Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 3

  • 194 890
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 478
Аз лично съм поръчвала от lookfantastic, мисля че ги има и в ензо, feelunique и разни други сайтове.

# 676
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470

Bareminerals Moxie гланц за устни - много гъст и лепкав, не нося гланцове поради тази причина. Като прибавим и че не ми е цвят, заминава нов в коша. Сигурно е бил подарък към поръчка.

Абсолютно същото мога да кажа за гланца на Clarins - боровинков, прозрачен и мазен, не виждам нещо да прави за устните, камо ли да ги перфекционира, както обещава.

Sleek молив-червило от тези щипещите, които напомпват устните. Няма такъв ужас! Пробвала съм няколко подобни продукти, но този направо не се търпи - щипе прекалено силно.

Codage серум за лице - използвах до край (рядко ми се случва), но не мога да кажа, че прави нещо особено - не бих повторила.

Rodial мини спирала - раз-кош-на! Повдигане, разделяне, дължина и обем по много. Личи си, че е от висок клас. Непременно ще закупя пълен размер.

Avene термална вода, използвана за освежаване в големите жеги, друго не прави. Използвам при тренировки.

Hidro Fugal и Phytocode - писала съм премного пъти за тях.

Weleda душ-гел с много автентичен аромат на сурови бадеми. Има консистенция на тоалетно мляко и бял цвят. Не се пени и много трудно се разтваря във вода, което прави нанасянето му върху кожата трудно и неравномерно. Затова - не бих взела повече нищо от тази серия. Иначе аромата беше разкошен.

И накрая, два мъжки продукта, ако търсите идеи за подарък.

Rituals Samurai пяна за лице, към която и аз тайно посягах от време на време. Много лека и много рядка пяна, въпреки това почиства идеално лицето. Опаковката е много удобна и ММ не я сменя с нищо.


Acqua di Parma
Colonia Club - по-скоро зимен аромат. Тук до сега се продаваха само в по-снобските молове, отскоро ги пуснаха в Дъглас.

# 677
  • Мнения: X
Къде ги има тези Rituals Samurai?

# 678
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Къде ги има тези Rituals Samurai?

За България чрез Feelunique  и/или Lookfantastic, това знам аз. Може би има и други начини.

# 679
  • Мнения: 444
А този молив на слеек въпреки щипането вършеше ли някаква работа?

# 680
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
А този молив на слеек въпреки щипането вършеше ли някаква работа?
Държала съм го два пъти по 10 мин и ефектът в съвсем лек.

# 681
  • Мнения: 1 424
OnDine,спиралата има ли я в България?Или сайт,от който мога да поръчам?🤗

# 682
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
OnDine,спиралата има ли я в България?Или сайт,от който мога да поръчам?🤗
Гледах из нета и само английска страница намерих. Виж из чужди сайтове с доставка до нас или ибей, Амазон.

# 683
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- трайно, хидратиращо, приятно - бих купила отново.

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 102
Гледам че пишете за Koress. Аз също никак не съм доволна от слънцезащитата за лице, ползвах един, http://www.korres.bg/product/235 - СЛЪНЦЕЗАЩИТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ С ЧЕРВЕНО ГРОЗДЕ SPF50. изхвърлих го, страшно ми щипеше на очите.
Но тук съм писала за няколко изхарчени - BLACK PINE 3D Sculpting, Firming & Lifting Serum (https://www.korresusa.com/skincare/black-pine-firming/black-pine … ing-lifting-serum). Много съм доволна и не оставам без него, използвам го вечер, като част от цялата ми грижа, която включва по няколко серума един върху друг.
А за тази зима, както и за миналата, ползвам през деня - GOLDEN KROCUS Ageless Saffron Elixir Serum (https://www.korresusa.com/best-sellers/Golden-Krocus-Ageless-Saffron-Elixir). Особено в студените дни, има страхотен ефект на предпазване от изсушаване. Доста прилича по ефект на Sisley олиото.
А и в къщи много се харесват душ-геловете, които в Гърция се продават 1+1 за около 5 евро. Винаги имаме по някой отворен.
 

# 685
  • Мнения: 46 508
На Корес имам един любим серум за околоочния контур, с дива роза май беше, благодаря, че ме подсети, ще си го взема пак Simple Smile

Душ геловете им са ок, но за тази цена не предлагат нещо особено.
Лосионите за тяло не ми харесаха, трудно се размазват и не ми допадна аромата, с жасмин беше моят.

Крем за лице съм взимала този с портокаловите цветчета, но не ми беше достатъчен, от сериите за по-големи годиники пък ми бяха тежки.

В България традиционнно са на по-високи цени, на промоция горе долу се доближават до тези в Гърция (има сайтове с доставка до Бг).

# 686
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- изхвърлям неупотребяван. Моливите за рисуване на децата са по-меки от този.  ooooh!

# 687
  • Мнения: 1 436
На Корес ...Лосионите за тяло не ми харесаха, трудно се размазват и не ми допадна аромата, с жасмин беше моят.
На мен ми хареса Hug даже ще го взема пак нататък. За суха кожа е благодат. Вероятно не си с такава, което си е по-добрият вариант. За аромата, знаем, е твърде индивидуално. Аз обичам жасмин Heart и в частност този ми хареса.
При мен трудно се размазват маслата на Alverde например, а и никак не ми харесват като подхранване/хидратация - отначало оставят усещането че се справят добре, но всъщност ефектът е краткотраен и повърхностен. Да не говорим, че след душ, кожата ми все едно никога не е виждала крем през живота ми.
 

Голямо разочарование:
Скрит текст:
 Справя се в пъти по-зле и от маслата за тяло на Alverde.  Добре че имах мини от някъде, а не пълен размер.

* Edit: Lolala ,същия UV крем на Korres критикувах и аз, но заради мириса и цвета (бях взела тестер на оцветената версия)

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 16:57 от Figs

# 688
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Почистващо мляко от био серията на Nuxe - смятам, че струва повече, отколкото заслужава. Рядко е, от опаковката винаги излиза повече от нужното количество продукт. Почиства грим сносно, но това го правят и в пъти по-евтини млека. Няма да повторя покупката.

Серум концентрат в стъклени ампули от серията Rosa Pretiosa на Natural Cosmetics - няма да купя повече, понеже:
1. Една ампула трябва да се изразходи максимум до седмица след отварянето, а е с количество 10 мл. Предвид факта, че съм ползвала серуми от 30 мл. с месеци, тук измислях всевъзможни разхищения, за да спазя препоръката на производителите.
2. Отварянето е трудно, стъклото е плътно, по-слабата част не се поддава лесно и на два пъти се порязах. Предпочитам да си спестявам подобни усилия.
3. Серумът е доста стягащ, но не съм убедена, че освен стягането има друг ефект върху кожата. След като изсъхне е доста опъващ и чувствам лицето си сухо и некомфортно, като спешно ми трябва доволно количество силно хидратиращ крем.

Душ гел All Natural - нямам оплаквания, серията ми е приятна и харесвам ароматате.

Слънцезащитен спрей Hawaiian Tropic SPF30 - честно казано, не знам защо все беше пренебрегван за сметка на други подобни продукти. Върши си работата много добре, нанасянето е лесно и бързо, но не успях да изхабя съдържанието за година и малко.

L`Oreal Pure Clay Glow Mask - краткотраен е ефектът от тези маски, но все пак има такъв. Веднага след измиване, кожата ми е чиста, със свити пори, но пък не остава твърде суха и опъваща. Като цяло съм доволна.

L`Oreal Revitalift Laser Renew Night - хареса ми консистенцията - мека и някак въздушна, напомня на маршмелоу при пипане. Кремът е богат, но не твърде мазен, веднага след нанасянето усещах леко пощипване, но не чак неприятно и некомфортно. На сутринта се събуждах с гладка и мека кожа, не мога да преценя дали се отразява благоприятно върху съществуващи бръчки, закото все още нямам такива, но все пак повече харесвам състоянието на кожата си след употреба, така че вероятноо върши все някаква работа.

# 689
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- прекрасен - нежен, топъл, женствен! Бих купила отново с удоволствие.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт