Какво правят децата ви след детска

  • 1 696
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
обикновенно сме на вън но ако е лошо времето се прибираме в къщи гледа някой филм, рисува си или сама си измисля някакво забавление! smile3502

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Най-различни неща. Рисува, пише, пее, танцува, играе с играчките си, реди пъзели и т.н. няма никакъв проблем, може с часове да се занимава сама в стаята си. Случвало се е аз да я викам да стои при мен в кухнята или в хола, тогава играем, четем, говорим. Няма скука при нея, общо взето си е достатъчна. Simple Smile

# 17
  • ново
  • Мнения: 5 951
Когато времето позволява, играе навън или кара колело до към 19 ч., прибира се - къпане, вечеря и сън Simple Smile.
При лошо време си играе в нейната стая - може да стои там сама, докато не я извикам при нас, просто обича да стои сама Rolling Eyes. Рисува, оцветява, играе с кукли.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Когато е топло сме навън пред блока - в съседство живеят няколко деца от групата на Дени. Те забавляват и Васи.
А зимата си беше мъка - уж играят заедн, пък току се сдъвчат и после трябва да раздавам правосъдие  Close. Но, за мое щастие все по-рядко ми се налага - оцветяват, правят си детска градина, готвят...и ми "помагат".

# 19
  • Мнения: 9 990
При нас каката 7г ходи на гимнастика понеделник, сряда и петък, а вторник и четвъртък е на английски, още не е в първи клас. ooooh!

Малкия е още малък на 3г,
 НО АЗ СЪМ 100% ЗА СПОРТТА,
родители запишете децата си на спорт!!! newsm10
Но това е друга тема

Чакай де-на градина да тръгне, пък там си имат-балет, танци, плуване.В яслата няма такива екстри.Играта 3 часа вечер навън не е лош спорт за 2-3 годишните си мисля...

# 20
  • Мнения: 1 033
При хубаво време - излизаме тя с колелото пред блока, аз с количката с малкия. Но...... задължително преди това трябва да сме се прибрали вкъщи да хапне newsm78 не знам, ама май само на моята щерка не й стига храната в градината и е опустошител на хладилника  Mr. Green
Ако е лошо времето или аз имам работа за вършене - тогава вкъщи измисляме какво ще е - гледане на филмче ( в момента сме фенове на Франклин, Пипи дългото чорапче и Том и Джери); или ако аз имам да чета й давам за задачка да пише буквички, цифрички или просто да си рисува.

# 21
  • Мнения: 2 125
При хубаво време - навън, из квартала или в двора на яслите с други деца. Беснее, докато се постъмни.
В къщи - гледа любими филмчета, маже с пластелин навсякъде или измисля безумни игри, в които трябва и аз да участвам Mr. Green #Crazy

# 22
Моето дете винаги е гладно newsm78,а казва,че е ял,но не било вкусно.Ако времето е хубаво сме навън иначе си гледа филмчета

# 23
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
След градина, когато е хубаво времето си играе с други дечица, които са колкото нея или кара колело. При лошо време си играе сама вкъщи /с куклите, кончетата или си рисува/ или гледа филмче. Мия е от фенклуба на Франклин и също като него четем по две книжки преди да заспи.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 745
Нали се позатопли, и ако отида аз да взема Дияна от градината тя ме посреща с въпроса "защо не си с колелото ми? Нали ми обеща", а такова обещание не съм давала Simple Smile Днес най-верочтно няма да излизаме с колелото, че още малко ремонти по хола имаме, но до 2-3 дена, стига да се запази топличкото, ще кара и колело след градината.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 421
  Чакаме вече с нетърпение хубавото време за да си играе след детска гадина. Отиваме на някое кафенце с детска площадка около нас, тя си играе с децата, а мама пийва бира. Колелата се изкарват събота и неделя.
  Зимата се прибираме късно, тя гледа телевизия, рисува, танцува, пъзели реди, играе си - според настроението й. Най-хубавото е, че се занимава сама. Напоследък обаче я викам при мен и се опитвам да я ангажирам с нещо да помага и да си говорим и така успява да ми разкаже някои неща,а аз се опитвам да се вместя в час и половина с готвене, слагане на маса,хапване, къпане и да си легне до 9 часа(моите деца след 9 часа стават кисели защото им се доспива). Така, че по тази причина съм притисната от времето вечер и часовете между 7 и 9 са ми "пикови".
    Но да си похваля гарджето - Креми вече ми помага за слагане на маса, миене на съдове, рязане на картофи и други дребни неща. Ако се оправим по рано играем домино или карти. Не всяка вечер, но и приказка мога да прочета преди лягане.
 

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Както дойде- гледа филмчета, реди пъзели, рисува, четем книжки, кара колело, играе на компа или се гонят със сестра си.

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ако е хубаво времето го вземам по-късно-да се наиграе на двора,че нали знаете в апартамент...После се разхождаме,кара колело,пазаруваме...Привърженици сме на автоизлетите и обожаваме да обикаляме манастирите в региона  car003Иначе вечер си играе,оцветява,разглежда книжки-може с часове да не ни търси/е,вече е на 5г./Напоследък залепва за компютъра и гледам да го ограничавам до 30 мин atworkСъбота и неделя или вечерта през лятото си ходим на село-да подлуди малко и бабите,и котките... smile3540Така си живуркаме,важното е да е весело tooth

# 28
  • София
  • Мнения: 625
И ние като повечето...Ако е хубаво времето сме навън-търси ни още иска си компания детето...
Ако е лошо или отиваме в някое клубче или сме в къщи...Играем, гледаме детско и така...

# 29
  • Мнения: 3 367
брееее..само аз ли съм такъв цербер и не давам ТВ следобед?няма ли някои друг от моя клуб- ТВ само в краен случай??

Общи условия

Активация на акаунт