Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 144 902
  • 558
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Доколкото разбрах д-р Лозова се е пенсионирала и сега в кабинета ѝ работят двете ѝ дъщери. Някой има ли впечатления от тях?

# 196
  • Бургас
  • Мнения: 85
В Бургас някой работи ли протезиране със стъклени опори ZX 27? За Варна и Пловдив намерих зъболекари, но тук на няколко места категорично ми отказаха.

# 197
  • Сливен
  • Мнения: 825
да попитам малко тъп въпрос ще ми даде стоматолога направление за хирург за вадене на корени
при кой хирург е добър и дали Радев работи с направления и ако не горе долу колко ще ми излезе при него понеже съм чувала мн добри отзиви за него и май на всяко 20 число записва часове за следващия месец

# 198
  • Мнения: 2 838
Имате ли мнение за доктор Ан Янчева? Работи със съпруга си на Перущица 35. Ходих при нея за махане на зъбен камък, но се оказа че имам кариеси. От процедурата, която ми направи съм много доволна, но искам да разбера дали някой се е лекувал при нея Simple Smile

# 199
  • Мнения: 113
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър зъболекар в Бургас, който да работи по здравната каса и с що годе поносими цени. Чета много хубави отзиви за др. Карауланов, но разбрах, че за 1 пломба отиват към 150лв , което ми е непосилно в момента. Благодаря ви предварително Simple Smile

# 200
  • Сливен
  • Мнения: 825
д-р Моллов кабинета му е до морската градина зад турското посолство
Не взима скъпо на мен за изграждане на зъб без здравна каса ми взима 50 лв а никой не може да познае че е изграждан от колегите му и е мн внимателен

# 201
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Влизам, за да изкажа огромното разочарование от Бургас дент. И по-точно от др Пламена Бялкова.  Историята е, че бях при тях на йонофореза, единственото място в Бургас, където се предлага физиотерапия на зъб. След три дни физиотерапия при тях, трябваше да се пибера в София при лекуващия ме стоматолог и да си запълня каналите. Времето е 24 часа след последната йонофореза. Да, обаче затвориха магистралата и нямаше как да го направя. Затова помолих Бялкова да запълни каналите, за да не отива цялата рехабилитация и всичките пари по дяволите. Тя скочи до небесата, не можела, не искала, не знаела с какви материали да се запълни зъба. Показах й снимки, разширители, казах й дълбочина на каналите... Не, не иска, изнерви се, цялата трепери. Накрая след половин час лекция по телефона от лекуващия ме лекар и обяснения как и с какво се пълнят канали еле се реши да го направи. Записа ми час за днес. На тръгване обаче най-мазно ме изгледа и ми вика - запълването на канали ще ви струва 100 лв., само да си знаете, че не се поемат от касата. И се хили безсилно.. Еми не се върнах при нея. Обаче в Бургас дент да си обучат зъболекарите преди да ги пускат да работят с клиенти, защото тая работа не е само да чистят зъбен камък и да правят малки пломби. 

# 202
  • Мнения: 6 704
Много отдавна, преди 3-4 години се разочаровах от БургасДент.В момента, в който си отворих устата и видяха колко работа има се превърнах за тях в касичка.Отвратително отношение Peace

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 84
Здравейте, някой има ли информация кога ще се върне на работа Д-р Германова? Досега ходехме при нея, но от известно време дори и телефона и е изключен, а на кабинета и пише, че е в отпуск. Някой с мнение за доктор Сирачева? Ходих на преглед при нея, обясни ми всичко, но цените леко ме шокираха. Четох тук някъде и за доктор Моллов, някой има ли конкретни впечатления за него, и в каква област на стоматологията се специализира?

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Може ли да ми препоръчате зъболекар за дете.

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 212
Др Женя Илиева

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 449
В Бургас някой работи ли протезиране със стъклени опори ZX 27? За Варна и Пловдив намерих зъболекари, но тук на няколко места категорично ми отказаха.
Ако намериш моля те сподели, че и аз търся Sad

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
В Бургас някой работи ли протезиране със стъклени опори ZX 27? За Варна и Пловдив намерих зъболекари, но тук на няколко места категорично ми отказаха.
Д-р Александър Партенов нали има специалност по протетична стоматология, при него питали ли сте?
Или д-р Карауланов?

Последна редакция: ср, 11 апр 2018, 01:39 от Мон...

# 208
  • Мнения: 1 326
Момичета,счупи ми се мъдрец и много ме е страх,че ще се подуе.Трябва ми спешно хирург,при който мога да запазя час по телефона,понеже не живея в Бургас.Вчера се счупи и от тогава не съм спряла да чета.Чета за д-р Георгиев в Стоматологията,ама това не ми говори нищо.За д-р Костадин Георгиев ли става въпрос?

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
В Стоматологията работи д-р Георгиев, да, не му помня първото име. Вадил ми е зъб, доволна съм от него. Не става с час, отиваш и чакаш. Д-р Буланов също ми е вършил добра работа, пак там и пак без час, с чакане.

Общи условия

Активация на акаунт