Коледни Аватарни игри 16

  • 25 893
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 255
Честито на Теди! Мисля, че това е първата й победа, ако не се лъжа. Наистина страхотна комбинация ни представи! Чакаме новата тема с нетърпение! bouquet

# 31
  • Мнения: 5 277
Да, и аз мисля, че й е първата  Hug Честито, Теди  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 2 802
Теди, честита победа!  bouquet

Искрено се надявам новата тема да не е зимно-коледно-новогодишна.

# 33
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Честито на Теди и от мен  Hug bouquet И  на другите момичета  bouquet

# 34
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Честито на Теди за победата и всички подгласнички  bouquet

# 35
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Честито, Теди! bouquet

Не знам имахме ли правило тук да публикуваме спечелилите комбинации при обявяване на резултатите, но ако искате да почнем да го практикуваме?

# 36
  • Мнения: 5 277
Не знам дали го има като правило, но аз определено го предпочитам. Този път си позволих да не ги кача, защото няколко поста по-нагоре пуснах комбинациите с авторите им.
Иначе и за мен е по-хубаво като видя кой с какво е спечелил, вместо да ровя пет страници назад, особено и като не се преобличаме за игрите  Peace

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 16:06 от Джинa

# 37
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
 Peace

Аз забравих, че по-нагоре ги беше дала всички...

# 38
  • Мнения: 2 879
Честита победа на Теди! Поздравления и за подгласничките!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 630
Благодаря ви момичета  Hug Hug Hug
Наистина ми е за първи път да съм на първо място. Развълнувана съм и много щастлива. Но пък всяка игра е удоволствие, а това е най-важното.

Аз все още не съм готова с подготовката за Коледа и само това ми е в главата, та и тема ми е трудно да измисля. Но  Peace
Какво ще кажете например за "Шапки" - може и да не са само зимни, всякакви.
Или другото което ми хрумва е "Цветове на 2016" - четох някъде, че за цветове на 2016 са обявени розов кварц и серенити (бледо синьо).

# 40
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Шапки  ми звучи чудесно, а на цветовете може като мине нова година. Обожавам шалове и шапки

# 41
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Теди  Hug честита победа! bouquet Беше ми фаворит твоята комбинация. Simple Smile
Поздравления и за всички на почетната стълбичка.  bouquet bouquet bouquet
Благодаря и на всички харесали моята комбинация (макар, че повечето ме разпозахте Sunglasses Laughing) Simple Smile

Теди пак ли ще е анонимна играта?

# 42
  • София
  • Мнения: 630
Ако искате отново може да е анонимна играта - така е много весело . Simple Smile
И да продължим и тази седмица с играта за Русия за не пустее темата

Тифани, аз също много обичам шалове и шапки, и в началото мислех така да формулирам, но после реших да е само "Шапки" за да не е ограничаващо - иначе всеки може да комбинира с шалове, или ръкавички или с каквото реши.  Peace

И още веднъж благодаря на всички, които са харесали комбинацията ми.
Скрит текст:
Първоначално и моята идея беше сладки, канела, портокали - така мирише сега по Коледа. Но после една приятелка, с която споделих че търся снимки и се облизвам на сладките, ми подсказа за българските обичаи и се сетих как беше едно време при баба на село. Там никога нямаше портокали и канела, но миришеше на баница,с масло, сърмички, месни гозби и печени ябълки ммм, и на един много специфичен аромат от горящите дърва в печката. Еххх, размечтах се  hahaha

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 17:20 от teddybearm

# 43
  • Мнения: 6 549
Теди, честита първа победа! Peace Заслужи си я, а новата тема е супер.  Hug

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Честита победа на Теди !!  bouquet bouquet bouquet
Честито и на останалите момичета !!  bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт