Дюни Роял Ризорт 2016

  • 120 650
  • 780
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 253
Извинявам се, че пускам нова тема, обаче старата кой знае защо е заключена. Миналата година почивах там и сега искам отново да резервирам, но се интересувам за най-изгодният вариант за трима възрастни. В тази връзка някой, който е посещавал апартаментите в Белвил може ли да ми даде повечко подробности - холът преходен ли е, има ли втори телевизор и втора баня? Колебая се между този вариант и комбинация от двойна и единична стая, затова питам.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 17:11 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте , и аз се интересувам от информация за Дюни .
Спряла съм се на хотел Белвил .Планувам едноседмична почивка в топ сезона .Интересно ми е спрямо Албена ( миналата година почивахме там в Сенди Бийч ) храната как е ? Уточнявам ,че от там не мога да кажа ,че сме доволни ,но е по-скоро заради мързелив и покриващ се персонал .
Притеснява ме малко пътя от плажа до хотела и по този повод обмислям резервация и за хотел Марина Бийч ,но разликата ни е 300 лв и дали наистина си заслужава да я дадем заради едно хълмче ?! В нета не откривам много снимки на околностите на Белвил и не успявам да си визуализирам нещата .
В ресторант Созопол каква е обстановката ?
Какъв е този Wunder bar, в Холидей Вилидж ?

Благодаря

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Гери,здравей.
За мен храната е достатъчно добра и разнолбразна, по,-добра е от Албена/мин година бяхме в двете Ралици, с там,сравнявам/. За мен 300 лева повече не си заслужава Бийча само заради плажа,ако е.@Аз сматам Белвил,че е много много близко до плажа, но за някои и това е много. В Холидей вилидж храната е по-добра от Марина Бийч, но ибстановката в ресторанта на Марина Бийч е по-готина. Ти можеш да си ядеш, където решиш и където ти харесва в комплекса,ако това е проблем. Този бар се намира до ресторанта на Холидей вилидж , до него се правят детската и вечерната за възрастни,дискотека. Иначе не е нищи особено,бар като бар.
Ако имам време после ще ти пусна снимки от обстановката.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 193
luba_rizova ,благодаря и ще ти бъда задължена ,ако пуснеш снимки  bouquet !

Марина Бийч го обмислям само и единствено заради близостта до плажа.

П.П. заслужава ли си доплащане за странична гледка море в Белвил ? Да не се окаже ,че гледката ми е едно ъгълче море  Mr. Green .

П.П.П. прочетох в темите назад ,че по алеите няма сергии ,наистина ли никъде няма ?
Ако е така 100 %  тръгваме за там  Laughing !

Последна редакция: ср, 13 яну 2016, 13:29 от geryaleksandrova

# 4
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
Няма сергии.
Странична гледка .... интересно описание...От Белвил може да видите синичкото на морето в далечината. Категорично не си струва. Не е като да е плажа пред вас...

Много хора предпочитат Белвил, Пеликан и Холидей вилидж точно, защото е по-спокойно. Стаите с изглед море в Марина бийч са с невероятен изглед, но и доста шумни, защото анимацията е на големия басейн отпред.

Скрит текст:
Изглед от 5-ти етаж Марина бийч


Ресторант Созопол има основна зала и доста разчупени външни тераси с маси. Според коментаритекухнята е най-добра.

# 5
  • Мнения: 1 695
Тази година имахме намерение да почиваме в Турция, но заради събитията там се отказахме.
Галактик, може ли да ми кажеш според теб между Дюни и хотелите в Обзор кой е най-добър хотел?
От изброените сме били само в Дюни /Белвил/ и за България сме доволни.

# 6
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
Тази година имахме намерение да почиваме в Турция, но заради събитията там се отказахме.
Галактик, може ли да ми кажеш според теб между Дюни и хотелите в Обзор кой е най-добър хотел?
От изброените сме били само в Дюни /Белвил/ и за България сме доволни.

Мисля, че има няколко предимства Дюни:
- голям, затворен комплекс. Ползвате всичко навсякъде /изключвам естествено Марина роял палас/.
- голям плаж и доста плитък вход в морето.

В Обзор съм впечатлена от Сол Луна бей - предлагат чудесно обслужване и база. На плажа отпред имат участък със собствени чадъри и шезлонги, но има и платена зона. Имат си и аквапарк. Това което е минус за всички хотели в Обзор е първоначалната дълбочина при влизане в морето - за малки деца не е много ок. Като цяло заливът е доста открит и има много вятър, съответно и вълнение. Иначе си е разкошен пясък  Peace

# 7
  • Мнения: 1 695
И още един въпрос, дано не е много нахално.
Колебая се да заменя ли Белвил с някоя от Марините, според теб струва ли си? С дете на 3 години сме, ако това има значение.
И всички ТА ли искат 100% плащане за ранно записване? Има ли агенция, която иска капаро и преди заминаването остатъка?
Въпросите станаха два  Embarassed Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 1 193
Galactic Voyager ,гледката от Марината е наистина много хубава ! Случайно да ти се намират снимки и от Белвил  Grinning ?
Всъщност не държа да виждам от терасата толкова добре морето ,а по-скоро да виждам някакъв простор .
Миналата година в Албена имах тази гледка
Скрит текст:
. От Белвил ако е нещо подобно ме устройва Simple Smile .

Последна редакция: чт, 14 яну 2016, 12:50 от geryaleksandrova

# 9
  • Мнения: 19 253
Моето мнение е, че от Белвил навсякъде има прекрасна гледка към гората и зеленината наоколо. Морето е далечко и наистина само едно парченце се вижда от него. Но аз не бих доплащала за гледка море, тъй като и гората и паркът чудесно ме устройват. Не виждам снимката от Албена и понятието за "простор" за всеки е различно, така че всеки сам си преценява.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 193
Пробвах да я оправя ,не знам защо не се вижда и затова ще сложа линк.Надявам се ,че ще стане така .

milittana ,случайно имаш ли снимки от гледката на вашата стая ?

Имам и друго питане ,през кои агении резервирате за Дюни ?

П.П. това ли е гледката море от Белвил http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g939048-d8557447-Reviews … vince.html#photos ?

Пак нещо не излиза самата снимка .Намира се в снимки от посетители в папка Other .

Последна редакция: чт, 14 яну 2016, 13:11 от geryaleksandrova

# 11
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Здравейте Peace,
записвам се да следя и аз темата....чакам си потвърждението на резервацията за Белвил,...но колко време отнема отговора на хотела - два дена минаха вече newsm78. При десетки други резервации не съм имала такъв проблем Confused, та затова питам.
Дали да не подам запитвания и към други агенции, кой работи ексклузивно с Дюни newsm78

# 12
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
Точно това е изгледа. Не знам колко си струва....категорично в Белвил е по-тихичко и спокойно.
Здравейте Peace,
записвам се да следя и аз темата....чакам си потвърждението на резервацията за Белвил,...но колко време отнема отговора на хотела - два дена минаха вече newsm78. При десетки други резервации не съм имала такъв проблем Confused, та затова питам.
Дали да не подам запитвания и към други агенции, кой работи ексклузивно с Дюни newsm78
2 дена си е доста. Странно. Пишете ми на личен, какво търсите.

# 13
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Снощи късно получих резервацията, днес ще платя капарото Peace.
Дано не останем разочаровани и почивката да бъде приятна, нямам прекалени очаквания и се надявам всичко да бъде ОК.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 193
Резервирахме за Белвил .Последната седмица на юли. Все още си ме гложди ,дали да не променя резервацията за Марина Бийч ,но надали ще го направя .Никак не мисля ,че разликата от близо 50 лв на ден си заслужава .Голям мерак имам на вилите ,но с тях се притеснявам да не ни настанят в много отдалечена ,та тази година ще видим как са и ще си го преценим за догодина .

Общи условия

Активация на акаунт