Колко слаба?

  • 4 614
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 484
АБе пълен идиот  hahaha съм меря с ролетка и съм я огънала и виждам само цифрата 4 като не си правя сметка, че е 14 ...

Премери с конец и после наложи на ролетката Peace

# 16
  • Мнения: 175
Аз съм със съсщият ръст, но преди да забременея тежах 54кг. /сега няма да казвам колко съм;)/ надявам се пак да си ги върна, защото се чувствах добре в тях:) 

# 17
  • Мнения: 2 672
"Слаба / дебела" - зависи от това като се видиш гола в огледалото дали му се кефиш  Wink
прочетох че под 60 кг. било кльощаво newsm78 На моя ръст към 170 см
53 -те кг. най-ми пасват, с тях съм си пропорционална и определено не съм кльощава.......

# 18
  • София
  • Мнения: 2 003
И аз само се меря колко тежа. И какво?  Confused Доволна съм колко показва кантара, а от отражението в огледалорто не се кефя. Така, че важни са не само килограмите, но и формата! Паласки и корем да висят над тънки крачета, тогава голям праз, че си 50кила (на 170 да речемClose А за лоша и пргърбена стойка - да не говорим  Crossing Arms ...

# 19
  • Мнения: 597
Леле...аз трябва да тежа 49 килца....това направо ме разби...а къде  ще ми идат циците,ако сваля 20 кила На раст 161?Аз си знам,4е имам да свалям много,ама все си мислех,4е 13-15 килца най много...ееееее...колко глад ме 4ака,и гимнастики....как ще влезна във форма някаква до лятото?направо съм потресена...аз си се харесвах на 55 килца,имах си вси4ко,а сега преливам даже от имане...трагедияяяяяяяяяяя.....лягам гладна днес,а утре и Луната ще карам.

# 20
  • Мнения: 3 576
А на мен по тоя метод ми излезе, че трябва да съм точно толкова колкото съм в момента, но аз се виждам дебела!!!  Rolling Eyes

Оня ден мерих една къса пола и изпаднах в потрес  Shocked

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Мойта китка е супер тънка- 13 см и трябва да тежа 46-47 кила при ръст 158-159 см. Никога не съм била толкова - в най-добрия случай съм била 49 кг. Сега съм 54-55. Ужас! Как ще се свалят не знам! От вчера съм на фитнес, мисля да пробвам и тае-бо, но с глада хич ме няма.

# 22
момичета, благодаря ви, че не се изсмяхте и прокудихте:)) от калкулатора излиза, че идеалното ми тегло е 54 , обаче аз под 55 никога не съм тежала/това при болест/ смятам да пробвам бавно и с много спорт да го докарам до прословутите 54 пък да видим. 50-52 просто е немислимо за мен, защото аз и с 58 цял живот съм минавала за стройна/ е тогава не съм се и вманиачавала много много в себе си и килограмите си/ .

# 23
  • София
  • Мнения: 39 741
По калкулатора на Падме, аз трябва да надебелея  Joy

# 24
  • Мнения: 1 798
http://72.14.203.104/search?q=cache:cW_fE8l00lIJ:www.bb-team.org … =2&lr=lang_bg
това пак е страница на ББ-тийм.Вижте само от колко неща има значение още , освен от меренето на китката. Съотношението седнала/прав ми беше най-интересно. Flutter

# 25
  • Мнения: 2 672
http://72.14.203.104/search?q=cache:cW_fE8l00lIJ:www.bb-team.org … =2&lr=lang_bg
това пак е страница на ББ-тийм.Вижте само от колко неща има значение още , освен от меренето на китката. Съотношението седнала/прав ми беше най-интересно. Flutter

Аааа, само попрехвърлих редовете и се хванах за главата ooooh!
Хич не се виждам да седна и да се меря на посочените места, та квото ще и да става Laughing

# 26
  • Мнения: 2 032
Мойта китка е супер тънка- 13 см и трябва да тежа 46-47 кила при ръст 158-159 см. Никога не съм била толкова - в най-добрия случай съм била 49 кг.

Разбира се, ако успееш да наддадеш само на китка, веднага ще се промени "идеалното" тегло.  Mr. Green

Абе тези калкулатори са приблизителни, не се панирай, не виждаш ли, че почти половината жени казват, че са им малко указаните кила, а другата половина-че са им много. Както се чувстваш добре, така е добре. И формата може да много по-важна тоже, дето се вика, "Кльощавата крава/сърна не става".....

# 27
  • Мнения: 1 502
Ужаас! #2gunfire Ще се застрелям, показа ми 60кг при ръст 170см и 17см китка.  #Crazy А аз се мъча да стигна 65.  Cry
Яко гладуване ще пада.  Sick

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
АБе пълен идиот  hahaha съм меря с ролетка и съм я огънала и виждам само цифрата 4 като не си правя сметка, че е 14 ...
Остави се и аз с рулетка мерих и докат се усетя с тия 7см, че са 17  hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 2 922
АБе пълен идиот  hahaha съм меря с ролетка и съм я огънала и виждам само цифрата 4 като не си правя сметка, че е 14 ...

Премери с конец и после наложи на ролетката Peace

Точно умувах как да стане с линийка, че само това имам под ръка  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт