От както се обърна от гръб на корем - беше на 5 месеца,почти винаги спи по корем.Това е любимата му поза за спане Peace

# 22
  • Мнения: 9 901
също, откакто се обръща. Обикновено обедното спане е по корем.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спи по корем нон стоп - откакто взе да ся върти.
също

# 24
ние от два дена   bouquet спим по корем

# 25
  • Мнения: 2 957
От скоро започна да заспива така , малко ми е странно и ме е страх да не стане нещо. Знам, че нямам повод за притеснение, но все го проверявам или направо го обръщам по гръб Sunglasses

И при нас е така.Другото което е че когато се обърне по корем редовно си затиска едната ръчичка и не може да си я изкара и така си спи върху нея.

# 26
  • Мнения: 559
И ние спим само по гръб, обръща се от 2 месеца,но си спинка само по гръб.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 683
И Ивайла от скоро спи по корем, или като костенурче - с дупето нагоре и леко свити крака.
Това, което е по-неудобното е, че спи в спална торба (иначе обикаля кревата насън) и понякога като иска да се обърне по корем почва да мрънка.

# 28
  • Мнения: 22 766
Дани започна да се обръща да спи сам по корем,могато беше на около 1.5г.Преди това не го е правил и аз не съм го слагала.Беше много смешен,дупето му стърчеше нагоре Laughing

# 29
  • Мнения: 2 910
Започна да спи по корем от 3-4м. възраст, когато се обърна за пръв път. От тогава спи само по корем.

Общи условия

Активация на акаунт