Козметичен въпрос!?

  • 512
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Току що...в последния възможен момент, си записах час за най-болезнената за мен козметична процедура - основно почистване на лице! cry И тъй като не съм си го правила скоро, по обясними причини...забравих да попитам мога ли като ида да бъда поне с спирала?! Помня, че не трябва да имам разни други гримове по мене си, че след това цял ден не трябва да се гримирам...но спиралата?! Че съм много безлична без никакъв грим! Twisted Evil


Предварително мерси за разясненията! smile3525

# 1
  • Мнения: 27 524
Хайде,де,ти пък,чак толкова,кой ще те гледа и ще се отврати от теб,като си без спирала.Я,стига  Crossing Arms Нали ще ти отварят порите с пара или с гореща хавлия или там кой както работи,ще се размажеш и ще изцапаш на жената розовите и меки хавлиено кърпи  Mr. Green

Никаква спирала  Naughty

 Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 248
Хайде,де,ти пък,чак толкова,кой ще те гледа и ще се отврати от теб,като си без спирала.Я,стига  Crossing Arms Нали ще ти отварят порите с пара или с гореща хавлия или там кой както работи,ще се размажеш и ще изцапаш на жената розовите и меки хавлиено кърпи  Mr. Green

Никаква спирала  Naughty

 Heart Eyes


Блонди, права си от всякъде...ама знаеш ли колко е гадно всеки ден да се гримираш, в продължение на години...и в един момент да трябва да обиколиш София без грим...а и с подпухнало лице! Crazy Mr. Green Ще се прежаля, де...къде ще ходя! hahaha
А поне вечерта мога ли да сложа спирала?! На козметичка съм в 9 сутринта...дали към 8-9 вечерта ще има проблем!? Thinking


Както става ясно гримирането ми е болна тема! smile3511

# 3
  • Мнения: 27 524
Купи си фередже!   Mr. Green
Вземи такси!  Mr. Green
Знам колко е гадно,все едно си излязла гола  Embarassed
Вечерта сложи спирала  Peace Ама не пудри,фон дьо тен и т.н. И умната със свалянето на спиралата вечерта.
Тая твойта кожа кога почива,ма?  Crossing Arms

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Току що...в последния възможен момент, си записах час за най-болезнената за мен козметична процедура - основно почистване на лице! cry И тъй като не съм си го правила скоро, по обясними причини...забравих да попитам мога ли като ида да бъда поне с спирала?! Помня, че не трябва да имам разни други гримове по мене си, че след това цял ден не трябва да се гримирам...но спиралата?! Че съм много безлична без никакъв грим! Twisted Evil


Предварително мерси за разясненията! smile3525


Можеш ако искаш и с 5 тона грим да си, козметичката така или иначе е задължена да ти почисти лицето с тоалетно мляко от грим (остатъци от грим) и замърсявания преди да почне процедурата. Излез си с грим и след процедурата си сложи пак (носи си там каквото ти трябва) а ако не искаш да я "затормозяваш" с почистване може и със спирала  Flutter

# 5
  • Мнения: 3 248
Купи си фередже!   Mr. Green
Вземи такси!  Mr. Green
Знам колко е гадно,все едно си излязла гола  Embarassed
Вечерта сложи спирала  Peace Ама не пудри,фон дьо тен и т.н. И умната със свалянето на спиралата вечерта.
Тая твойта кожа кога почива,ма?  Crossing Arms


Събота или неделя, ама рядко! Mr. Green Гледам да компенсирам с маски и качествена козметика! Sick


Аетера, ще се въздържа...ще излезна от нас в 8.30, защото съм от 9 на козметик! Няма смисъл...слънчевите очила ще са ми достатъчни! Blush


Поздрави!  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 153
Блонди, права си от всякъде...ама знаеш ли колко е гадно всеки ден да се гримираш, в продължение на години...и в един момент да трябва да обиколиш София без грим...а и с подпухнало лице!
Честно да ти кажа, ако ти е подпухнало лицето, не се сещам за спирала, дето да те разкраси особено Wink Карай си по голи мигли, все един ден ще издържиш! И аз бях така до преди 2-3 години-пълна паника как така ще изляза без грим! Ама сега рядко се сещам и спирала да си сложа и се чувствам чудесно!

# 7
  • Мнения: 18 542
Можеш, но да е водоустойчива иначе ще ти се размаже.

# 8
  • Мнения: 5 317
А поне вечерта мога ли да сложа спирала?! На козметичка съм в 9 сутринта...дали към 8-9 вечерта ще има проблем!? Thinking

Разбирам те!И аз съм свикнала постоянно да се гримирам и понякога,ако нямам време да се наконтя,направо ми е кофти Sad.

Вечерта спокойно можеш да си сложиш спирала. Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт