Да попитам за Виши

  • 3 992
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 416
Интересува ме по-специално един хидратиращ крем- Thermal Fix UV на Vichy.Досега през лятото ползвах Thermal Fix 2 и съм много доволна.Някой ползвал ли е този с UV защита.Видях го вчера в една аптека,но на кутията му не пишеше за каква кожа е,пък и аптекаря не знаеше.Дали е добър?Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 317
Използвала съм Thermal Fix 1 и бях доволна.Предполагам,че и този крем няма да е лош.В аптеката нямаха ли тестери на крема?

# 2
  • Мнения: 27 524
Ами не пише специално за каква кожа е,май става за всякаква.

# 3
  • Мнения: 3 260
Любими са ми Nutriologie 1 и Thermal Fix, но този не съм ползвала. Сигурно е добър. Аз съм доволна от козметиката на Vichy като цяло.

# 4
  • Мнения: 870
С колко фактор беше този крем? Аз също се интересувам че идва време да си взимам, ако някой знае да даде малко инфо

# 5
  • Мнения: 120
 С фактор 20 е! T.e. - UVB 20, UVA 10.

# 6
  • Мнения: 3 248
Аз го ползвах през лятото и се изринах като не знам какво...след това козметичката ми обясни, че по принцип Виши-тата са за по-зряла кожа...получила съм алергия, просто защото кожата ми не е понесла на силните и агресивни съставки! Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 599
Аз го ползвах през лятото и се изринах като не знам какво...след това козметичката ми обясни, че по принцип Виши-тата са за по-зряла кожа...получила съм алергия, просто защото кожата ми не е понесла на силните и агресивни съставки! Rolling Eyes
Няма такова нещо, зависи  какъв точно е кремът, а не че всички продукти Виши са за зряла кожа. Агресивни съставки по принцип не съдържат. Те са хипоалергенни, все пак е медицинска козметика. Може би зависи и къде точно е произведен кремът. Аз лично наблюдавам понижение на качеството, а ми бяха любими... Дано не съм права. Сега съм фен на Авен.

# 8
  • Мнения: 416
Да дам отчет!Купих си въпросния крем,но изобщо не съм доволна!Хидратация - дръжки!Ползвам само кремове на Виши,но до сега не съм попадала на такъв гаден крем!!!Мами не се прецаквайте като мен!Май ще се върна пак на по-старите кремове за хидратация на ВишиThermal S 1 или Thermal S 2,а този отива в боклука!

# 9
  • Мнения: 18 542
Защо не си доволна? По-точно от какво?

# 10
  • Мнения: 416
Чувствам кожата си опъната само след 1 час след като съм се намазала.Това не ми се случваше с другия хидратиращ крем на Виши.Аз съм с много бяла кожа и вече лицето ми на два пъти почервенява от слънцето - къде му отиде защитния фактор 20 на този крем???

# 11
  • София
  • Мнения: 9 470
А между другото, къде пише, че има 20ф-р? Thinking
Защото аз не го виждам нито тук нито тук Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 416
Копче,говоря за друг крем - от тези двата съм много доволна.Бриана го е намерила.На кутията му пише,че е с фактор 20,а също така и в листовката към него.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 470
Аз останах с впечатление, че говориш за тези двата, защото последно не каза, какво точно си си купила. Wink

# 15
  • Мнения: 27 524
Да дам отчет!Купих си въпросния крем,но изобщо не съм доволна!Хидратация - дръжки!Ползвам само кремове на Виши,но до сега не съм попадала на такъв гаден крем!!!Мами не се прецаквайте като мен!Май ще се върна пак на по-старите кремове за хидратация на ВишиThermal S 1 или Thermal S 2,а този отива в боклука!

Проблемът е къде точно,с какво и как правят кремовете на Виши за източния пазар,а не в самите им продукти  Confused

# 16
  • Мнения: 18 542
Проблемът е къде точно,с какво и как правят кремовете на Виши за източния пазар,а не в самите им продукти  Confused
То май най-важният въпрос е къде  Rolling Eyes, щото ако ги правеха на едно и също място качеството щеше да е еднакво. За съжаление нас ни взимат за аборигени и си продават боклуците тук все едно няма да се усетим  Close

# 17
  • Мнения: 27 524
Проблемът е къде точно,с какво и как правят кремовете на Виши за източния пазар,а не в самите им продукти  Confused
То май най-важният въпрос е къде  Rolling Eyes, щото ако ги правеха на едно и също място качеството щеше да е еднакво. За съжаление нас ни взимат за аборигени и си продават боклуците тук все едно няма да се усетим  Close

Да,ама така е по-евтино.Иначе трябва да праснат европейските цени и ще намалее купуването  Crazy

# 18
  • Мнения: 18 542
Да,ама така е по-евтино.Иначе трябва да праснат европейските цени и ще намалее купуването  Crazy
Е че те европейските цени не са по-ниски

# 19
  • Мнения: 27 524
Да,ама така е по-евтино.Иначе трябва да праснат европейските цени и ще намалее купуването  Crazy
Е че те европейските цени не са по-ниски

Ми да,де,по-скъпи са.Ако ги сложат в Бг ще стане по-скъпо за нас,нали това и аз казвам,мари кравке  Grinning

# 20
  • Мнения: 18 542
Ми да,де,по-скъпи са.Ако ги сложат в Бг ще стане по-скъпо за нас,нали това и аз казвам,мари кравке  Grinning
E как ще са по-скъпи?! Цените са почти същите.

# 21
  • Мнения: 27 524
Ми да,де,по-скъпи са.Ако ги сложат в Бг ще стане по-скъпо за нас,нали това и аз казвам,мари кравке  Grinning
E как ще са по-скъпи?! Цените са почти същите.

Верно ли?Егати,колко струват?Аз знам един,дето го купува мъжо на свеки,Нутриложи 2,струва 18 евро,значи към 36 лева,толкова ли са и в БГ?АКо е така,тогава защо не си внасят оригинали?

# 22
  • Мнения: 18 542
Верно ли?Егати,колко струват?Аз знам един,дето го купува мъжо на свеки,Нутриложи 2,струва 18 евро,значи към 36 лева,толкова ли са и в БГ?АКо е така,тогава защо не си внасят оригинали?
Ми примерно моя крем LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS XL SPF60 струваше почти 29 лева. Крема на Виши Олиго 25 е 24-25-26лева, LA ROCHE-POSAY MELA-D HAND CREAM - 18,50лв и нагоре, LA ROCHE-POSAY MELA-D TEXTURE - почти 39лв. - тия последните два са ефтини, щото цените са им от нета. В аптеките са с по 1-2-3 лева по-високи.

# 23
  • Мнения: 5 317
Егати,колко струват?

Блонди,тук можеш да разгледаш цените на някои марки.

http://www.apteka-bg.net/index.php?cPath=2&SID=22fb721a68921 … 2ae62b1a93e985a6a

# 24
  • Мнения: 27 524
Верно ли?Егати,колко струват?Аз знам един,дето го купува мъжо на свеки,Нутриложи 2,струва 18 евро,значи към 36 лева,толкова ли са и в БГ?АКо е така,тогава защо не си внасят оригинали?
Ми примерно моя крем LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS XL SPF60 струваше почти 29 лева. Крема на Виши Олиго 25 е 24-25-26лева, LA ROCHE-POSAY MELA-D HAND CREAM - 18,50лв и нагоре, LA ROCHE-POSAY MELA-D TEXTURE - почти 39лв. - тия последните два са ефтини, щото цените са им от нета. В аптеките са с по 1-2-3 лева по-високи.

Да,верно,същите са цените,много гадно така. #Cussing out

# 25
  • Мнения: 27 524
Егати,колко струват?

Блонди,тук можеш да разгледаш цените на някои марки.

http://www.apteka-bg.net/index.php?cPath=2&SID=22fb721a68921 … 2ae62b1a93e985a6a

Бри,мерси.А я ми кажи,има ли сайт на Авен?Имах преди мостри и останах очарована от тях,но колкото и да рових в нета,никакъв сайт не можах да намеря.Дали знаеш нещо по въпроса?

# 26
  • Мнения: 18 542
Гадно я!  Close

# 27
  • Мнения: 5 317
Бри,мерси.А я ми кажи,има ли сайт на Авен?Имах преди мостри и останах очарована от тях,но колкото и да рових в нета,никакъв сайт не можах да намеря.Дали знаеш нещо по въпроса?

И аз много харесвам продуктите на Авен,не че съм пробвала кой знае какво.Имам едни книжки,които ми дадоха в аптеката.В тях има информация за всичките продукти.Там има тези два сайта:

http://www.avenehydrotherapycenter.com/choixPays.asp
http://www.soleil.info/main.php

Не съм ги разглеждала и не знам какви са.

# 28
  • Мнения: 27 524
Бри,мерси.А я ми кажи,има ли сайт на Авен?Имах преди мостри и останах очарована от тях,но колкото и да рових в нета,никакъв сайт не можах да намеря.Дали знаеш нещо по въпроса?

И аз много харесвам продуктите на Авен,не че съм пробвала кой знае какво.Имам едни книжки,които ми дадоха в аптеката.В тях има информация за всичките продукти.Там има тези два сайта:

http://www.avenehydrotherapycenter.com/choixPays.asp
http://www.soleil.info/main.php

Не съм ги разглеждала и не знам какви са.



Сега ще им метна едно око,много ти благодаря   bouquet

# 29
  • Мнения: 5 317

Сега ще им метна едно око,много ти благодаря   bouquet

Сега и аз ги погледнах.Не ти бях от голяма полза. Sick

# 30
  • Мнения: 27 524

Сега ще им метна едно око,много ти благодаря   bouquet

Сега и аз ги погледнах.Не ти бях от голяма полза. Sick

Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78

# 31
  • Мнения: 18 542
Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78
Коя козметика няма сайт?!

# 32
  • Мнения: 786
Малко встрани може би - купих си най-сетне Нормадерма-а на Виши, тъй като по принцип съм с проблемна кожа, и сравнително изчистената ми за момента кожа взе че се обрина и започна да ме сърби след няколкото намазвания. Добре, че имах и друг крем и го смених на бърза ръка. Ползвала съм иначе Thermal S, но наистина ми беше донесен от Гърция и тогава бях доволна. Не само този продукт, носила са ми и сто пъти по-хубав шампоан Дав от Гърция, ползвала съм такъв и от Бг - е, очевидно имаха разлика...
Изводът? - в България май по-добре българско, поне няма да те заболи когато се наложи да го изхвърлиш или използваш за блясък на обувките Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 5 317
Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78

А де!

 newsm12
Коя козметика няма сайт?!
Авен.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 470
Брианка, мерси за ценното инфо  bouquet. Този сайт на аптека не го знаех. Ценен е заради ценовата информация, която дава. Simple Smile

Блонди аз се консултирам за повечето неща от тук: Wink
http://www.beautytarget.com/boutique_us/liste_rayons.cfm?code_lg=lg_us
И по специално за Авен: http://www.beautytarget.com/boutique_us/liste_familles.cfm?num=1 … amp;code_lg=lg_us

# 35
  • София
  • Мнения: 2 437
Чувствам кожата си опъната само след 1 час след като съм се намазала.Това не ми се случваше с другия хидратиращ крем на Виши.Аз съм с много бяла кожа и вече лицето ми на два пъти почервенява от слънцето - къде му отиде защитния фактор 20 на този крем???


Мии...най- ниският фактор за лице, който ползвам е 36, а за тялото слагам 20 и нагоре...ако си с бяла кожа нищо чудно, че си изгоряла. 20 е нищо Laughing

Слънцезащитният крем фактор 60 също "опъва" кожата. Купи си само него. Няма нищо общо с останалите кремове с висок фактор...не стои бял, попива, кожата не е лъскава. И бебока мажа с него.
Ползвам Термал фикс 1 + слънцезащитния. Също съм с много бяла кожа.
Виши е единствената козметика, от която нямам кожни проблеми Peace

# 36
  • Мнения: 18 542
kopche, те и цените в тоя сайт са добри, ама не знам за доставка колко взимат и ако поръчаш дали ще ти ги доставят.
Иначе хубавото му е, че дава и инфо за асортимента на медицинската козметика на български  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 9 470
А, за цените не знам, аз гледам по-скоро описанието на продукта и съставките им Wink. За друго не се интересувам.
Пък къде видя нещо на БГ? Thinking

# 38
  • Мнения: 18 542
Нали говорим за този линк http://www.apteka-bg.net

# 39
  • Мнения: 27 524
Копче,мерси много за линка    bouquet

чет,ако искаш,като си идвам,мога да ти довлека кремове от тук  bowuu

# 40
  • София
  • Мнения: 9 470
Ами аз имах в предвид другият- този на бюти таргет. Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 10 858
Копче, на "Аптека" каква е цената за доставка? Гледах, гледах, рових, не можах да намеря накъде да е написано нещо по тоя въпрос newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 9 470
О, не знам, аз този сайт за пръв път го виждам. Брианка го даде. Тя ако знае нещо, да каже. Wink
За мен цените не са актуални съвсем. Поне това, което виждам в аптеката и сравнявам с това, което пише в сайта. Thinking

# 43
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, вярно че е доста евтинко, за тва и ме зарибиха да си поръчвам от там , но няма цена доставка. И няма и един крем на Рок, "хидра+", за мен е нов този крем, гледам че има и с фактор, но още не съм чула отзиви, та ще изчакам.
Ще чакам и Брианка да се включи, мерси много!

# 44

Сега ще им метна едно око,много ти благодаря   bouquet

Сега и аз ги погледнах.Не ти бях от голяма полза. Sick

Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78

Ето това е сайтът на Avene:
http://www.dermaweb.com/english/dermato/avene/avene_produits.html

# 45
  • Мнения: 18 542
За мен цените не са актуални съвсем.
Май са си актуални цените, защото скоро го обновяваха сайта. Иначе ми направи впечатление, че са по-ниски от по аптеките, но това може да е защото се продават с доставка.
Цени за доставка не пише никъде. Аз го ровя тоя сайт от известно време и няма обявени условия.

# 46
  • Мнения: 27 524

Сега ще им метна едно око,много ти благодаря   bouquet

Сега и аз ги погледнах.Не ти бях от голяма полза. Sick

Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78

Ето това е сайтът на Avene:
http://www.dermaweb.com/english/dermato/avene/avene_produits.html

Фонти,браво  Peace Страшна си,мерси много   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
За мен цените не са актуални съвсем.
Май са си актуални цените, защото скоро го обновяваха сайта. Иначе ми направи впечатление, че са по-ниски от по аптеките, но това може да е защото се продават с доставка.
Цени за доставка не пише никъде. Аз го ровя тоя сайт от известно време и няма обявени условия.

Ми как да си поръча човек, де да знам...да не стане като дойдат нещата да ми праснат 10 лв. такса доставка егати!!!
Писах им, да видим дали ще ми отговорят. За сега не са.

# 48
  • Мнения: 3 248
Аз го ползвах през лятото и се изринах като не знам какво...след това козметичката ми обясни, че по принцип Виши-тата са за по-зряла кожа...получила съм алергия, просто защото кожата ми не е понесла на силните и агресивни съставки! Rolling Eyes
Няма такова нещо, зависи  какъв точно е кремът, а не че всички продукти Виши са за зряла кожа. Агресивни съставки по принцип не съдържат. Те са хипоалергенни, все пак е медицинска козметика. Може би зависи и къде точно е произведен кремът. Аз лично наблюдавам понижение на качеството, а ми бяха любими... Дано не съм права. Сега съм фен на Авен.


Може би е имала предвид конкретно крема, който аз ползвах тогава! newsm78

# 49
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Крема на Виши Олиго 25 е 24-25-26лева,

Пак е добре. Аз се засилих миналата седмица да си купувам въпросния крем на Виши, ама като чух 32$ се врътнах и си излязох. ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 9 470
За мен цените не са актуални съвсем.
Май са си актуални цените, защото скоро го обновяваха сайта. Иначе ми направи впечатление, че са по-ниски от по аптеките,
Ами именно, де! По-ниски са! Wink
Кремовете на Авен- Хидранса например, е отдавна 30лв. по аптеките.  Wink
Това са стари цени в сайта. 
А и някой спомена преди време (ако не се лъжа- Карима newsm78), че Авен са си вдигнали с 20% цените още в началото на годината. Така, че всеки да си прави изводите. Wink

# 51
  • Мнения: 5 317
Момичета,не знам никакви подробности за този сайт. EmbarassedАз го използвам  за да си набелязват тук разни продукти и да се консултирам за цените,защото в Хисар някои цени са доста надути.Иначе крема на Авен  Хидранс с фактора и тук е 30.50 лева.
 kopche е права,че Карима каза за цените на Авен,че са се дигнали.

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 12:18 от brianna

# 52
  • Мнения: 27 524
Авен или Ла Рош,кои са за предпочитане?По-добри?

# 53
  • Мнения: 5 317
Авен или Ла Рош,кои са за предпочитане?По-добри?
Този въпрос за мен е доста труден.Имала съм продукти и на двете марки и не мога да преценя от коя съм по-доволна. newsm78

# 54
  • Мнения: 27 524
Авен или Ла Рош,кои са за предпочитане?По-добри?
Този въпрос за мен е доста труден.Имала съм продукти и на двете марки и не мога да преценя от коя съм по-доволна. newsm78

Защото и аз се чудя за лятото с висок фактор на коя от двете фирми да взема  newsm78

# 55
  • Мнения: 18 542
Защото и аз се чудя за лятото с висок фактор на коя от двете фирми да взема  newsm78
Аз Авен не съм ползвала, ама от Ла Рош до сега съм много доволна.

# 56
  • София
  • Мнения: 9 470
Аз мисля, че Ла Рош- са по-по- най, така да се каже. Grinning
Известни са с прословутият си крем с вит. С, който изглаждал бръчките. При това имаше изследване някакво по въпроса. Та беше доста хвален и препоръчван от познавачите.
Към 40лв/за 30мл. става дума. Wink

Друг хубав техен продукт е Hidraphase XL SPF 5-UVA 12PPD (каквото и да значи това последното, пресписвам ти дословно от мострата, която имам Crazy). Чудесен дневен крем с приятна деликатна миризма, и хубави филтри. Около 38-39лв./40мл.

Слънцезащитната им серия явно също е мноого добра, щом и Чета толкова да хвали. Чете тука си ти наред. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 35 961
този сайт да не е менте?
http://www.apteka-bg.net/
току-що БТК ми обясни, че телефонът даден в сайта, е несъществуващ
исках да питам за доставката и дали са актуални цените
а и този надпис на преден план на руски език ....

# 58
  • Мнения: 18 542
За слънцезащитния Антелиос само хубави неща мога да кажа. За смесена кожа епросто перфектен! Даже няма нужда от пудрене през деня. До вечерта си ми стои нелъскава кожата. Като слънцезащита още не ми се е отдавало да го пробвам, че то в тия дъждове и студове може ли... Close

# 59
  • Мнения: 18 542
Аз не бих си поръчала от там.  Наистина е малко странен сайта. Аз го ползвам само като инфо.

# 60
  • Мнения: 27 524
Копче (тик-так или друго?  Joy), чет,мерси за мненията.Ла Рош ще е явно,но мисля да си взема 40 фактор,60 ми се струва много.

# 61
  • Мнения: 2 655
Аз съм страхотен фен на Виши.
Просто това е най-доброто, което съм ползвала.
Купувай няма да съжаляваш.

# 62
Темата е стара но много искам да питам някой , ако може да ми каже как вървят цените на околоочните кремчета на Виши и специално този "Vichy Myioke eye care" или нещо такова беше. Благодаря предварително   bouquet

# 63
  • Мнения: 240
Темата е стара но много искам да питам някой , ако може да ми каже как вървят цените на околоочните кремчета на Виши и специално този "Vichy Myioke eye care" или нещо такова беше.
И да питам: имам Myokine за лице, трябва ли да си взема и околоочния?

Общи условия

Активация на акаунт