Лидл ::75::

  • 61 397
  • 743
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 115




Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура



Промоции
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от магазините на Lidl в страната, без значение от кой магазин е закупен продукта;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти


Продукти, които харесваме:
Скрит текст:
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)
Бисквити тип "котешко езиче"
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Original Cream Liqueur Queen MARGOT
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Почистващ препарат с хлор
Таблетки за миялна машина





Продукти, които НЕ харесваме:
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки


Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74

Да уважаваме труда и отделеното време на другите
или
как лесно да търсим в темата:

От бутон "Още" се избира "Отпечатай". В нов прозорец се отварят всички постове. В него с FIND (ctrl+f) и ключова дума се намира всичко, което е споделено в съответната тема. (Ако темата е с номер 5 напр., се преглежда всичко в нея, но не във всички теми от 1 до 5.)
Ако в темата има до 10 страници може да се избере "Всички", след това ctrl+f и ключова дума.
Търсенето във всички теми е най-пълно с Гугъл.

# 1
  • Мнения: 2 498
Копвам си въпросчето и в новата темичка. Дано някой помогне Praynig!

Здравейте момичета!
От Стара Загора съм и днес ходих и до двата Лидл. Издирвам книжката за оцветяване с мандали-синята, на която пише Красиви модели-около 7 лв е. Звънях по телефона, но не могат да ми помогнат. Ако някъде я има бихте ли ми я купили? Ето тел. ми 0898657058

# 2
  • Мнения: 452
Днес взех от плодовете за рязане(дървените),но сигурно ще са изненада за някои ден от коледния ни календар  Peace
Имам доста неща за връщане,от различни бележки дали ще ми направят парчета на касата?

# 3
  • Мнения: 5 077
Цитат на: bradata в вт, 01 дек 2015, 10:47
От дървените играчки и комплекти май имаше от всичко, та дори и комплект с допълнителни релси, който не бях виждала изобщо досега.


Имаше ли от дървените мебели?  Hug

Точици нямам, така и не започнах да ги събирам... Smile

Въпросът ми е от предната тема  Hug


Zvanche,  bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 669
От дървените играчки и комплекти май имаше от всичко, та дори и комплект с допълнителни релси, който не бях виждала изобщо досега.

Имаше ли от дървените мебели?  Hug

Точици нямам, така и не започнах да ги събирам... Simple Smile
Мебели не видях май, съжалявам Embarassed  Пък за точиците (не от аватара ти Laughing) - здраве да е, като не ги събера, няма да се свърши света я Crazy

# 5
  • Мнения: 5 077
От дървените играчки и комплекти май имаше от всичко, та дори и комплект с допълнителни релси, който не бях виждала изобщо досега.

Имаше ли от дървените мебели?  Hug

Точици нямам, така и не започнах да ги събирам... Simple Smile
Мебели не видях май, съжалявам Embarassed  Пък за точиците (не от аватара ти Laughing) - здраве да е, като не ги събера, няма да се свърши света я Crazy

Благодаря ти  bouquet Тогава да не ходя да проверявам с надежда, че ще ги има ...

# 6
  • Мнения: 874
дървените играчки май не ги зареждат във всички магазини, а ако ги има са 2-3 бройки... Майка ми е ходила в четвъртък (7,50ч) в близкия Лидъл и не е имало изобщо дървени играчки; след това отишла до друг и там имало 1-2 кутии...  newsm78

# 7
  • Мнения: 3 020
Имаше само едно мнение за туниките. Момичетата, които си взехте, да попитам с много голямо деколте ли са и по тялото ли са - в смисъл вталени като тясна, къса рокля ли са??? Имат ли еластичност или са основно памук?
То дали ще има останали, ама аз да си попитам  Grinning

# 8
  • Мнения: 22 867
Не откривам комплекта за подправки със стойка (или го подминавам), ако на някой му е под ръка, в смисъл да не губи време много да го търси, ще съм благодарна за линк. bouquet

# 9
  • Мнения: 328
 bouquet за темата. И аз чакам отзиви за туниките  Flutter

# 10
  • Мнения: 604
И аз се интересувам за туниките, дали някой ги е виждал?  bouquet

# 11
  • Мнения: 493
Харесаха ми памперсите на toujours, благодаря ви за отзивите, някой има ли идея дали ще ги намалят скоро?

# 12
  • Мнения: 2 701
 Благодаря за темата  bouquet

 valia77, скоро мярнах същите книжки в някой сайт на книжарница...Дали не беше сторе.бг...друг сайт ли беше, наистина не помня...Но ако искаш потърси..

# 13
  • Мнения: 315
Снабдих децата с коледен подарък - дървената торта и зеленчуците за рязане и съм много доволна,  тъй като на повечето играчки е отбелязано,  че са за деца над 3г. , а ние сме на близо 2г. Не погледнах, а да попитам - 4 дървени колички за 9,99 за деца на каква възраст са подходящи?

# 14
  • София
  • Мнения: 3 811
И аз се интересувам от туниките, че нямах време да ида до магазина вчера.

Общи условия

Активация на акаунт