Препоръчайте ми ОРТОПЕД в Горна Баня

  • 1 650
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Не ходи при Драганов!

Пълен мошеник!
Отидох с направление - навика ме, че отивам с дете на "преклонна" възраст от два месеца и каква съм такава майка - ходело се на 20 дни при ортопед  Shocked!

АЗ съм много доволна от Драганoв и горещо го препоръчвам. Виктор беше на 3 месеца когато отидохме за първи път при него. Не е викал , нито се е карал , че чак сега съм го завела.Напротив, държа се адски мило и нежно с детето. Говореше му, закачаше го. Не съм му платила стотинка - бях с направление.


Странно как едни ги навиква , а други не.Кумата ми се оплака от същото. Но хора всякакви.

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 16:59 от Кръмсти

# 16
  • Мнения: 765
Бяхме при д-р Алексиев . Доволни сме , обясняваше разбираемо и изчерпателно .

# 17
  • Мнения: 131
И аз съм от недоволните от Д-р Драганов.

# 18
  • Мнения: 145
Аз си обяснявам поведението на Драганов с това, че явно е на моменти! Когато ние ходихме, часът за преглед ни беше за 16 ч., но имаше дъжд и голямо задръстване в София. Като видяхме, че закъсняваме, му подвъних на мобилния, че ще стигнем 15 мин по-късно! И въпреки, че се обадих и въпреки, че нямаше никой пред кабинета - навика ни! Явно е бързал да си ходи!
Все пак считам, че едно бебе не му е виновно за това, та да си го изкара на него и на неговите родители! Може и да е добър лекар, но един истински професионалист не може да си позволи поведение на моменти! Все пак става дума за здравето на едно бебе!
Не може да си измисляш диагнози, само защото си в лошо настроение! Това направо е престъпление и е подсъдно! 

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 663
И аз съм с много добро мение за доктор Алексиев. Simple Smile
Той дори пишеше преди във форума, но не съм го засичала наскоро.

# 20
  • Мнения: 161
Аз си обяснявам поведението на Драганов с това, че явно е на моменти! Когато ние ходихме, часът за преглед ни беше за 16 ч., но имаше дъжд и голямо задръстване в София. Като видяхме, че закъсняваме, му подвъних на мобилния, че ще стигнем 15 мин по-късно! И въпреки, че се обадих и въпреки, че нямаше никой пред кабинета - навика ни! Явно е бързал да си ходи!
Все пак считам, че едно бебе не му е виновно за това, та да си го изкара на него и на неговите родители! Може и да е добър лекар, но един истински професионалист не може да си позволи поведение на моменти! Все пак става дума за здравето на едно бебе!
Не може да си измисляш диагнози, само защото си в лошо настроение! Това направо е престъпление и е подсъдно! 

Напълно си права. Нямам какво да кажа в негова подкрепа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт