Бродирана красота - тема 132

  • 76 020
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Благодаря, момичета! Утре ще ги покажа да видим дали съм успяла да помогна.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 789
В самата книжка на ДОМЕ са посочени съответните номера в ДМЦ Wink

Въобще не съм загледала, че там има номера на конците  Crazy Joy а и защо не пише DMC а STC newsm78 ....както и да е де, мерси за инфото  Hug

Ти твоя завърши ли го вече?

Ако стигна до компютъра, ще ти пратя моята страничка.

Не, още съвсем малко ми остана, но се занимавам с детето и други неща и не ми остават сили Sad

# 32
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Честита Нова Година на всички(с малко закъснение)! Много здраве, щастие и нови красоти да  сътворим и през новата 2016!
Аз малко бавно се справям с гобленарството, но с вас се нахъсвам и се надявам да си довърша двата отдааавна започнати гоблена  Embarassed.

# 33
  • Мнения: 11 827
В самата книжка на ДОМЕ са посочени съответните номера в ДМЦ Wink

Въобще не съм загледала, че там има номера на конците  Crazy Joy а и защо не пише DMC а STC newsm78 ....както и да е де, мерси за инфото  Hug

Ти твоя завърши ли го вече?

Ако стигна до компютъра, ще ти пратя моята страничка.

Не, още съвсем малко ми остана, но се занимавам с детето и други неща и не ми остават сили Sad

А не за какво да ми я пращаш, аз нали си имам оригиналната книжка и я погледнах  Peace има ги, но в едната графа пише Dome а в другата STC но явно си е ДМЦ защото са техните номера

# 34
  • Мнения: 289
Благодаря за новата тема  bouquet
Имам може ли да ми помогнете със схема на тези красоти Simple Smile
 http://cs629205.vk.me/v629205330/25b95/cPAIVkxtEXM.
http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/7/94/942/94942278_la … ca40b21747663.jpg
Котетата намерих но е много размазана
Първото не ми го отваря...

Котетата - http://s014.radikal.ru/i327/1103/db/519e5d37e041.jpg

Ани благодаря ти за котетата .Първия го редактирах това е коледен ботуш Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 3 789
В самата книжка на ДОМЕ са посочени съответните номера в ДМЦ Wink

Въобще не съм загледала, че там има номера на конците  Crazy Joy а и защо не пише DMC а STC newsm78 ....както и да е де, мерси за инфото  Hug

Ти твоя завърши ли го вече?

Ако стигна до компютъра, ще ти пратя моята страничка.

Не, още съвсем малко ми остана, но се занимавам с детето и други неща и не ми остават сили Sad

А не за какво да ми я пращаш, аз нали си имам оригиналната книжка и я погледнах  Peace има ги, но в едната графа пише Dome а в другата STC но явно си е ДМЦ защото са техните номера

Ами щом са оригиналните - няма смисъл. При мен пише ДМЦ

# 36
  • Мнения: 20
Да ви се намира това ? Намерих го на една място, но схемата толкова малка, че нищо не се вижда..

# 37
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
карай по картинката Peace
отворих я на екран с малко увеличение и си е супер  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 630
И да покажа малко снимки.
Мислех, че съм приключила с подаръци и коледни още преди Коледа, но се наложи набързо да спретна едно сърчице за една малка госпожица.

И не можех да не направя един много симпатичен мечо - подарък от съфорумка (Ваня  Hug)

а пък благодарение на Роси, мечешката компания се допълни (не им устоях, нищо че и Нова година мина  Mr. Green)
 
и накрая обещания етап от сноубордиста (пак нещо не успях да уловя истинските цветове  Peace)

# 39
  • София
  • Мнения: 461

В самата книжка на ДОМЕ са посочени съответните номера в ДМЦ Wink

Въобще не съм загледала, че там има номера на конците  Crazy Joy а и защо не пише DMC а STC newsm78 ....както и да е де, мерси за инфото  Hug

Ти твоя завърши ли го вече?

Аз снощи видях, че има съответстващи номера, преди да прочета коментарите. Благодаря все пак. Много съм глупавичка. То първо се гледа, а после се пита.

# 40
  • Казанлък
  • Мнения: 180
teddybearm  кога намираш време за това, имаш някаква тайна за бързина и креативност, признай си Joy
Момичета, освен Муркини има ли друг руски проверен за коректност сайт?
С една колежка искаме да харчим пари и да попълваме шкафове и се чудим Thinking
Ето и докъде цъфнаха моите лалета, нищо че 2 сутрини рина сняг, те цъфтят Laughing

# 41
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
Скрит текст:
teddybearm  кога намираш време за това, имаш някаква тайна за бързина и креативност, признай си Joy
Момичета, освен Муркини има ли друг руски проверен за коректност сайт?
С една колежка искаме да харчим пари и да попълваме шкафове и се чудим Thinking
Скрит текст:
Ето и докъде цъфнаха моите лалета, нищо че 2 сутрини рина сняг, те цъфтят Laughing

оля  Peace
доставя от всички руски и украински сайтове, има някои по-търсени неща в наличност, на други предлага отстъпки и бонуси  Peace

# 42
  • Мнения: 59
Момичета, за много години!
Живи, здрави, с много късмет и достатъчно свободно време!  Hug

Честит рожден ден на  St.. Dobri (на патерички)! Всичко най-хубаво!  bouquet

Аз ви следя изкъсо, но почти нямам какво да покажа... Но пък видях мноооого красоти на предните странички!

# 43
  • Мнения: 328
    Бачийска,БЛАГОДАРЯ!!! Hug
  Усмихната и МНОГОООО  щедра на благини 2016 за всички вас,работливки!
     Този книгоразделител с котетата дали има ключ?

# 44
  • София
  • Мнения: 3 789
Елка, Искусница - почти постоянно има отстъпки, цените са съвсем нормални, дори са по-ниски от Муркини

Общи условия

Активация на акаунт