Родено през Октомври бебче, сладичко си гушкам вече

  • 39 813
  • 722
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 270
Skeeter, и аз като теб едва се сдържам да не спра майките на пътя и да им обясня колко е вредно това за детето. Проблемът е, че никой не те информира за това. Аз затова се ядосвам, тук лекарите не ти казват, че трябва да отидеш на ортопед и ако случайно ти разбереш от някъде, да трябва да се молиш за направление... А камо ли да се образоват и да почетат малко и да препоръчат носене в ергономична раница или слинг...
Аз пък много се радвам, че има отлив, след бурния прилив, на членовете на ФБ групата   Joy

# 721
  • Мнения: 396
Привет,
Skeeter, ортопедичните гащи са точно това, имат една подложка, която държи крачетата раздалечени. Лично аз от майките, с които родихме заедно не съм видяла бебе без.
Далия, ние посещавам голям ортопедичен център, който се занимава с какви ли не патология при деца и възрастни. Специално питах за кенгуру, поради все по-ширещите се мнения за вредата от тях. Лекарят ми каза, че няма никакъв проблем при носенето на детето в кенгуру. Синът ми го разнасях много така, с лице към мен, сега питах специално заради проблема при Мария.
Roxanna мисля, че всички са наясно, колко много време и усилия костват организирането на теми и фейсбукгрупи. Лично аз много ти благодаря за всичко, което правиш bouquet

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 19:16 от Bubbi

# 722

Общи условия

Активация на акаунт