Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 ян. 2016, 14:58 ч.

ДЮНИ РОЯЛ РЕЗОРТ 2016

• 104 540
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
Между 24-29 август също имаше много оси и ужилени деца. Досега два пъти сме били в Марина Роял, но тази година не ни позволиха да резервираме за 5 нощувки и бяхме в Белвил. Хареса ни много тази част на комплекса и за следващо посещение сигурно пак там бих избрала. Единственото много неприятно усещане бяха няколко гнезда на стършели отстрани по фасадата в задната част на хотела, близо до стаята ни. Писах в анкетната карта накрая, но дали някой ще обърне внимание се съмнявам.

# 736
Ние бяхме в Марина бийч от 02.09 до 06.09, да съм видяла 1-2 румънски семейства. Бяха предимно немци, англичани и българи. Прекрасна почивка, за първи път бяхме в Дюни, стана ни любимо Heart EyesHug

Избягвай юли и август и ще ти остане любимо Simple Smile Hands Ok Hand

Полазили са и Гърция, ама по-северните части. Аз ги избягвам като ходя по далечни острови или непопулярни дестинации и е чудесно Smile
Разбирам, че туризма особено по северното Черноморие се крепи на тях и чакам да израстнат като туристи, но към момента са просто неприятни ... шумни, безпардонни, лакоми, нахални и тотално несъобразителни. Не искам да се блъскам с никой нито за шезлонг, нито за храна. 

# 737
  • There I was on a July morning ...
Полазили са и Гърция, ама по-северните части. Аз ги избягвам като ходя по далечни острови или непопулярни дестинации и е чудесно Smile
През последните празници ходихме в Северна Гърция и да, имаше румънци, но за съжаление, най-просташки изпълнения видях от наши сънародници. Не ми се разправя в подробности, но май е въпрос до възпитание, а не до националност. Hands V

# 738
Здравейте! Вече направихме резервация за Белвил от 20.07!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт