Вашето бебе спи ли по корем? От кога?

  • 2 336
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте,
Моята дъщеря спи само по гръб и се чудя дали ще започне да спи и в други пози. Когато е будна се върти по корем и обратно, но спи само по гръб Simple Smile
Как е при вашите бебоци?

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 5 574
Спи по корем нон стоп - откакто взе да ся върти.

# 2
  • Мнения: 6 155
От 9-10месечно започна да се върти и да спи само по корем, с вирнато нагоре дупе и на колене  hahaha

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Все още спим само на една страна или по гръб.Заспивала е и по корем,но много забучва главата и аз я завъртам.

# 4
  • Мнения: 3 042
Синът ми започна да спи по корем около годинкота, преди това любимата му поза за сън беше по гръб.

# 5
  • Мнения: 27 524
Не,много мрази изобщо да е по корем.  Close

# 6
  • Мнения: 6 390
главно по корем спи, незнам от кога... от когато почна да се върти сама в леглото  Wink

# 7
  • Мнения: 5 790
Никога не е спала по корем. Спи по гръб и настрани.

# 8
  • Мнения: 247
От скоро започна да заспива така (бебчетата ни са на една възраст Grinning), малко ми е странно и ме е страх да не стане нещо. Знам, че нямам повод за притеснение, но все го проверявам или направо го обръщам по гръб Sunglasses

# 9
  • Мнения: 5 370
Ами даже и в момента точно така спи-по корем, главичката на една страна и лигичката потееееекла по възглавничката hahaha Joy Даже съм забелязала, че ако се разсъни, а иска да спи още, сам се обръща по корем и така се доприспива.
За статистиката-спи по корем от 5-6 месец, но от 10 нататък си е редовна практика.

# 10
  • Мнения: 2 584
От 9-10месечно започна да се върти и да спи само по корем, с вирнато нагоре дупе и на колене  hahaha
и при нас е така  Joy

# 11
  • Мнения: 2 952
ние пък хич още! само на гръб спи.....иначе  си седи по корем по цял ден , играе  си , но не и да спи ....както гледам , по-късно ще е .... Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 657
От 3-4 месеца запо4на да спи по корем Grinning

# 13
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Не,много мрази изобщо да е по корем.  Close

И при нас положениетоп е същото Laughing

# 14
  • Мнения: 527
Спи само на гръб и на страни. Един път се беше заиграл в кошарата и се беше преобърнал по корем и така беше заспал, оставих го, но не след дълго се събуди с рев да го завъртя. Явно не обича на корем или все още не му е удобно.

# 15
  • Мнения: 247
Когато е по гръб спи с вдигнати нагоре крака!  Laughing  Нищо чудно, аз често спа с кръстосани (сама се чудя как пазя равнонесие)  Joy

# 16
  • Мнения: 161
По корем спи, с крака на "възглавницата" или му висят от решетките
някъде от към 5-тия

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 13:09 от Кръмсти

# 17
  • Мнения: 3 537
От 9-10месечно започна да се върти и да спи само по корем, с вирнато нагоре дупе и на колене  hahaha
И при нас така Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 410
От към шестия месец започна да спи по корем. Заема много смешна поза като главата си я забива в завивките като щраус.

# 19
  • Мнения: 513
Преди малко повече от месец откри спането по корем и сега както и да я сложа да легне все се завърта по корем  Simple Smile Струва ми се даже ,че така спи по-добре.  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 101
Дени започна да се обръща много късно - беше навършил вече 9 месеца. Откакто започна, случи ли се да се обърне по корем докато спи, веднага се събужда и се приключва със спането. Само 2-3 пъти се е случвало като се обърне да продължи да си спи по корем. Така че, може да се каже че си спи по гръб. А от около месец и на една страна (но рядко)

# 21
  • Мнения: 1 645
От както се обърна от гръб на корем - беше на 5 месеца,почти винаги спи по корем.Това е любимата му поза за спане Peace

# 22
  • Мнения: 9 892
също, откакто се обръща. Обикновено обедното спане е по корем.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спи по корем нон стоп - откакто взе да ся върти.
също

# 24
ние от два дена   bouquet спим по корем

# 25
  • Мнения: 2 955
От скоро започна да заспива така , малко ми е странно и ме е страх да не стане нещо. Знам, че нямам повод за притеснение, но все го проверявам или направо го обръщам по гръб Sunglasses

И при нас е така.Другото което е че когато се обърне по корем редовно си затиска едната ръчичка и не може да си я изкара и така си спи върху нея.

# 26
  • Мнения: 559
И ние спим само по гръб, обръща се от 2 месеца,но си спинка само по гръб.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 679
И Ивайла от скоро спи по корем, или като костенурче - с дупето нагоре и леко свити крака.
Това, което е по-неудобното е, че спи в спална торба (иначе обикаля кревата насън) и понякога като иска да се обърне по корем почва да мрънка.

# 28
  • Мнения: 22 373
Дани започна да се обръща да спи сам по корем,могато беше на около 1.5г.Преди това не го е правил и аз не съм го слагала.Беше много смешен,дупето му стърчеше нагоре Laughing

# 29
  • Мнения: 2 910
Започна да спи по корем от 3-4м. възраст, когато се обърна за пръв път. От тогава спи само по корем.

# 30
  • София
  • Мнения: 2 958
Спеше по корем от новородено/под наблюдение ,разбира се/. И сега все още това му е любимата поза за сън.

# 31
  • Мнения: 30
Още от около 1м. започнах да го обръщам по корем заради колките и така спеше много повече и по-добре (за наблюдението се подразбира). Сега вече като се обръща сам, редовно го намирам проснат по корем напреко на кревата да си спи сладко-сладко.

# 32
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Спеше по корем като имаше колики,сега по гръб или настрани,понякога се обръща по-корем,но рядко.

# 33
  • Мнения: 532
 smile3524 по корем от момента в който може да се завърта.Дупето горе , коленете свити ( ужас не знам как издържа newsm78) ама и е много удобно.От скоро започна да прави като   animal037: маха всичко ( възглавница , чаршаф , одеало...) взима кукла и я слага под главата и така спи върху матрака.Ама какво да я правя , ако я намествам постоянно ще я събуждам и така си спинка.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 820
Моята бебка от седмица спи по корем и забелязвам,че спи по-дълго когато я оставя така.Аз малко се притеснявам и гледам да я обръщам, но пък виждам че се чувства добре и ми е кофти,че я разсънвам с преобръщането.По-рано макар че се въртеше спеше винаги по гръб.

# 35
  • Мнения: 695
започна да спи по корем някъде към началото на 8 месец thumbsup

# 36
  • Мнения: 2 494
Йони не обича по корем по принцип ,спи си само по гръб засега с ръчичките нагоре и краката вирнати нанякъде  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 446
От 9-10месечно започна да се върти и да спи само по корем, с вирнато нагоре дупе и на колене  hahaha
Peace

# 38
  • Мнения: 394
Спеше по корем от новородено/под наблюдение ,разбира се/. И сега все още това му е любимата поза за сън.
newsm10 И ние така.

# 39
  • Мнения: 2 614
Още от около 1м. започнах да го обръщам по корем заради колките и така спеше много повече и по-добре (за наблюдението се подразбира).

и така си спи и сега понякога!

# 40
  • Мнения: 2 282
От 2-3 дена спи по корем. Сега е на 5 месеца и малко, започна да се върти преди около 2 месеца.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 626
Спи по корем откакто стана на 15дни- заради коликите го слагахме и май така му е най удобно PeaceПонякога го слагам настрани и след 10-20 мин сам се върти по корем
По гръб спи само в количката- ама и тав се пробва за се заварти -ама няма място...
Спеше по корем от новородено/под наблюдение ,разбира се/. И сега все още това му е любимата поза за сън.
newsm10 И ние така.

Общи условия

Активация на акаунт