Промоция в МЕТРО !!!!

  • 4 555
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
И аз да кажа за стола, че става на масичка и стол, подходящи за по-голямо детенце. Но пък разбрах от един познат, който имал такова, че много бързо се счупило в тази част където може да се разглабя и наистина не било много стъбилно. Само че все пак не знам дали става въпрос точно за този стол на Бертони или за друг същия тип.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Някой купи ли си вече кошарата ?

# 17
  • Мнения: 46 508
Някой купи ли си вече кошарата ?

Промоцията е от утре  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 361
Браво  Joy радвам се,че сте се сетили и аз ще ги погледна като ходим  #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 547
Някой купи ли си вече кошарата ?

Купихме си същата, само че миналата година по това време на същата цена, същият цвят. Питай какво те интересува  Wink Във всеки случай, ако сега трябваше да купувам кошара, щях да си купя по-хубава и по-скъпа.

# 20
  • София
  • Мнения: 361
какви са недостатъците?
кое те кара да си купиш друг вид?

# 21
  • Мнения: 1 547
какви са недостатъците?
кое те кара да си купиш друг вид?

В тази кошара дете не знам как спи.
За новородено не е подходяща, защото няма 2ро ниво. Освен това е необходимо допълнително дюшече, защото това, което има е твърдо и се сгъва - т.е. се усещат бабунки. Аз я взех да спи детето ми когато сме на път и за игра у дома докато беше по-малък и още не ходеше. Той така и не пожела да спи в нея, когато сме на път, а от игрите в нея се огънаха стените, защото той обичаше да стои прав и да се държи.
Мисля, че по-скъпите кошари просто са по-здрави и по-удобни за сън. Това е.

# 22
  • София
  • Мнения: 361
значи по-стабилна
мерси

# 23
  • Мнения: 2 849
Благодаря !  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Смърфиета, ти направо ме разубеди  Rolling Eyes

Айде някоя мама с друга марка сгъваема кошара да каже дали са по-добри и тези бабунки дали се получават  Praynig

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Някой купи ли си вече кошарата ?

Промоцията е от утре  Simple Smile


Ама и аз съм един заплес  Blush

# 26
  • Мнения: 1 599
На мен ми казаха,че всичките имат, не точно бабуни, ами нещо като шевове, неравности. Това става така, защото подът служи и като външна обвивка при сгъването и е пречупено на 5 места. Но ако сложиш матраче или по-дебело одеало - няма проблем. Едва ли има разлика в по-скъпите. Все пак идята е да са сгъваеми. Естествено всеки сам си преценява

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Смърфиета, пуснах отделна тема за кошарите и една мама каза, че имала на Бертони и нямало как да стане на бабунки, понеже подът представлявал дунапрен и шперплат, тя слагала допълнителен матрак за по голямо удобство, понеже дунапрена на кошарата бил много тънак, а не защото ставал на бабунки

Възможно ли е само твоята да седи на бабунки  newsm78

# 28
  • Мнения: 46 508
... Айде някоя мама с друга марка сгъваема кошара да каже дали са по-добри и тези бабунки дали се получават  Praynig[/color]

Нашата е Чиполино. За спане я ползваме само при пътуване, вкъщи- за игра.
Не съм купувала допълнителен дзшек, този ни върши работа  Simple Smile
Няма бабунки, разликата с тази на Бетрони е, че има второ ниво, но на вас вече не ви е нужно Peace Също не виждам дали има такъв джоб за излизане, че иначе ще си счупиш кръста да го теглиш това дете от ниското  Crazy

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ние имаме на Нео Нато. Много съм доволна. Спи от самото начало в нея. Сложила съм допълнителен матрак дунапренен от метро за 20тина лв ( и той се сгъва) Бяхме на почивка с това легло, много удобно е за пренасяне. Отделно заема много по-малко място от дървено креватче и можеш да си го местиш, много е леко и има колелца. Аз го ползвам да преградя нашето легло, когато бебето е на него да не изпада. Като ставаме го отмествам и готово. Това с тежко дървено креватче нямаше как да стане.

В Метро има намаление и на детски градински люлки и пързалки. Мисля да си взема малката люлка с музикален център 48лв.

Общи условия

Активация на акаунт