сутрешен блок на бтв и захранване

  • 446
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 089
ама тия хора са луди.
казаха същото, което повечето бг-педиатри. на 5 месеца детето да има 2 кърмения, а другото - пюрета, каши и сокове. на 6 - риба и месо. ако има още мами с деца-караконджули, то може и да се включат с подробности. аз изтървах началото и забравих края...
всъщност, няма лошо, ако детето кльоап всичко и майката също иска да процедира по тая схема. все пак изборът си е личен.
за моето дете мога да кажа единствено, че не иска нищо от гореизброеното. което малко ме притеснява, но това е обект на темата как върви захранването 6   
bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 9 848
Майче,не са луди хората,просто смятат,че това е правилният начин.Точно както и ти смяташ,че твоят начин на захранване е правилен.

# 2
  • Мнения: 150
И аз го гледах. Ми типичната схема за захранване в България - сокчета от първия месец.
Това майче дето хранеше детенцето ме изуми - сигурно се беше шашнала от камерите, бута лъжица след лъжица, не му дава време да преглътне, а бузките му пълни с папо като на хамстерче Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 089
геле - това е един от най-дипломатичните и умерени постинги, които съм мярвала напоследък. поздравления, за което  bouquet
мислех да редактирам постинга си, ама няма - да си стои такъв

# 4
  • София
  • Мнения: 9 848
геле - това е един от най-дипломатичните и умерени постинги, които съм мярвала напоследък. поздравления, за което  bouquet
мислех да редактирам постинга си, ама няма - да си стои такъв
Не знам дали е дипломатичен,но откакто съм във форума се нагледах на толкова злобни изявления за захранването.Дай сега аз като съм си захранила децата рано,а ти -късно,да се хванем за косите ли?Имам си достатъчно грижи,че и тук да решавам на хората проблемите-кой кога и какво яде. smile3525

# 5
  • София
  • Мнения: 2 164
Аха, ясно. Значи българската схема за захранване са давали.
Аз се чудя защо свекърва ми звъни на пожар в 7.30 на мъжа ми. Да ставал да гледал - за захранването давали.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 110
Аз изпуснах началото, но за жълтък от 10-тия месец нямаше как да не ми направи впечатление....
Също така за риба от 7-мия май каза. Не е ли рано за риба? Това май и в БГ схемите го няма!?
Нещо като че ли беше по малко от всичко.....

Общи условия

Активация на акаунт