Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 апр. 2006, 22:50 ч.

kade sa po eftini......???

• 825
  • 8
  •   1
Отговори
zdraveite,kajete mi ot kade moga da kupia dre6ki i obuvki za prohojdane-17nomer za momi4ence na 9 meseca? newsm32

# 1
  • Пловдив
Мила, пиши от къде си? Ще е по-лесно да те ориентираме.

# 2
  • София
Здравей!Ако си от София в Колев и Колев на Самуил,а сигурно и в другите магазини имат буйки 16-17 номер и те се водят за прохождане!А обувки 17 номер имаше роззови но отворени отгоре и небесно сини затворени!А за евтини не са евтини.Успех!

# 3
ot sofia sam,molia vi kajete ne6to koeto da pomaga  pri izlizane na zabkite,4e emalkata mnogo pla4e???BLAGODARIA VI!!!

# 4
За зъбките - не мога да ти дам съвет от личен опит, защото ние за сега сме ОК.
За обувки - аз лично ще купувам и в събота обиколих магазините и се спрях на два - в ЦУМ на третия етаж има един голям магазин - на К и К, КОКО и др. чужди марки. Цените са от окло 10 лв. до към 50лв. за тази възраст. И освен това в Малечко има обувки на Пакпа - май така се казваха, които са по окло 44лв., но са много сладки и изглеждат удобни.

# 5
  • София
За зъбоникнене днес една приятелка зъболекарка ми препоръча галгигел бебе,май нещо такова се казваше.Уж го запомних,ама вече го забравих.Иначе съм купила Калгел,ползвала съм го и с първото си дете!

# 6
Аз от Студентски град си взех буйки Мелор, български, естествена кожа, на малкия са му много удобни - 11 лв. Номерацията е от 15 до 19, има различни цветове.

# 7
  • София
За зъбоникнене днес една приятелка зъболекарка ми препоръча галгигел бебе,май нещо такова се казваше.Уж го запомних,ама вече го забравих.Иначе съм купила Калгел,ползвала съм го и с първото си дете!

Казва се Генгигел Бейби -наистина е много добро

# 8
днес бях в Колев и Колев, буйки от най-малките нямаха, чакат зареждане. Само че! и най-малкия номер може да ви е голям тъй като отпред са широки... а тези, които са 16-17 номер не са за навън..... имат едни сини гуменетки, които могат да ти свършат работа..на мене цвета обаче хич не ми допадна

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт