Личен лекар - Бургас

  • 2 037
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, дами и по-конкретно бургазлийки Simple Smile
Бихте ли ми препоръчали личен лекар newsm78 Praynig
Сега е месеца за смяна и смятам да се възползвам.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Здравей, Lalo,
От години личен лекар на нашето семейство е д-р Росица Панекова. Кабинетът й се намира до пицария Зорница. Изключително сме доволни !!!
Нямам идея ти в определен район ли търсиш личен лекар. Все пак е важно е и да е близо до дома.
Но тя има доста пациенти и понякога се чака повечко. Работи заедно с майка си Д-р Трошанова, която основно "обработва" пенсионерите.

# 2
  • Мнения: 7
Здравей, Lalo,
От години личен лекар на нашето семейство е д-р Росица Панекова. Кабинетът й се намира до пицария Зорница. Изключително сме доволни !!!
Нямам идея ти в определен район ли търсиш личен лекар. Все пак е важно е и да е близо до дома.
Но тя има доста пациенти и понякога се чака повечко. Работи заедно с майка си Д-р Трошанова, която основно "обработва" пенсионерите.


Благодаря Ви Simple Smile ще я имам в предвид, ако няма други предложения.
Живея в близост до Свободния университет, ако някой има добри отзиви от джи-пи в този район, нека сподели.

# 3
  • Мнения: 172
Личен лекар ни беше(вече сме в София)др. Радостина Ганчева , на бул. Демокрация й е кабинета над лаборатория Лина. С много добри впечатления съм, квалифициран подход към лечение, много внимателна, обяснява, не прибягва към антибиотици просто така. Вярно е че има хора и се чака около 20 минути.
Надявам се да направите най - добрия за Вас избор Peace

# 4
  • Мнения: 7
Благодаря Krismi  Wink

Общи условия

Активация на акаунт