Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 833
  • 775
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3
От началото на януари се храня според правилата на Ипократис. Първо на предписан режим, а сега сама определям кога какво да хапвам. Общо съм свалила около 10 килограма. Това ми е достатъчно. Не бързайте със свалянето. Нещата се случват бавно. Не се отказвайте и ще имате добри резултати. За мен правилата, заложени в хранителните програми на Ипократис, са разумни и здравословни. Желая успех на всички!

# 526
  • Мнения: 550
Моля за малко насоки и помощ. Искам да попитам наскоро ходили момичета - къде се провеждат консултациите /адрес/ и каква е таксата за прием. Също дали дълго се чака - за получаване на термин за посещение. Аз  искам да се консултирам и да си запазя час, но първо ме интересува таксата каква е?

Последна редакция: чт, 31 авг 2017, 21:02 от синята лагуна

# 527
  • Мнения: 7
Добър вечер на всички отслабващи момичета.Ще бъда много благодарна ,ако някоя дама от вас със сходни на моите мерки а именно 78кг,160см. би желала да сподели  режимът си с мен.Поради чисто финансови причини не мога да си поръчам свой режим.Извинявам се предварително ако съм обезпокоила някой.

# 528
  • Мнения: 725
Според вас заслужава ли си този режим? Във Фейсбук виждам, че има 10% отстъпка, та искам да поръчам на майка ми - подарък.

# 529
  • Мнения: 15 021
За мен лично си заслужава. Обаче не си заслужава, ако човек не обича да спазва правила, грамажи и т.н.

# 530
  • Мнения: 2 681
Важното е тя какво мисли, има ли нужда, би ли го спазвала.
В началните страници на темата/май около 12 стр./ има изредени менюта от потребителки.
Прегледайте ги заедно, дали ще може да се ограничава.
Аз поръчах за близка/тя не ползва много нет/ - ами беше си направо глад и жената бързо се отказа.
Но пък се беше докарала до 99 кг. и няма как без глад да се случи.

# 531
  • Мнения: 15 021
Абсолютен факт е, че е глад. Първият месец нито ми беше вкусно, нито сито. Ама това е положението. Следващите месеци ставаше все по-добре. Имаше разнообразие, заменки, а и с по-малко килограми свикваш  и с по-малко храна. За себе си твърдя, че само този режим ме научи как да се храня. Преди съм правила други, след които си връщах килограмите до един. На този режим съм от 01.08.2016 и към момента се придържам към количества и съчетания на храните, както по време на режима за отслабване.

# 532
  • Мнения: 725
Абе, ще рискувам и ще поръчам. Все  пак искам да е подарък. А и нали се отбелязват различни любими храни. Само да е истина и поне малко индивидуален режима. А то е ясно,че единствено с калорийна рестракция се отслабва.
Благодаря ви за мненията!

# 533
  • Мнения: 28
Здравейте,
виждам че отдавна никой не е писал, дали има още дами на режима? Simple Smile

# 534
  • Мнения: 15 021
Аз отдавна си се храня по менюта от режимите, които съм имала, като си ги размествам, както ми е удобно.

# 535
  • Мнения: 725
Ако се спазва един такъв режим продължително време не се ли отслабва прекалено много?
Във Фейсбук пак са пуснали код за 10% отстъпка и сериозно се замислям да се възползвам този път, че да се науча да се храня правилно и здравословно.

# 536
  • Мнения: 15 021
Ами за мое нещастие не се отслабва. Обаче аз лесно пълнея, трудно свалям, та сега се боря да задържам и за щастие успявам.

# 537
  • Мнения: 725
Sunny, ти имаш ли кг за сваляне? Защото ми е чудно как с толкова малко калории, ( като гледах май са около и под 1000), не се отслабва?

# 538
  • Мнения: 15 021
Аз имам режим за задържане, той не е с толкова малко калории.

# 539
  • Мнения: 4
Здравейте,
Преди около 10 години ходих на гимнастика в Младост при Ипократис. Момичето което стоеше до мен видимо отслабна за няколко месеца. Попитах я как и тя ми препоръча режим изготвен от ИПО. Аз, разбира се направих консултация с него и започнах да се храня според диетата която ми изготвих. Първоначално не свалих много килограми, но доста сантиметри от обиколките на талията и ханша. Получавах комплименти и се чувствах добре. Всеки месец диетата ми беше променяна според това колко свалям, дали чувствам глад и дали спортувам. Задържах резултатите през тези години до април тази година когато родих. След раждането имам 14 кг отгоре. 7-8 месеца се заблуждавам че мога да се справя сама. Така....поръчах си режим отново и от вчера започнах да го спазвам. Много се различава от това което спазвах преди. Сигурна съм че ще постигна добри  резултати.

Общи условия

Активация на акаунт