Лунатички - Първа четвърт 05.04, 15:00

  • 3 879
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • New Zealand
  • Мнения: 871
имам един лунен календар от диета и красота, където пише, че първата 4етвърт на луната започва на 05.04 от 15:01.това се води период между новолуние и пълнолуние. пише, че през този период храните напаво се лепят по ханша и талията ви, затова ги намалете драстично! това е времето за профилактични, лечебни процедури и витаминна терапия. организмът с лекота усвоява лекарствата и препаратите, затова пийте повече билкови отвари. този път добрата новина е, че чувствителността към болката е силно намалена, затова, ако се налага, посетете зъболекаря или планирайте хирургическа намеса.

# 31
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хайде и аз да се включа! Отдавна не съм я правила ама дано издържа!

# 32
  • Мнения: 385
А вие какво си позволявате да хапнете преди настъпването на часа?  Rolling Eyes
И мен това ме интересува Simple Smile
Аз зависимост от времето (сутрин, обед, вечер) си хапвам, каквото си ям по принцип. А може би е добре да е нещо по-леко. В някоя от предишните теми, мамите намаляваха хрненето още от предния ден

# 33
  • Мнения: 1 909
А вие какво си позволявате да хапнете преди настъпването на часа?  Rolling Eyes
И мен това ме интересува Simple Smile
Аз зависимост от времето (сутрин, обед, вечер) си хапвам, каквото си ям по принцип. А може би е добре да е нещо по-леко. В някоя от предишните теми, мамите намаляваха хрненето още от предния ден
Как се прави тая диета?
Наскоро 4етох в нета, ядат се пълноzърнести, мле4ни иzделия и нетлъсто месо.
Каква е раzликата от един zдравословно хране6т се 4овек?

Проблемът ми е, 4е след раждането (преди 1г.) килата не са мръдналим, ама грам  Naughty, а отслабвам на обем (3 раzмера дрехи съм сменила  Joy) и сега искам да пробвам някаква диета...
Подоzирам, 4е първо трябва органиzмът да си се стегне и тогава и килата 6те по4нат да намаляват, но се 4удяи аz с какво да се zанимавам...  hahaha

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 20:37 от geminarius

# 34
  • Мнения: 385
http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281 Ето тук е обяснено подробно Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 909
Мерси, отивам да 4ета  Simple Smile Аz хи4 нямам нагласа да отслабвам, дори не го целя, та може и да не иzлеzне ни6то... но бройте ме и мен (zасега)  Mr. Green

# 36
Миналия път издържах, макар и доста трудно...и без да броим за приспиване 2-3 чаши вино на гладно, дето няма да ви казвам на сутринта после как залитах  Crazy
"Свалих" 1.5 кг и ми се подобри малко самочувствието, но за една седмица май си ги възстанових  Laughing
Сега мисля пак да пробвам, да видим какво ще стане. Тъпо, ама упорито  Joy

# 37
  • Мнения: 1 183
Записвам се и аз Joy
Миналия път се издъних  Embarassed дано този път се справя Peace

# 38
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Я кажете за по-простите, от 15 ч утре до колко на следващия ден?  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 464
Чакайте да не забравя да се разпиша и аз,миналия път се издъних ама вече съм на НВД и яко съм се запалила по отслабването че иде лятооо.Този път ми е иделно в 15ч щото основното ми ядене е на обяд,без проблем мога да пропусна и закуска и вечеря така че ,дано успея.От първата лунна диета преди 2 седмици +НВД досега съм -4кг

# 40
  • Мнения: 614
Пишете и мен, и дано не стане като миналия път  ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 909
Чакайте да не забравя да се разпиша и аз,миналия път се издъних ама вече съм на НВД и яко съм се запалила по отслабването че иде лятооо.Този път ми е иделно в 15ч щото основното ми ядене е на обяд,без проблем мога да пропусна и закуска и вечеря така че ,дано успея.От първата лунна диета преди 2 седмици +НВД досега съм -4кг
хора, моля ви говорете на прост български - какви са тия НВД-та - докторски титли ли?  Rolling Eyes Simple Smile
и ако може да кажете през колко време се яде по време на тая диета, ако изобщо се яде? гледам, че повечето се точат да гладуват, а аз не видях никъде, че не се яде  Naughty
дайте повечко инфо, моля!

има ли значение, че не живея в България?

# 42
  • София
  • Мнения: 6 793
И аз ще гладувам с вас. Какво ще ядете сутринта? Аз мисля 100гр. кисело мляко с 2 лъжици пшеничен зародиш... newsm78 И после нищо,а?

# 43
  • Мнения: 1 464
 geminarius ,http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281 това е лунната диета
а НВД е нисковъглехидратна диета,има такава тема

# 44
  • Мнения: 4 242
И аз съм новобранец в лунната! Peace Мисля да се включа.
И имам няколко въпроса естествено, не ми стана ясно до колко часа на другия ден се гладува, 24ч ли се вързват или...? А кафе може ли да се пие?

Общи условия

Активация на акаунт