Парти по случай тринадесетия рожден ден на BG-Mamma

  • 17 478
  • 95
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 542
BG-Mamma навърши 13 години.
По този повод искаме да поканим всички вас, които сте част от BG-Mamma,
да дойдете на нашето тържество, за да празнуваме заедно.



Кога?
На 05.12.2015
От 17.00 ч. до 18.30 ч. - детско парти с Дядо Коледа и много подаръци за всички малчугани
От 20.00 ч. - парти с много музика, танци, игри и изненади

Къде?
Гр. София, зала 10 на Националния Дворец на Културата на 8 етаж в централна сграда. Упътващи табели ще бъдат поставени по пътя към залата от централния вход на НДК и от страничния вход покрай Студио 5.

Задължителен дрес код:
Усмивка!
Ако вие не си носите, ние ще ви я осигурим.


За доброто настроение на партито ще се погрижи Парти агенция Маска.

Гостите ще се насладят на апетитни хапки от VIP Catering, ароматни вина от Alexandra Estate и вкусна торта от Cadiffe Cake Art.

Няма рожден ден без подаръци и затова сме се погрижили да има изненади за всички гости, защото всеки един потребител на BG-Mamma е рожденик.
Подаръците ще бъдат осигурени от Bioderma, Zlatna ribka, L'Erbolario, Ozone.bg, Orax, RevitaLash, Smile Factory, Zag Zodiak, VST Sport, Горски Дом-Трявна и други.

Всички празнични усмивки ще бъдат заснети от обективите на Damayanti & Lansky Studio Photography и Kamelia Ilieva Photography.

Със съдействието на Producer Company CODE.

Молим всички, които ще се присъединят към нас на скромния ни празник, да попълнят анкетата.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 16:18 от Pедактop

# 1
  • Мнения: 2 024
 bouquet Честито!!! Желая много успехи за напред...! Simple Smile Simple Smile Simple Smile bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
в първия момент много се вълнувам от подобни събития - дечица, веселия, подаръци. И после се сещам за вируси, сополи, особено в този сезон как всеки си води полуболните деца навсякъде...може би и аз вече не съм добре покрай все невероятните болести на моето дете, но ...не бих отишла с детето ми заради тези притеснения  Rolling Eyes

# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
Честито! Много готино! Кой ще ходи? Mr. Green
И аз се замислих за децата, ама то може и без тях по-късно. Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Бих дошла на вечерното парти. Сама.

# 5
  • Мнения: 29 324
Ще дойдем! Благодаря за поканата!  Heart Eyes bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз със сигурност съм там  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз съм заявила твърдо участие  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 344
Здравейте
Не искам да съм груба , но отново правя дружеска забележка , която се отнася за всички медии =-ВСИЧКИ
всички знаем , че НДК е в гр . София , но не ви пречи да уточнвате в писаният си , че става въпрос за гр София

# 9
  • София
  • Мнения: 284
ЧЕСТИТО!!!!
Все напред и нагоре и само успехи! И все така да ни радвате и да ни бъдете полезни  Laughing
И една питанка: вечерното парти е за възрастни така ли, т.е без деца?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Мдааа, и аз бих дошла, но много ми е далеч София.

Приятно прекарване на всички, които ще отидат! Grinning  bouquet

# 11
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
А има ли опция на детското парти двама възрастни с едно дете?!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 573
И една питанка: вечерното парти е за възрастни така ли, т.е без деца?

За възрастни е, но не е изрично написано, защото терминът "парти за възрастни" може да прозвучи малко двузначно  Laughing

# 13
  • Мнения: 840
А има ли опция на детското парти двама възрастни с едно дете?!

Разбира се. Бройката на децата е важна, за да може Дядо Коледа да подготви достатъчно подаръци за всички.

# 14
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
А има ли опция на детското парти двама възрастни с едно дете?!

Разбира се. Бройката на децата е важна, за да може Дядо Коледа да подготви достатъчно подаръци за всички.

Това е чудесно.Трябва да го съгласуваме с ММ и стига да сме в София ще дойдем.

Общи условия

Активация на акаунт