Как сте на темата секс?

  • 2 150
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Малко ми е неудобно да ви питам , но все пак. Как е секса при вас? Аз от както съм бременна сам го правилка 1-2 пъти. През август направих спонтанен аборт Sad, първия път прокървих точно по време на секс. И при тази бременност сяка6 не ми идва на ум за това. Абе малко лъжа, идва ми, разбира се, но ме е страх. Още повече че за сега съм с ниско разположена плацента. Прери 10 дни полу4х леко кървене и първия въпрос на лекарите беше "Секс правите ли?" Сега вече ниама проблеми - кървенето спря, но ме е страх. Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 298
Ами щом те е страх, а си имала и проблеми, недей. Ти сама си отговорила. Не мисля, че е голям проблем да позадържиш топката известно време. Ако пък всичко се стабилизира а постоянно, тогава - да Peace

На всички жени бременността им действа различно на желанието. При мен първия път имаше голямо, а втория път - почти никакво. Като прибавим и притесненията, излиза, че не съм водила бурен сексуален живот, докато бях бременна, въпреки че проблеми нямах.

Истината е, че ако всичко е наред, няма причина да не се прави секс, но ако има някакъв проблем, лекарите веднага препоръчват въздържание.
Слушай себе си  Grinning и лека бременност!

# 2
  • varna
  • Мнения: 404
еми щом те е страх,не правете секс!все пак това трябва да е удоволствие и за двама ви,надявам се че мъжа ти те разбира!след като родиш ще имате много време за това,лека бременност ти желая

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
еми щом те е страх,не правете секс!все пак това трябва да е удоволствие и за двама ви,надявам се че мъжа ти те разбира!след като родиш ще имате много време за това,лека бременност ти желая
Правилно...  Peace

# 4
  • Мнения: 9 990
Щом имаш проблеми-няма да правите.Аз не съм спирала секса, даже напротив, но и не съм имала проблеми никакви.

# 5
.Здравей Диди, и аз съм с ниско разположена плацента и вече 5 месеца се въздържаме от секс с бъдещия тати. Все пак имах един инцидент с кървене и лежах в болница около седмица. Не зная дали беше точно от секса, но гледаме много да внимаваме оттогава

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 881
А какво правите, когато таткото се дърпа? Може да ви прозвучи смешно, но в нашия случай е точно така. И все ми развива теорията как щяло да навреди, така бил чел. Опитах се да обясня, че бебето е защитено и ако е нежен и внимателен няма страшно, но той не та не. Сега смятам да го взема с мен на преглед да говори с доктора  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 39 741
Щом имаш проблеми и се притесняваш не правете секс. Секса няма да ти избяга.
А пък след някоя и друга седмица може да ти се прииска. Консултирай се с гинеколога си.
Аз също лежах за задържане във 2ри месец, ама не помня секс правихме ли преди това.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 686
О, ние правим секс всяка нощ, без пропуск... Ама в сънищата ми  Laughing Толкова ярки и реални секс сънища не съм имала никога.

А в реалността нещата седят по доста различен начин  ooooh!. Доста сме разредили, като се замисля. Но не е по желание само на единия. Просто така се получава. По-рядко се сещаме за секс и двамата. Но пък, като се сетим е доста интересно с този корем. А и аз се чувствам много различно, до сега не съм се чувствала така. И що не се възползвам по-често да ме пита човек... Хормони!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
При това положение аз не бих рискувала.Знам че е лесно да се каже/особено че ние сме го правили докато заприличах на кит/,но не е чак толкова дълго време.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 743
Щом си имала проблеми - недей.Няма да умреш без секс няколко месеца.После ще си наваксаш.
Аз лично не съм имала проблеми, но последните месеци и мен ме беше страх и за това останах на "сухо"  Laughing

# 11
  • Русе
  • Мнения: 611
И ние след 7 месец спряхме секса не съм имала проблеми ,но не ми беше приятно с този корем.А ти щом си имала проблеми по-добре задръж топката докато родиш.Успех.

# 12
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
По принцип периода 3-6 месец е най-безопасен,но си зависи от бременността.Щом е ниско разположена плацентата,при секс оргазмът може да доведе до контранции и евентуално,макар и рядко до частично отлепване.Не рискувай бебчо,след това ще наваксате пропуснатото.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Какво беше това нещо секса  newsm78. Отдавна не сме го правили но съм казала че в 9 месец ще наваксаме  Peace ако мога да се местя с този корем  Joy. Казаха че било по лесно раждането Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 5 744
Малко мъчение си е, все мисля за бебето и удоволствието ми е нулево! Ама ми се прави ....  newsm78
Само веднъж ми беше както преди - но след два месеца въздържание в началото по препоръка на чичо д-р.

Общи условия

Активация на акаунт