Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №20

  • 36 577
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38 947
Айде, заповядайте в юбилейната тема  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 23 149
заповядаме  Mr. Green
ей сега ще ме затрият пак за безсмислено мнение, ама не мога да измисля смислено в момента.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
заповядваме, а едновременно с Бамба Mr. Green и това ли се случва вече Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 38 947
Само да кажа, че Шарки е човек с огроооомно сърце. Тая жена как не се изморява да помага, направо не знам  33uu

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Радвам се, че всички дечица са по-добре. Моето е на гости на баба си и дядо си, че да посъбера нови сили за лудории.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 38 947
Ти ли ще лудуваш или детето? Че както си го написала е с подтекст  costumed050 \това е емотикона от филма за възрастни\

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
 hahaha hahaha hahaha hahaha

Детето имам предвид.  Mr. Green

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоки, пристигна ли космонавта newsm78

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да, много е сладък, остава да го изпера преди да си дойде детето.  Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
трябва да ги съберем тримата накипрени Laughing може за тризнаци да ги помислят Laughing

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha , казвай ако решите да дойдете.  Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 Joy Joy Joyщо, може и вие да дойдете Laughing
ние сигурно ще имаме път скоро, но ще е по работа Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 11 431
Мерси за темата, Сигме. Радвам се, че Лия е по-добре, хайде изобщо да не се споменават болести повече.
Аз правя коледни курабии тия дни, детето също е на бабина ясла Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз мисля дружно с децата да направя коледни сладки тази година Mr. Green имаше едни боички за рисуване на доктор йодкер преди, тази година нещо не ги виждам Thinking

# 14
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Свекито ме ядоса. Облича детето като за северния полюс вътре ( носи обувки, чорапи, чорапогащник, панталон, боди с дълъг ръкав , блуза с дълъг ръкав, тънка жилетка и елек ). У нас го държа само с чорапки, обувки, панталонче и боди. Като и казах да не го навлича ми скача, че щял да се разболее.  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт