Да попитам за Виши

  • 3 986
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 416
Интересува ме по-специално един хидратиращ крем- Thermal Fix UV на Vichy.Досега през лятото ползвах Thermal Fix 2 и съм много доволна.Някой ползвал ли е този с UV защита.Видях го вчера в една аптека,но на кутията му не пишеше за каква кожа е,пък и аптекаря не знаеше.Дали е добър?Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 317
Използвала съм Thermal Fix 1 и бях доволна.Предполагам,че и този крем няма да е лош.В аптеката нямаха ли тестери на крема?

# 2
  • Мнения: 27 524
Ами не пише специално за каква кожа е,май става за всякаква.

# 3
  • Мнения: 3 254
Любими са ми Nutriologie 1 и Thermal Fix, но този не съм ползвала. Сигурно е добър. Аз съм доволна от козметиката на Vichy като цяло.

# 4
  • Мнения: 870
С колко фактор беше този крем? Аз също се интересувам че идва време да си взимам, ако някой знае да даде малко инфо

# 5
  • Мнения: 120
 С фактор 20 е! T.e. - UVB 20, UVA 10.

# 6
  • Мнения: 3 248
Аз го ползвах през лятото и се изринах като не знам какво...след това козметичката ми обясни, че по принцип Виши-тата са за по-зряла кожа...получила съм алергия, просто защото кожата ми не е понесла на силните и агресивни съставки! Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 599
Аз го ползвах през лятото и се изринах като не знам какво...след това козметичката ми обясни, че по принцип Виши-тата са за по-зряла кожа...получила съм алергия, просто защото кожата ми не е понесла на силните и агресивни съставки! Rolling Eyes
Няма такова нещо, зависи  какъв точно е кремът, а не че всички продукти Виши са за зряла кожа. Агресивни съставки по принцип не съдържат. Те са хипоалергенни, все пак е медицинска козметика. Може би зависи и къде точно е произведен кремът. Аз лично наблюдавам понижение на качеството, а ми бяха любими... Дано не съм права. Сега съм фен на Авен.

# 8
  • Мнения: 416
Да дам отчет!Купих си въпросния крем,но изобщо не съм доволна!Хидратация - дръжки!Ползвам само кремове на Виши,но до сега не съм попадала на такъв гаден крем!!!Мами не се прецаквайте като мен!Май ще се върна пак на по-старите кремове за хидратация на ВишиThermal S 1 или Thermal S 2,а този отива в боклука!

# 9
  • Мнения: 18 542
Защо не си доволна? По-точно от какво?

# 10
  • Мнения: 416
Чувствам кожата си опъната само след 1 час след като съм се намазала.Това не ми се случваше с другия хидратиращ крем на Виши.Аз съм с много бяла кожа и вече лицето ми на два пъти почервенява от слънцето - къде му отиде защитния фактор 20 на този крем???

# 11
  • София
  • Мнения: 9 457
А между другото, къде пише, че има 20ф-р? Thinking
Защото аз не го виждам нито тук нито тук Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 416
Копче,говоря за друг крем - от тези двата съм много доволна.Бриана го е намерила.На кутията му пише,че е с фактор 20,а също така и в листовката към него.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 457
Аз останах с впечатление, че говориш за тези двата, защото последно не каза, какво точно си си купила. Wink

Общи условия

Активация на акаунт