Диан Господинов - Зов за помощ

  • 3 250
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,Хора!От януари дишам единствено с помощта на дихателен апарат.Сега трябва да събера пари за да го купя.Апарата струва около 30000лв.
Благодаря на всички, които ще се отзоват и благодаря на тези, които ми помогнаха да събера пари за инвалидна количка.Количката, вече е поръчана във фирма Адапт и преди Коледа ще мога да стана от леглото,най-накрая след девет месечен престой.Ще кача снимки с новата си количка.Коледата ще е страхотна.
Банкова сметка:
BG56IORT73711003133100
BIC код - SWIFT code :IORTBGSF
Диан Юриев Господинов
Тел.0884109095
PayPal: gospodinov3@abv.bg
https://www.facebook.com/gospodinovsos

# 1
  • Мнения: 4 500
Здравейте, тук потребителите помагат, но е редно да приложите документи.
Пожелавам успех и наистина красива Коледа.  Hug

# 2
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Успех и от мен!
(повдигам темата с надеждата повече хора да я видят)

# 3
# 4
  • Мнения: 8
Благодаря!

# 5
  • Мнения: 2 837
Чудя се дали няма да е добре да има възможност за откриване на DMS кампания. Много хора предпочитат да пращат дарителски есемеси.

# 6
  • Мнения: 6 992
Цялата фейсбук страница е копи-пейст на това съобщение. По принцип съм много наивна и не страдам чак толкова много, ако изпратя пари, а се окаже недобросъвестен получател, но поне не може ли във фейсбук да ъпдейтвате до къде се е стигнало със събирането на средствата, колко сте набрали до момента, колко остават...

# 7
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
По принцип съм много наивна и не страдам чак толкова много, ако изпратя пари, а се окаже недобросъвестен получател,
Ео, познавам майката на детето; информацията е абсолютно коректна.

# 8
  • Мнения: 6 992
Мерси, Котьо  Hug

# 9
  • Мнения: 8
Честита нова година!

# 10
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Честита и на теб и успех в кампанията!
 Hug

# 11
  • Мнения: 8
Здравейте,Хора!От януари 2015г. дишам единствено с помощта на дихателен апарат.Сега трябва да събера пари за да го купя.Апарата струва около 30000лв.
Банкова сметка:
BG56IORT73711003133100
BIC код - SWIFT code :IORTBGSF
Диан Юриев Господинов
Тел.0884109095
PayPal: gospodinov3@abv.bg
https://www.facebook.com/gospodinovsos

# 12
  • Мнения: X
Диане, наскоро беше пуснал призива във Фейсбука на една известна певица( няма да й споменавам името), ще се сетиш. Тя ти отговори веднага, да си оставиш телефона, за да се свързеш с нея и обеща, че ще закупи сама това, което ти е необходимо. Свърза ли се с нея?

# 13
  • Мнения: 8
ехо как сте Hug

# 14
  • Мнения: X
Ние сме добре, ама е хубаво освен да повтаряш едно и също, да даваш отговор на въпросите, които ди задават. Защото не може да се искат пари, без никакви обяснения. Попитах те ясно, когато певицата ти предложи да закупи количката и ти поиска телефона, ти свърза ли се с нея или не?

Общи условия

Активация на акаунт