Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 90
Аз пих аналог на това което сте си поръчали от Амазон с патентован щам Pylopass, в България се казва Прохелико.
Въобще не ми помогна с хеликобактера. Но иначе като пробиотичен щам е страхотен и в комбинацията с антибиотика сигурно ще се повлияете много добре

# 91
Здравейте отново,вече 2 седмици от както съм спрял антибиотика за тая гад,на моменти през деня имам като мравучкане в корема,но се надявам да мине.Останах на контролог х1 на ден.Забелязах,обаче,че около 5,6 ден по време на приема на антибиотика,започна да ме наболява около кръста и към десния бъбрек.Четох в темата,че и други са имали този проблем...та въпроса ми е,някой знае ли на какво се дължи това???В нета пише,че от прием на антибиотик може да се появят гъбички и да възпалят уриналният трак,та дори и бъбреците

# 92
Здравейте,
Обръщам се към онези от Вас, които са направили изследване за антибиограма на Хеликобактера: Къде и при кой доктор направихте гастроскопията?
За колко време изслиза резултата от антибиограмата?
Излекувайте ли бактерията след направеното лечение с правилните антибиотични вещества?

Очудена съм колко малко информация има по темата, имайки в предид, че повече от 50% от световното население страда от тази гад.
Благодаря предварително за отговорите.

# 93
Правили ли са Ви антибиограма и ако да къде?
Спешно се интересувам.

Г-н Колев, пожелавам Ви успех при повторната ередикация на ХБ.
Най-сигурният начин за премахването на бактерията е взимането на материал от заразената лигавица и направа на антибиограма, за това коя е най-подходящата антибиотична комбинация за премахване на хеликобактера.
Четох, че лекарите го правят чак при второ неуспешно лечение на бактерията.

# 94
Антибиограма не са ми правили за сега,току що си взех кравните изследвания,при стойности до 1.1,моето е 3.8,днес ще званя на лекаря да го питам какво значи....биопсията ако иска може веднага да ти направи посявка и за час има резултат,същото е и при фецес теста

# 95
Здравейте, на мен кръв.изследвания ми излязоха +.джипито ми изписа 2 антибиотика и нексиум, които успях да пия 3 дни и получих разстройство.Ходих на гастроентерелог , според който 80% от хората я имат тази бактерия и ако не ти причинява коремни оплаквания не се лекува, а аз цял месец вече оправям чревна дисбактериоза.

# 96
Ако нямаш оплаквания да,но ако имаш болки няма как,то не се търпи

# 97
Здравейте!
Изказвам съболезнования на всички  ,които чрез симптоми са разбрали,че са придобили бактерията !
Бих искал да помогна със съвет!В целият свят класическото лечение е със антибиотици и пробиотици.Съществуват и други нюанси,но почти никоя форма на лечение не успява да се справи с бактерията,поради причини-резистентност към АБ и недостатъчна природна мощност на останалите форми на лечение.
За моя  и на моето семейство радост ,появата на бактерията успяхме да премахнем с патентован през 2018 г Български продукт,абсолютно натурален,без наличие на химикали,консерванти и други вещества.Към този продукт бактериите не могат да станат резистентни.Гарантирано освобождаване от бактерията след 15 дневен курс.НЕ ДАВА никави усложнения на останалите органи от употребата му!!Може да се поема и превантивно-т.е. и за хора ,които нямата симптоми.Продукта може да се използва за превенция на хроничен гастрит,язва,рак на стомаха и дванадестопръстника.Принудени да се запознаем със всички методи на лечение ,мога да заявя ,че това е панацеята за лечението на ХБ!Повече информация мога да споделя и ан 0888950555.Надявам се да съм бил полезен за уастниците във форума!

Общи условия

Активация на акаунт