Откъде да купя пясъчник и пързалка?

  • 18 435
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета помогнете ми в издирването на пясъчник.Миналата година знам че е имало в Метро но вчера бяхме и не видях.Изключвам тези на Чико защото 250лв за съндък за пясък няма да дам:)
Иска ми се още да вземем пързалка от тези на Пилсан с баскетболния кош отстрани.Имате ли представа колко струват,ползвали ли сте такава и доволни ли сте?
Ако имате впечатления от други пързалки,моля споделете:)

# 1
  • Мнения: 2 534
За пясъчника и аз ще следя

# 2
  • Мнения: 6 039
за пясъчник съм решила /по съвет на приятелка/ да купя един надуваем басейн и да го напълня с пясък, струва межру 10 и 20лв.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
имаме басейн ама мислим да го пълним с вода...освен да вземем втори!?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 145
Може би в Метро пак ще пуснат пясъчниците. Бяха по 20-на лева във формата на мида.
Ето я пързалката: http://zadeteto.com/produkt/112

# 5
  • Мнения: 416
Ние сме с такава пързалка и сме много доволни.Стабилна е,не се притеснявай.Купихме я от Метро за 130 лв.Скоро имаше подобна тема във форума-порови се,там си пише всичко подробно.

# 6
  • Мнения: 2 614
В Практикер-Люлин видях пързалка, но не погледнах цената

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ние миналата година купихме от Метро. Върти ми се из главата, че ги имаше и в Бриколаж тогава newsm78 Иначе говоря за пясъчник-тип мида. Аз между другото също търся- искам да купя още един, защото миналата година не се сетих да взема втори за капак ooooh!

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
ТУК има доста басейни които могат да се направят на пясъчник

# 9
  • София
  • Мнения: 596
В новия каталог на Метро има пързалка 179 лв без ДДС, висока 2м, метална конструкция. В Бриколаж ходихме - ощя няма пързалки, имаше пясъчник - пластмасов, не видях цена, но пък имаше всякакви вариации на люлки. 

# 10
  • Мнения: 1 547
ТУК има доста басейни които могат да се направят на пясъчник

Тук, doniboni, цените са с 300% надценка. Ужасно е скъпо и наистина не разбирам тези, които го държат от луната ли падат. Конкретно: купих дървена играчка за 10 лв, а тук струва 18 лв., за което, мисля, няма никаква причина  Naughty

# 11
  • София
  • Мнения: 3 653
Можете ли да пуснете линк за този пясъчник-мида?

Иначе идеята за пълен басейн с пясък ми хареса, не бях се сещала.

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ето го празен
A тук с пясък

# 13
  • София
  • Мнения: 3 653
Трилиън мерси  bouquet

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
ТУК има доста басейни които могат да се направят на пясъчник

Тук, doniboni, цените са с 300% надценка. Ужасно е скъпо и наистина не разбирам тези, които го държат от луната ли падат. Конкретно: купих дървена играчка за 10 лв, а тук струва 18 лв., за което, мисля, няма никаква причина  Naughty


Може  Rolling Eyes, не ми се е налагало до сега да се заглеждам в цените на надуваемите детски басейни, че малкия не е имал нужда до сега, но това лято за морето ще купим  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт