Въпрос за течението

  • 1 222
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
Аз също мисля, че е нормално, поне според моята докторка.
Но под нормално разбирам, че е направено микробиологично изследване и не е установена гъбична инфекция или нещо друго.
Аз също имам течение през цялата бременност, но е изследвано и не ме притеснява.

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз самата имам течение, но не бих казала, че е обилно. След изследването на вагиналния секрет се оказа, че имам някакви чревни бактерии и сега съм на вагинални таблетки, но все пак съм чела по книгите, че е нормално да има по засилена секреция по време на бременност. Ако изследванията ти са добре няма защо да се притесняваш.

# 17
  • Мнения: 44
az sa6to imax i mi ispisaxa sve6ti4ki,no sled kato rodix pak se poqvi i neznam kakvo da pravq .kajete mami kak da go spra ,ne e obilno nqmam sarbej idrugi ne6ta prosto si e bqla te4nost.blagodarq.

# 18
  • Мнения: 234
От началото на бременността имам засилено течение и според моята док е нормално,ако само леко е увеличено без миризма и променен цвят,сърбеж и т.н.За всеки случай го изследвай.

# 19
  • Мнения: 747
По време на бременност има увеличаване на влагалищния секрет- така природата се е погрижила да защити органите ни и бебенцето от възходящи инфекции!
Естествено, че има смисъл да се изследва, при дискомфорт, или просто съмнение, че може да има нещо нередно.
Тук според мен има малка заигравка с думите- течение и секрет.
Ама да лекуваме нещо, без да знаем какво е, и дали го има, не върви.
Успешен ден на всички!:D

# 20
  • Мнения: 1 284
аз съм чела че по време на бременост не трябва да има течения, но ако се изследва и е нещо нормално тогава всичко е ок  Naughty

# 21
  • Мнения: 178
Благодаря за вашите мнения! Peace В други ден ще ходя при докторката ми и ще я помоля да ми вземе секрет и да видим какаво става, защото се притеснявам за бебо... Дано всичко да е на ред.  Praynig Не вярвам да е нещо страшно, защото нямам парене и сърбежи разни...Не знам..То ще си покаже... Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 361
аз също имам - лекувам се със свещички

Общи условия

Активация на акаунт