Пердета

  • 153 977
  • 281
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 641
shiva58 , ако си от София може д апроверих на Хр. Ботев  магазина. преди пряката с Пиротска. Има много хубави пердета на доста по приемлива цена Peace

# 151
  • във фурната
  • Мнения: 596
Здравейте!И аз съм на вълна ремонт,обзавеждане и съответно -пердета.За детската стая съм си наумила да направя пердета с цветовете на дъгата.Но не знам да шия ли отделните цветове,да ги лепя ли newsm78Дайте идея Praynig

# 152
  • Мнения: 4 970
Продават се такива преливащи Peace

# 153
  • Мнения: 587
Айде да побутна темичката. Не съм от София а от Варна. Днес си харесах пердета в млечно зелен цвят с малко жълто и малко крем. Мисля,  че плата се казва креп Rolling Eyes. Не е толкова прозрачен. Да видим какво ще излезе? ooooh!

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 18:40 от shiva58

# 154
  • Мнения: 587
днес си поръчах ето този тип пердета
.Плътните ще бъдат само декоративни.  Дали ще отиват на моя хол? Ето и част от него.

# 155
  • София
  • Мнения: 351
Здравейте, много хубави пердета срещнах в тази тема, когато обзавеждам жилище някой ден ще крада идеи Laughing
Но тъй като в момента съм под наем, а и имам 1000 други глупости на главата, мисля да си взема пердета втора употреба...
Та въпроса ми е, знаете ли къде в София се продават, къде има магазини втора употреба, в които има и пердета?
Благодаря Hug

# 156
  • Мнения: 3 641
shiva58 , пердетата са страхотни. Моля, снимай ги  икато ги поставиш Hug
А в хола ти има много уют Simple Smile

# 157
  • Варна
  • Мнения: 443
Да се отчета и аз, поръчахме пердетата, средно 30 лева на метър излизат, заедно с корнизите/метални харесахме/ всичко излезе 1600 лева. Скоро ще ги слагат и ще снимам  Peace

За хола избрахме двулицево Simple Smile Отвън се вижда един цвят на шарките, отвътре друг. Много са стилни.
За нашата спалня, харесахме един модел, който е на места плътна материя, на места е прозрачен...много ме впечатли, мъжо не изкоментира  Mr. Green
За детската - прозрачно ефирно перденце на влакчета в много щури, весели цветове Simple Smile
Чакам ги с нетърпение  Blush

Успех в избирането  Hug Peace

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 00:19 от ^Ekaterina^

# 158
  • Варна
  • Мнения: 692
^Ekaterina^, и ние ще чакаме с нетърпение да ни ги покажеш после Hug
От кой магазин са?

# 159
  • Варна
  • Мнения: 443
Amica, това са координатите на магазина Simple Smile - ул. "Георги Бенковски" 25
Телефон: 052 / 604 161

Имат и на "Братя Миладинови" - ето им сайта от визитката - www.unitex.bg  Hug

# 160
  • Мнения: 97
Поздравления! Hug Страхотни идейки има тук! Много ми харесаха тези пердета тип ресни, стоят много стилно и изискано. Въпросите ми са следните – Как се почистват? и Може ли под тях да се сложат някакви щори и какви? Много ще съм ви благодарна ако ме осветлите по въпроса.

# 161
  • Варна
  • Мнения: 692
^Ekaterina^ , тенкс  Hug  Знам го този магазин. За едната стая, от там ги купих, а за другите стаи още ги търся  Grinning

MVD , и мен ме кефят много ресните, но понеже имаме алуминиеви/хоризонтални  щори се отказах именно заради това. Мисля, че щори няма да стоят добре с пердета - ресни.  За друг вид щори пак не ми се връзва много. А за почистването - какво му мислиш, переш ги като обикновени пердета.

# 162
  • Мнения: 97
Amica благодаря!
Уффф! Наистина ли не могат да се сложат щори или нещо подобно, но какво Thinking newsm78? Проблемът, е че точно срещу прозореца на хола е отсрещната кооперация и ми се иска да не ни гледат много много съседите, а наистина много ми харесват тези пердета.

# 163
  • Мнения: 587
Пердето е готово  Laughing. Пускам снимка , но по късно ще направя нова , защото е много тъмна ( срещу слънцето)

# 164
  • Мнения: 4 380
Имаш готин диван, но грозни пердета. Воланите отдавна са демоде и даже в класически стил се избягват. А лепнати на съвременен стил си е направо кич.

Общи условия

Активация на акаунт