Звездни компромати 268 част

  • 77 570
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Много им се радвам Уилям, Кейт и потомство!

# 3
  • София
  • Мнения: 23 081
Катрин Зита и Майкъл Дъглас  2  не ми се нравят големите разлики във възрастта

Елизабет Хърли  със секси коледна картичка

Фърги със сина си  много хубаво дете

Дженифър  Лоурънс  много ми харесва

Марая Кери  преди коледния си концерт  в Ню Йорк  децата й  най-после да видя тази жена в нормален вид откъм облекло

# 4
# 5
  • Мнения: 9 570
Марая Кери е в много добра форма.Много добре изглежда. Peace

# 6
  • Мнения: X
Марая Кери откакто позаслабна взе да се облича по-адекватно и не толкова разголено...

# 7
  • Мнения: 15 021
Много ми харесват Кейт и Уилям.
А Марая наистина най-накрая изглежда добре.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Млада Ким с Кайли и Кендъл като дечица
https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/pWEuWN1abCBrtTdEw123sQ--/YXBwa … 4febfff5546edcea8

# 9
  • София
  • Мнения: 10 825
На Скалата му се е родило второ дете - момиченце http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3363290/Dwayne-Rock … ng-expecting.html


Благодаря за темата!

# 10
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419

Много ми харесва на тази снимка, една такава свежа....

# 11
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Алетеа, хайде изчаквай поне да преполови 49-та страница де Laughing. Вече не знам коя поред тема пускаш след две-три мнения на 49-та страница.

Матю Макконъхи Heart Eyes
Скрит текст:

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Уникално! Валери Божинов изнесе лекция в университет в Белград:

Скрит текст:



Нападателят на Партизан Валери Божинов изнесе лекция пред студенти от Факултета по спорт и физическо възпитание и спорт в Белград.
 
Срещата на футболиста с младежите бе част от проявите по програма за завръщане на младите хора по стадионите в Сърбия.
 
Божинов за пореден път подчерта, че е дошъл в голям отбор и умишлено не спомена името на вечния съперник Цървена звезда в изказването си.
 
"Момчета, аз съм от България и ситуацията при нас е идентична. В региона има три големи клуба. Това са Партизан, Динамо (Загреб) и един, на който не искам да споменавам името (б.р. визирайки Цървена звезда). Качеството и на играчите тук и в България е сходно. Сръбските отбори обаче постигат добри резултати в Европа, за разлика от българските", заяви Божинов, цитиран от hotsport.rs.

# 13
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Таланта си е талант Joy Joy Joy

# 14
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Звезден рожденик- Брад Пит
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт