срок на годност на пюренцата ХИП

  • 471
  • 10
  •   1
Отговори
днес за първи път дадох на бебка от малките пюренца на ХИП тиква и картоф, но понеже не съм заместила цяло хранене ми остана половината пюре. изчетох етикета но никъде не видях да пише колко часа след отваряне може да се ползва, съхранено в хладилник. въпросът ми е мога ли другата половина да и дам утре-някой от вас ползвал ли е тези пюренца два последователни дни Confused

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да, можеш стига да не си давала на бебето да яде от самото бурканче, понеже от слюнката останала по лъжицата храната се разваля много бързо, мисля че срока на годност след отваряне е 2 дни/48 часа/

Когато отвориш бурканчето с чиста лъжица си изсипваш грамажа, който ще изяде детето и останалото количество от бурканчето го съхраняваш в хладилника за другия ден  Grinning

# 2
  • Мнения: 161
Скъсай етикета, от вътрешната страна пише

Да, можеш стига да не си давала на бебето да яде от самото бурканче, понеже от слюнката останала по лъжицата храната се разваля много бързо, мисля че срока на годност след отваряне е 2 дни/48 часа/

Когато отвориш бурканчето с чиста лъжица си изсипваш грамажа, който ще изяде детето и останалото количество от бурканчето го съхраняваш в хладилника за другия ден  Grinning


така е

# 3
  • Мнения: 4 668
Можеш другата половина да и го дадеш утре . Няма никакъв проблем . Малкия до скоро ядеше само Хип и се е случвало такъв момент - да му го оставям за следващия ден. Мисля , че всички пюрета могат до 48 часа да се съхранят в хладилник , но аз толкова не съм изчаквала . От днес за утре обаче  и сега му ги прибирам , особено плодовите .  Grinning

# 4
  • Мнения: 7 640
Да, можеш стига да не си давала на бебето да яде от самото бурканче, понеже от слюнката останала по лъжицата храната се разваля много бързо, мисля че срока на годност след отваряне е 2 дни/48 часа/

Когато отвориш бурканчето с чиста лъжица си изсипваш грамажа, който ще изяде детето и останалото количество от бурканчето го съхраняваш в хладилника за другия ден  Grinning

то ако го отвориш днес на обед, принципно и вдруги ден наобед може да дадеш от него

# 5
  • Мнения: 27 524
Някои от пюренцата на Хип са с годност 48 часа след отварянето им,но има и някои 24 часа.При всички положения не е проблем да дадеш останалото на другия ден  Peace

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да, можеш стига да не си давала на бебето да яде от самото бурканче, понеже от слюнката останала по лъжицата храната се разваля много бързо, мисля че срока на годност след отваряне е 2 дни/48 часа/

Когато отвориш бурканчето с чиста лъжица си изсипваш грамажа, който ще изяде детето и останалото количество от бурканчето го съхраняваш в хладилника за другия ден  Grinning

то ако го отвориш днес на обед, принципно и вдруги ден наобед може да дадеш от него



Можеш, ако е останало нещо в бурканчето  Grinning

# 7
  • Мнения: 271
разрежи етикрта.от вътрешната страна пише за съхранението му

# 8
е това със начина на съхранение от вътрешната страна на бурканчето направо подложи моята интелигентност на съмнение newsm78 честно казано никога не бих се сетила , но е факт-разрязах етикета и от вътре е упътването Joy
благодаря ви майчета

# 9
  • Мнения: 7 640
има една миниатюрна ножичка нарисувана, ако не ти кажат, няма да я видиш

# 10
  • Мнения: 161
Аз нали съм си любопитна , сама си го намерих  Joy

Общи условия

Активация на акаунт