В момента чета...43

  • 60 141
  • 725
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 13 461



Старата тема:
Скрит текст:

Блогове, в които пишат и съфорумки:
Bubbly . . . -
http://plantabook.in/author/mai4etu/
mijjjka -
http://inmyreadingspace.blogspot.com/

Важно!
Желателно е когато споделяте впечатление от дадена книга да внимавате как го правите. Това предупреждение не цели въобще да ви откаже от споделяне или питания, напротив! Но често, все още под въздействието на емоцията от прочетена книга се прибързва в споделянето. Нека коментирането на ключови моменти, развръзка, убиец и въобще всичко, свързано със съдържанието, което би разкрило важна информация, да бъде поставяно в скрит текст! За целта, вмъкнете текста, който искате да скриете между скобите [спойлер][/спойлер], на латиница - spoiler. Уважавайте правото на непрочелите все още книгата да й се насладят максимално, когато решат!

Как да поставите картинка в мнение
- когато желаете да покажете корица на книга, която четете, е необходимо да копирате, сложите адреса на картинката между отварящ и затварящ таг за изображение, т.е. между img и /img, поставени в скоби - [имг] [/имг]. За намаляване на изображението, ползвайте img height=250 или img height=300, след това адреса и накрая /img, съответно пак със скоби, ето и пример:
[имг хеигхт=250]http://....................jpg[/имг]

# 1
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Благодаря за новата тема.
В момента съм със "Степния вълк", Херман Хесе.

# 2
  • Мнения: 1 827
Деси  bouquet

В момента чета "Баба праща поздрави и се извинява", стигнах до 100стр. и за сега е мъка  Tired

# 3
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема! bouquet

Да се презапиша с "Тортила Флет" - Дж. Стайнбек. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 560
Благодаря за темата, Деси!  bouquet

Записвам се с "Натясно в ъгъла" на Моъм. Почти на финала съм и се чудя какво ново да подхвана. Заредила съм много интересни книги на четеца (например "Стоунър", "Деликатност", "Убийството на художника"), а на хартия ме чакат "Пазителката на тайните" на Мортън, "Доведете труповете" на Мантел, както и "Баба..." на Бекман. Коя бихте избрали вие за финал на годината? Hug

Прочетох "Езикът на цветята" на Ванеса Дифенбау, силно американска книга, направо си представях как по нея се получава чудесен американски филм. Хареса ми, без УАУ ефект, но определено приятно се чете и въпреки че няма големи изненади в сюжета, човек заживява с образите. Дадох 4 звезди, но по-честно би било 3,5.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 401
Благодаря за новата тема  bouquet
Продължавам с "Делюзията Бог" на Ричард Докинс и "Случаят Хари Куебърт" на Жоел Дикер.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 210
Деси, благодаря ти  Hug!

Пете, наистина си заредила добър списък с книги и се затруднявам коя да ти препоръчам, а съм чела доста от тях Simple Smile.
Ако ти се чете нещо по-неангажиращо, то бих ти казала "Убийството на художника" или "Пазителката на тайните". Но ако искаш нещо стойностно, с което да завършиш годината, веднага казвам "Стоунър", който се притеснявам, че непрекъснато възхвалявам и сигурно създавам огромни очаквания, а всъщност това е толкова скромен човешки роман!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
момичета, разписвам се и аз сред вас, черпя доста идеи за книги от вашите коментари, макар и да разполагам с доста ограничена възможност да чета Simple Smile и за да не е само гол записът ми, след дълго четене приключих романът Самуил на Димитър Талев, смятам да продължа с Калуня-каля като съм на бг тематика Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 232
На първа страницьа се записвам! newsm10
"Път за никъде"-Александър Гриин.

# 9
  • Мнения: 6 385
Благодаря за темата,Деси! bouquet
Току-що прочетох "Мъжът от съседния гроб"на Катарина Масети. Беше ми забавна ,хареса ми.  Simple Smile
Пете,електронно ли чете "Натясно в ъгъла" на Моъм? Аз бих ти предложила да прочетеш" Стоунър". Peace

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 17:28 от nezito

# 10
  • Мнения: 6 346
Благодаря за темата! Аз продължавам да мъча Перес-Реверте. ooooh!

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз съм все още с "Малвил" - Робер Мерл. Много е добра. Препоръчвам за почитателите на постапокалиптичните книги.

# 12
  • Мнения: 10 866
Благодаря за темата! Аз продължавам да мъча Перес-Реверте. ooooh!
Май ще се помъчите взаимно известно време Simple Smile

Лофче, браво на теб до 100-на страница си стигнала на Бабата. Аз не успях. Ще я пробвам догодина пак Simple Smile

# 13
  • Мнения: 72
В момента съм на "Щастието е чаша чай с теб" на Мамен Санчес.  Засега върви добре, в типичен испански стил.

# 14
  • Мнения: 6 346
Ули, много бавно става интересен, ама от тези 500 страници поне 200 можеха да се изрежат според мен. Rolling Eyes А иначе аз чета и една друга книга, та затова го разтягам толкова него.

Общи условия

Активация на акаунт