към русите мами

  • 517
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 250
Здравейте, момичета! Бихте ли споделили какви маски за коса използвате /готови и домашно приготвени/, от които не ви пада боята и не си променя цвета. 10х  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Тя боята май не пада от никакви маски.Поне трайните бои,де.Домашни,честно казано,ме мързи да правя,ползвам на Лореал или Гарние за суха коса.Ампули слагам и течни кристали.

# 2
  • Мнения: 3 537
Миозотис и съм много доволна,честно казано.С домашни не ми се занимава....

# 3
  • Мнения: 9 077
Боята няма как да падне ако се изрусяваш, ако русото обаче е по-тъмно или бие към сиво може Simple Smile
Маските на мен не ми влияят на цвета, само че сивкавия оттенък ми пада след 2 измивания...
За маска, в момента ползвам новия балсам на Сънсилк, без отмиване, за руса коса и съм страшно доволна. Препоръчвам го  Peace

# 4
  • Мнения: 5 622

 Само готови ползвам аз! Нещо домашно приготвените не са ми нито по вкуса, нито по нервите  Crossing Arms

Купувам от фризьорката си, също от Ейвън съм взимала...абе експериментирам редовно.Важното е косата да се чувства щастлива.Но това се постига с много проби, съответно и грешки  Wink

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Боята няма как да падне ако се изрусяваш, ако русото обаче е по-тъмно или бие към сиво може Simple Smile


 Peace

Когато бях руса преди година и половина исползвах маската на Миосотис /червената кутия/ в съставките и има костен мозък и плацента, много бях доволна от нея, сега не я ползвам понеже само балсам ми е достатъчен  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 39 745
От домашните... само мед си слагам по главата. Понякога и разни други неща от хладилника... като яйце, сметана, витамини и т.н. Simple Smile
Не ми пада боята.

# 7
  • Мнения: 1 250
Благодаря ви  bouquet Точно за русо със сив оттенък говоря. Някъде из форума четох, че от хумата косата придобивала зелен цвят newsm78 Моята фризьорка ми препоръча Denise с костен мозък и плацента, но каза, че от нея пада много бързо боята, а пък то сивото и без това не държи много...та затова исках и вашето мнение.

# 8
  • Мнения: 9 077
Aми аз на Дениз много я харесвах, ама никога не редувам една и съща маска, трябва да сменяш, свърши ли ти едната кутия, после смени с друга марка.
На Бубето косата много ми харесва, та с риск да разводня темата искам да я питам с какво точно се боядисва Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт