Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 823
  • 775
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 15 021
Има - Топ форма май се казваше.

# 646
# 647
  • Мнения: 10
Няколко пъти опитах и все пише,че страницата е недостъпна...

# 648
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Няколко пъти опитах и все пише,че страницата е недостъпна...

Може би защото я вадя от мой профил.
Достъпна е и от официалната им страница, опитай от там Simple Smile

# 649
  • Мнения: 10
И от там не става...бихте ли ме намерили във фб и там да ми я пратите. Mariya Vakavlieva(чернобяла снимка)

# 650
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Да, хайде Simple Smile Погледни и приеми поканата на Мирослава Иванова Simple Smile

# 651
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета. Вчера приключи първият месец от моят режим. Резултатите са задоволяващи а мен - за 30 дни - 4 кг. и -1 см във всички обиколки. Утре започвам месец - втори . Надявам се да постигна същите резултати. Някой който е на втори или трети месец ще сподели ли как вървят килограмите - надоло, в застой, нагоре? Притесняват ме доста по-големите грамажи.

# 652
  • Мнения: 15 021
Аз и трите месеца свалях еднакво.

# 653
  • Мнения: 10
Добро утро от мен,днес е първият ми ден на първия месец. ✅

# 654
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Аз на първо мерене съм:

1,3 кг надолу
3 см. минус от талия
0,5см от бедро - аз меря най-високо, там дето искам да сваля. При мен мекичкото е от вътрешната страна, нямам брич или настрани закръгляния Simple Smile

Ама го обясних и аз ...

# 655
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Да кажа за сушените фурми.
Покрай Заговезни се сдобих с една кутия и попрочетох хубави неща за тях, но реших да се допитам до Гуруто дали стават за "когато ми се яде нещо сладко" - да изям две - три.

Каза, че е важно да не са захаросани и мога да ги ям ако имам в режима сушени плодове, а аз нямам.
Така че, не са много ок за мен. Ако взема да припадам за сладко може мед, черен шоколад и чак в края на класацията са две три фурми.
Така че с две думи, щом няма в режима нещо специфично, не е случайно, по-скоро не е удачно да се консумира.

Прав е Ипокрстис, че с режима не би трябвало да ми се прияжда, но ги опитах за първи път и се поинтересувах за тях, та така...

Как изкарахте Заговезни, аз с много салата, една пържола и вечерта пак салата ама с варени яйца и нещо малко и сладичко ...
Обаче изгорих във фитнеса малките гадини, дето живеят в гардероба и смаляват дрехите, и вчера и днес Simple Smile

# 656
  • Мнения: 50
Здравейте, надявам се да ви стимулирам с моят резултат:
-5 кг. за 5 седмици. Simple SmileBalloon

# 657
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Браво, супер си Simple Smile
Аз ходих три дни в командировка и не можах да спазя супер точно. Двата дни бяха в път, на отиване си носех, там гледах максимално да съм близо.
Сама съм в момента и ми е лесно, там ми беше първия сблъсък с нормално хранене. Изкуших се малко, но вече съм ок.

# 658
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Тука май само аз пиша, ама пък вие поне ме разбирате Simple Smile
Моето мерене все се пада в кофти дни - след заговезни, посред командировка или в свободен ден, а имам добри междинни резултати, които не мога да споделя защото съм стриктна в дните на мерене.

Имам и друг дерт - видимо и по дрехи съм свалила и съм се оформила (3 пъти седмично на фитнес с инструктор), обаче на кг. и обиколки - почти няма разлика. Вчера питах  инструктора и той каза - ако е така, качваш мускулна маса, а не ме натоварва толкова. Луда работа, иска да намалям храната, а аз днес на една ябълка и един домат съм и съм ок, а за вечеря месо и зеленчуци, колко да намалям ...
Ще се наблюдавам още малко и ще пиша на Ипократис да ме посъветва и той.

Вие как сте? Защо не пишете или не ви остава време?

Ето една снимка с разлика поне в моите очи Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 22:19 от Мира Иванова

# 659
  • Мнения: 167
Мира, имаш страхотни резултати! Браво! И да, щом ходиш на фитнес, качваш мускулна маса. А, яденето не трябва да намаляваш, дори това което ядеш е много малко.

Общи условия

Активация на акаунт