Знаете ли дали има някакъв друг вид капки, защото д-р Мустаков ми каза за капки, които стрували към 75лв на месец.но така и не попитах как се казват, защото ни изписа ваксините, които се слагали за около 9 месеца.Първите 4-5 месеца се поставят два пъти в месеца, после става един път в седмицата и накрая веднъж в месеца.Започнахме ги, но в последствие разбрах, че като се разболее детето се спират и се повтаря последните две.Ние направихме три, разболяхме се и се оказва, че трябва да повторим трите, т.е. да започнем отново.Първата я сложихме на 24 октомври.Все още не сме ги подновили.То, както моя син често получава ларингит или задна хрема с отит лечението с ваксините ще отиде най-малко година и половина.Питам се дали си струва да подновяваме ваксините или да заложа на капките.
Струва ми се, че след втората ваксина се предизвика отново алергична хрема.Поставихме третата и през нощта вече беше го ударило в ухото.
Дайте ми някакъв съвет, не знам какво да правя.Д-р Мустаков ни каза, че ако не вземем мерки може ларингитите да преминат в астма.