Отговори
# 15
  • Мнения: 1 382
Точно този план ми помогна на мене,иначе бяхме стигнали дотам,че няма да си вижда внука ако не се примири  Mr. Green,ама съм гадна и аз,но и тя не пропусна да му даде пюре докато ни нямаше4 за 2 часа,естествено малкия се изрина и познах.Успех !!!!

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Я, че интересна темичка сте подхванали Joy
Аз също ще споделя опит.
При мен в началото номера с лекаря не минаваше много, но след като един месец повтарях, че ще си гледам детето по лекарски, а не по бабешки методи, взе да свиква. А при нас борбата беше дали изобщо да се кърмим Mr. GreenТя кърмила 5 дни и това за кърмене по една година и повече, били измислици #2gunfireНо когато видя колко е качило бебето след един месец на кърма-млъкна. Но все още рови. "Дали му стига, ти изцеждаш ли се да видиш колко яде, дали не ти е вече нехранителна кърмата и др.п." Много беше очудена, когато бях оставила едно бурканче замръзена кърма с изтекла годност и видя че има два пръста каймак #Cussing out
А и аз съм изпечен лъжец. Когато съм се изцеждала по 30-40 мл след хранене на бебо, съм й казвала че са 100-120 например Twisted Evil
Та такива ми ти бабешки работи. Ако имаш отново проблеми, ще мисли още лъжи и заблуди #Cussing out

# 17
  • Мнения: 262
Ох, и аз трудно убеждавам бабите, че съм им родила внучка, а не дъщеря!

# 18
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Категорично си кажи изискванията.Иначе и сто статии да разпечаташ-полза няма,те си знаят тяхното.Направо побснявам.Мъкнем винаги шише с чай,за да виждат,че малката го плюе.До гуша са ми дошли с остарели претенции.Даже и да им кажа,че доктора е казал-все си тая.Едно си баба знае-адно си бае.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 457
Бих искала ако имате информация отностно всякакви статии за вредата от ранното захранване да ми напускате линкове, за да изпринтирам всичко и да и го тръсна да ЧЕТЕ!
Ще съм изключително благодарна на всяка помогнала ми майка!
Тццц, и това не помага при напористите баби  Sad Моята свекърва, когато не съм съгласна с нея по даден въпрос и цитирам някой доктор,професор и каквото и да е друго светило, просто отсича: Този човек е в голяма грешка. Той май бебета не е гледал  Joy hahaha

# 20
  • Мнения: 2 085
Само като чета и побеснявам.Свекървата точно преди 2минути ми вдигна кръвното-настоя на всяка цена да дам сок от КИВИ

# 21
  • Мнения: 6 206
При моята приказките помогнаха, дори сега е пропагандатор на късното захранване! Mr. Green
Но поради моята неувереност, захранихме на 4 месеца
Нищо, за другото съвсем ще знаем

# 22
  • Мнения: 3 161
Не вярвам с убеждения да стане. Ако мислиш, че лъжата с доктора няма да е достатъчно убедителна, кажи, че си дала сок и детето е повръщало или се е обринало цялото и докторът категорично е забранил да му се дава друго освен кърма, дори и вода. Но аз лично бих избягвала да си оставям детето при свеки за по-дълго време при това положение. Не можеш да оставиш детето си в ръцете на човек, на когото нямаш доверие, че ще уважава решенията ти.

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Само като чета и побеснявам.Свекървата точно преди 2минути ми вдигна кръвното-настоя на всяка цена да дам сок от КИВИ

Моята поне е алергична и се страхува да не би наследствено да е обременена внучката й, затова за храна си мълчи.

Общи условия

Активация на акаунт