Колко време след ноктопластика ноктите трябва да си починат?!

  • 3 753
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Както писах по горе, аз съм с ноктопластика от август месец. Удължителя съм сменяла, но по моя вина... 'щото ходя на боулинг  Embarassed
На поддръжка ходя през 3м. Напоследък малко по-често започна да ми се люпи гел-а. И аз да кажа - зависи от маникюристката.


Танче, сериозно ли през 3 месеца ходиш на подръжка?! #Crazy да нямаш предвид 3 семдици?! Thinking

Офф...ще ме вземеш ли на боулинг, много ми се ходи?! Blush

# 16
  • София
  • Мнения: 2 044
Може ли да ми отговорите на едно въпросче, т.к сравнително отскоро съм с ноктопластика - нормално ли е на 2 месеца да ми се сменят удължителите или маникюристката ми е некадърна???

Значи досега съм ходила 2 пъти - първия път ми ги сложиха и след месец бях на поддръжка, оттогава са минали 2 седмици.
В момента ноктите ми почти са се отлепили от удължителите, на места ми се чупят вече.
А 2 дена след поддръжката ми се напука гела на един нокът.
Не мога да ходя на 2 седмици на поддръжка, не разполагам с такова време и в момента ми иде да си отрежа ноктите и сама да махна всичко.
Много зле изглеждат!!!

Наде,налага се смяната,защото като ти растат ноктите,удължителя се качва на горе,ноктите всеки път ти ги намаляват и идва момент в който отгоре ти остават само връхчета от удължител.А подръжката ти е максимум на три седмици,защото пак израстват и си личи отдолу.Лично аз съм изкарвала три седмици,защото лятото почти живеехме на морето ,а не исках да хода при друга,от мойта съм доволна,но си сменях лака сама,даже и камъчета си слагах,доста добре се правех и не беше грозно израстъка,почти не личеше.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
Както писах по горе, аз съм с ноктопластика от август месец. Удължителя съм сменяла, но по моя вина... 'щото ходя на боулинг  Embarassed
На поддръжка ходя през 3м. Напоследък малко по-често започна да ми се люпи гел-а. И аз да кажа - зависи от маникюристката.
Явно ти растат бавно ноктите ShockedТо ясно че е важна маникюристката,обаче за три месеца ще ми пораснат с един сантиметър сигурно ноктите,трябва като орел да хода,та колкото и да е добра,какъвто и гел да ти слага не си го представям Thinking

# 18
  • Мнения: 4 651
Момичета, ако някоя я от Варна, кажете къде да ида за ноктопластика тук. Ноктите ми са ужасни не мога да ги търпя вече, меки са и се чупят, назъбват и т.н, никога не съм можела да си пусна маникюр, а така ми се иска от време на време Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 39 758
3 седмици, 3  Embarassed Simple Smile Явно кат съм писала, съм спала.
Весе кат се навием, ша свирна... за боулинга Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 2 044
3 седмици, 3  Embarassed Simple Smile Явно кат съм писала, съм спала.
Весе кат се навием, ша свирна... за боулинга Simple Smile
Знаех си че има нещо гнило smile3521

# 21
  • София
  • Мнения: 39 758
Днес хубави си подрязах ноктите Simple Smile
Обаче мисля, че са придобили по-правилна форма, но може и да се заблуждавам. И друго хубаво има Simple Smile
Преди си изрязвах ноктите малко по-дълбоко и някои се бяха поотлепили. А сега понеже не съм ги закачаля няколко месеца са сраснали.
Аз много доволен  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 212
За да се възтановят ноктите напълно,трябва да израстят (да не остане от третирания нокът),което ще рече 3 месеца.Желателно е когато на един нокът се постави ноктопластика или акрилен гел,на една година да се свали,да почине нокътя за да не се промени  и формата му! Аз ходя от 3 год. с акрилен гел и правя такива почивки от по 3 месеца(гадно)Мойте нокти са много тънки ,дори и формата им не ми харесва,а с акрила са супер.Правя си потдръжка на 2 седици.Моята маникюриска е номер 1 ,но е в Перник.

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
След като махнах ноктопластиката ми бяха необходими три месеца да ми израстат моите нокти.Като се има в предвид,че работя в PEPSI-т.е. в производството на една машина,на която почти през ден правя профилактика-нокет съм чупила два-три пъти.Естествено внимавала съм,но явно зависи от ноктопластика.Моя не го заменям.Поздрави от Велико Търново!

# 24
  • Мнения: 1 381
Ай са Весето и Танчето, ако може да ми споделите и къде ходите, че и аз съм си правила няколко пъти ноктопластика и все не уцелвам явно добра маникюристка? А мойте нокти са меки, чупливи, даже и формата им е кофти.... та плачат за ноктопластика

# 25
  • Мнения: 3 248
Ай са Весето и Танчето, ако може да ми споделите и къде ходите, че и аз съм си правила няколко пъти ноктопластика и все не уцелвам явно добра маникюристка? А мойте нокти са меки, чупливи, даже и формата им е кофти.... та плачат за ноктопластика


Аз не издържах и няма и 2 семдици след като си махнах гела...пак съм с ноктопластика! Ами каквото и да си говорим, колкото и да е вредно...просто нямах избор!
Ева, бих ти казала за мойта маникюристка, но като гледам по-добре тази на Танчето, защото явно работят еднакво добре, а в същото време нейната е доста по-евтина...пък и моята в последно време е малко несериозна! ooooh! Но, ако държиш...на лични мога да ти пусна координатите й! Peace

# 26
  • Мнения: 1 381
писах и на Танчето да ми даде координати на нейната маникюристка.

# 27
  • Мнения: 5 103
Ми мойте почиваха най-много месец и после пак за 6 месеца, да чукам на дърво, ядове съм нямала.

Общи условия

Активация на акаунт