LOST сериалът IV тема (II сезон)

  • 26 525
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Другите го взеха от сала

# 16
  • Мнения: 46 437
Хахах, аз не бях тук и изпуснах 1 априлската шега, някой да ми каже каква беше  Blush Laughing

# 17
  • Мнения: 3 634
Че на края на втори сезон "другите" ще се бият с нашите и Хенри Гейл ще убие Чарли и Лок.

# 18
  • Мнения: 2 085
Другите го взеха от сала
да де, ама нали беше писал нещо на баща си.Аз вече съвсем забравих старите епизоди

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Abe to i az съм забравила.Май нищо не успя да му каже.Само "здрасти татко" и "те идват" поне само това помня Rolling Eyes

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Картата за мн е отговор на цялата мистерия около тоя остров, има страшно логични връзки и много нелогични неща, ест. Някой да може да преведе съкращенията? АХ според мен е Алвар Хансо, ДИ** е Дарма Инишиатив, спменава се инцидента на няколко места, става ясно защо Другите нападаха толкова често групата на Ана Лусия, а нашите не са нападали почти... Много неща изяснява...

# 21
  • Мнения: 3 634
Може да е щот наште са се разположили от другата страна на острова. А онези от опашката на самолета бяха на друг край.
Който питаше за Уолт и баща му: когато те чатиха Уолт май каза на баща си къде се намира и той заради това тръгна да го дири.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Их че сте ама сега отивам да проверя какво толкова му каза

Ето го разговора:

>:Добре ли си?
>:ДА
>:Сам ли си?
>:ДА, Не мога да говоря дълго.Те ще се върнат  скоро.
>:Къде си?
>:Трябва да дойдеш
Джак идва и всичко свършва

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 23:41 от Alabala

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не са дали какво му каза, затова не сме сигурни. Нали Джак ги прекъсна. МОФ, точно до бункера със стрелата имаше един, на които пишеше, че е странно че толкова много хора на Дарма живеят при толкова кофти условия, свободен превод. Просто са били страшно близо един до друг. Според мен Лок няма да каже на никого какво е видял и ще тръгне да търси най близкия бункер. В този филм нещата щяха да са много по ясни, ако всеки казваше на другите каквото знае...

# 24
  • Мнения: 46 437
Че на края на втори сезон "другите" ще се бият с нашите и Хенри Гейл ще убие Чарли и Лок.

 Joy hahaha
Нищо чудно и да познаеш  Joy

# 25
# 26
  • Мнения: 750
Eдно лирическо отклонение! Забелязахте ли номера на сейфа, от който Лок взе парите на баща си? Още една странна връзка с числата на острова. Номерът беше 1516.

# 27
  • Мнения: 4 358
Теди, дай думичките... за мен тази карта си е една голяма мистерия.
МОФ, по-долу пак са дали картата на картинка. Наистина ще съм много балгодарна да я разчетеш! Хич ме няма с английския  Blush
Пък ако си добра с Фотошоп, може направо върху картинката да пействаш превода... много ли съм нагла  Embarassed Embarassed Embarassed

Мърморанке, аз също мисля, че Лок сам ще тръгне да търси другите бункери  Peace
Егати и недоверието се заформи между изгубените  Sad

Като прочетох постинга на Спаска за номера на сейфа се сетих, че номерна на сейфа, от който Кейт извади самолетчето съвпадаше с номера на полета на разбития самолет. Явно всичко се върти около числата  Crazy

# 28
  • Мнения: 1 533

Явно всичко се върти около числата  Crazy

Az се надявам поне сценаристите да помнят кое около какво се върти, че се оплетох тотално Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 5 826
Не съм гледала последните две серии, че нямах време, но като ви чета явно са много интересни  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт