Априлска седмичка /03.04- 09.04/

  • 3 409
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 951
сега, ако се оплодят всички яйцеклетки, нали ще махнат излишните ooooh!

Ама как ще ги махат, в най лошия случай ще раздадеш няколко  Laughing  Laughing

pkoprinkova наистина не си помагаш никак така с тези притеснения  Naughty гледай да се успокоиш и да се разсееш с нещо. Стискам палци утре за прегледа.

слагах според инструкциите-14 дни и ми закъсня с 2-3 дни.
И при мен беше така.

Хера, много хубава новина!

Момиче, какво стана с изследванията, взе ли ги вече?

# 31
  • Мнения: 553
Много сте мили момичета, балгодаря ви  Hug
А с успокоението не знам как ще стане, това е най-трудната част. Тази вечер съм сама в къщи и сигурно само за това ще мисля.  Confused Даже не смея да кажа на милото, че ужасно ще се разочарова. Ще стискам зъби до утре, то се е видяло  Confused

# 32
  • Варна
  • Мнения: 841
pkoprinkova, това с успокоението и на мен ми е чуждо, аз за две години, не можах да намеря начина, но дано пък ти успееш Heart Eyes Hug
Леичка, дано симптомите ти да са бременни, нали знаеш, стискам палците и на краката

Аз днес в 12.00 ще ходя да прибера децата от яслата Mr. Green, както мъжът ми се пошегува снощи, " децата си идват вкъщи", демек днес ми е трансфера и се започва великото чакане Praynig Praynig
Успешен ден на всички и прегръдки

# 33
  • София
  • Мнения: 4 272
Успех, Миленче! Praynig След трансфера пак пиши и дано по-бързо да мине за теб периодът на дългото чакане и да ни се похвалиш после Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
Успех Миленка!

# 35
  • Мнения: 4 324
Стискам палци Милена.

Успех!

# 36
  • Мнения: 1 951
Миленка и от мен  newsm10

# 37
  • Мнения: 902
Миленка,стискам всички налични палци.Приятно мътене.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Миленче, успех и от мен newsm17.
Стискам палци и на ръцете и на краката newsm10

# 39
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Успех на всички чакащи или започващи!
Миленка колко ще върнете?

# 40
  • Мнения: 553
Успех Миленче! Силно стискам всички палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover.

Лея, дано тези симптоми да са от най-чаканото чудо!  : fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Сега и аз да се отчета. Никой фоликул не се е спукал  Simple Smile, но само един е достатъчно пораснал до 20 мм  Confused Другите не са помръднали и лигавицата ми също  Confused. Питах док това зле ли е, а той само каза, че не, но му се искало да имам повече фоликули. Ами и на мен ми се искаше, но колкото толкова  Confused. По-важното е да има резултат. Исето ми е утре. Стискалйте палци и за мен!
А по въпроса за успокоението, ами снощи пийнах едно хапче мента, глог и валериана и успях поне да поспя  Simple Smile.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 272
pkoprinkova успех утре на инсето! То може да е един фоликулът, и пак да стане! Стискам ти палци!
Миленче, какво стана? Взе ли си бебчовците Wink

# 42
  • Мнения: 1 320
Успех на Миленка!

Аз успях да взема изследванията, да ми подготвят документите, да си заверя рецептурната книжка и да подам всичката бумащина в здравната каса. Това от снощи до днес Simple Smile. Цялата процедура с набиране на направления, изследвания и всичко останало ми отне една седмица, като за няколко часа днес свърших основната работа. Айде, пригответе ми тиквения медал Simple Smile
Но съм много щастлива и доволна Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво Момиче на твоята експедитивност! Желая ти хубави и бързи резултати и после Peace А не тиквен, ами медал от благороден метал заслужаваш! И то не за друго, а за твоята борбеност и упоритост!

# 44
  • Мнения: 553
Успех Момиче! Наистина доста бързо си свършила всичко, заслужаваш си медала  Wink. Сега остава чакането.

Общи условия

Активация на акаунт