Какво правите за да сте здрави?

  • 1 850
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 500
bifana, кои са петте ритуала?
Може би има предвид петте тибетски ритуала за сила, здраве, младост и красота! Практикуват се и се учат и в санаториума на Д-р Емилова!
http://zashto-kak.hit.bg/tibet.htm

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Точно те са. Но нито съм ги учила, нито съм ги практикувала при д-р Емилова. Източникът е друг и сигурна съм, че е по- добър от въпросната докторка. Между другото има ги и  двете книги на книжните пазари.

# 18
  • Мнения: 5 500
Точно те са. Но нито съм ги учила, нито съм ги практикувала при д-р Емилова. Източникът е друг и сигурна съм, че е по- добър от въпросната докторка. Между другото има ги и  двете книги на книжните пазари.
Да съм казала някъде, че д-р Емилова ги е измислила?
Аз също ги отрих на книжния пазар. После и при нея Mr. Green!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
Не. Само че се практикуват при нея.

# 20
  • Мнения: 5 500
Не. Само че се практикуват при нея.
Ми то си е така.

# 21
  • Мнения: 3 663
най-вече гледам да съм спокойна и стабилна психически
трезво и позитивно гледане на живота без излишни драми и мании
веднага щом усетя стрес, гледам да го избия по най-безопасния начин, защото това е нещото, което убива имунитета най-често
затова адски много си ценя семейната хармония, спокойствие и щастие
след това идва спорт
след това хранене (тук съм малко слаба, защото съм чревоугодник до дъното на душата си Simple Smile)

# 22
  • Мнения: 4 414
прегледи - всяка година ходя профилактично на гинеколог, мамолог и очен лекар...на зъболекар на 6 месеца, ако нямам оплаквания 
хранене - смятам, че неправилното хранене е основната причина хората да боледуват. старя се да се храня пълноценно и здравословно...в общи линии се храня разделно
спорт -  йога и чигун - ненатоварващи ставите занимания, които освен това влиаят добре на психическото равновесие Wink

друго...разходки сред природата и срещи с хора, които те обичат...позитивно мислене, не хабя нерви за неща, които не зависят от мен...радвам се на всяко дребно нещо - от цъфналото дърво, до поредната беля на дъщеря ми...
май това върши работа Laughing

# 23
  • софия
  • Мнения: 4 985
офф,нищо не правя,а пък така да ми се иска,а най-лошото е че вече си и усещам поразвалилото се здраве например,единственото което не само че правя ,ами мисля че съм самото то -позитивизъм,както се казва незнам  защо ама на целия на фон на всичко ,смятам че всичко си е наред.и Така да бъде дай Боже! Wink

# 24
  • Мнения: 1 283
Цитат
Какво правите за  да сте здрави?

..гледам да не се разболявам! Blush

Общи условия

Активация на акаунт