Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте.Имам един голям проблем,който много ме мъчи и незнам какво да правя... На 22години съм,имам сериозен приятел от 5години напоследък нещата между нас не вървят добре.Проблема е там,че честичко си пийва и бих казала почти всеки път започва да се заяжда с мен.Лошото е че не са само скандалите който стават,той ми и посяга,удря ме блъска ме,а на другия ден все едно нищо не се е случило.Боли ме много защото го обичам и всеки път прощавам..Като го видя че започва да пие ме хваща страх,защото незнам какво може да ми направи...Искам някой да ми даде съвет..Какво да правя?!

Последна редакция: чт, 14 яну 2016, 20:35 от bubanka

# 1
  • Мнения: 11 253
Дим да те няма  Peace
Като те докара до моргата пак ми кажи как го обичаш ...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3
Това е най-лесно.. Друго не може ли да се направи... Как да го откажа от тези лоши навици..?

# 3
  • Мнения: 35 891
няма да го откажеш
сега удря теб, а когато започне да удря детето ви?
спасявай се преди да си затънала съвсем
това не е последният мъж на света и много са по-добрите от него

# 4
  • Мнения: 5 513
Ами кажи му,че е пиянка и трябва да се лекува.И мислиш ли,че ще отиде?Защото те обича и му пука за теб?
Правилния отговор е да бягаш далеч от него.

# 5
  • Мнения: 2 650
От кои навици  да го откажеш - от пиенето или от биенето, защото второто не е навик, което за сега само пиенето отключва. Ако продалъжаваш да си съгласна , защото това правиш с любовното си търпение, след време и без пиене ще те млати...е тогава може и навик да му стане ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 24 839
Здравейте.Имам един голям проблем,който много ме мъчи и незнам какво да правя... На 22години съм,имам сериозен приятел от 5години напоследък нещата между нас не вървят добре.Проблема е там,че честичко си пийва и бих казала почти всеки път започва да се заяжда с мен.Лошото е че не са само скандалите който стават,той ми и посяга,удря ме блъска ме,а на другия ден все едно нищо не се е случило.Боли ме много защото го обичам и всеки път прощавам..Като го видя че започва да пие ме хваща страх,защото незнам какво може да ми направи...Искам някой да ми даде съвет..Какво да правя?!
Изчезвай, бързо, без да се обръщаш назад!
Живях с такъв, при всяко пийване, започваше заяждане- с мен, с другите около него, с всичко, което шава.
И все налиташе на бой, първо с тях...........докато в един хубав момент не налетя и на мен.
Изхвърлих му багажа, удържах на извиненията и обещанията, че няма да ме пипне повече.
След време се ожени и прати в болница жена си.
Едно да знаеш, пък решавай- който веднъж посегне, не спира.
А, на теб ти посягат непрекъснато и ти се чудя, що за извратена любов е това?

# 7
  • Мнения: 3
Проблема е там,че незнам как ще го преживея ако се разделим.Имам чувството че ще се побъркам без него..Един път се бяхме разделили за 6месеца и пак се върнах..Много ми е трудно.

# 8
  • Мнения: 11 253
Не се жени и не раждай от него. С времето ще намалее това, което ви дърпа един към друг и ще избягаш от този ад.

Друго решение НЯМА!

Крайна съм, защото работата ми е такава, че виждам убити момичета/жени от мъжете, които обичат  Cry След прошки, събирания и раздели, след обещания и кълнене - накрая приключват в чувал в моргата. Бори се за живота си!

# 9
  • Мнения: 5 513
Проблема е там,че незнам как ще го преживея ако се разделим.Имам чувството че ще се побъркам без него..Един път се бяхме разделили за 6месеца и пак се върнах..Много ми е трудно.
Ами ,като е така напиши му телефонния номер тука и ние ще му се обадим и ще му кажем да не те бие и да пие с мярка.

Ти схващаш ли,че може да те осакати или убие?

# 10
  • Мнения: 10 012
Ако боят ти усилва любовните страсти, стой докато те осакати.
Не си ли чувала, че пиенето е проблем, с който никой не се справил.
Твърде млада си, за да живееш под такъв тормоз.
Твоите родители знаят ли за проблема и ако Да, как приемат тези неща?

# 11
  • Мнения: 2 650
Предполагам това ти е първото гадже, така че опасенията ти, че ще се побъркаш без него са нормални... та той те поставя  непрекъснато в условието да бъдеш или не...с него/ в такъв свмисъл, някак  си ви е вълнуващо-интензивна връзката/. Всеки път, когато ти посяга си казваш, че можеш да си по-добра, по-отстъпчива, по-красива, по-готина,  въобще нещо повече - само и само да е  мил отново. Ми това си е  творчество направо...ама неправилно насочено. Няма да станеш нищо по-  за него, освен  по-удобна и от там все по- дразнещо скучна. Ти си склонна да се променяш  , той не е - това са фактите. Бягай от  това  зацикляне и вярвай ми - не само ще оцелееш, ами след по-малко от година -  само като си спомняш за него, ще ти  се драйфа  Confused

# 12
  • Мнения: 31 379
Здравейте.Имам един голям проблем,който много ме мъчи и незнам какво да правя... На 22години съм,имам сериозен приятел от 5години напоследък нещата между нас не вървят добре.Проблема е там,че честичко си пийва и бих казала почти всеки път започва да се заяжда с мен.Лошото е че не са само скандалите който стават,той ми и посяга,удря ме блъска ме,а на другия ден все едно нищо не се е случило.Боли ме много защото го обичам и всеки път прощавам..Като го видя че започва да пие ме хваща страх,защото незнам какво може да ми направи...Искам някой да ми даде съвет..Какво да правя?!

Омъжи се за него веднага. Ще се промени, обещавам. А като родиш, той ще бъде най-прекрасния мъж на света.  Joy

Проблема е там,че незнам как ще го преживея ако се разделим.Имам чувството че ще се побъркам без него..Един път се бяхме разделили за 6месеца и пак се върнах..Много ми е трудно.

И кое точно ще ти липсва? Миризмата на алкохол от устата му или шамарите?  Mr. Green


Това е най-лесно.. Друго не може ли да се направи... Как да го откажа от тези лоши навици..?

За алкохолизма няма лечение. Чат пат се среща някой излекувал, но е толкова рядко, че се счита за мит или легенда.

Сега сериозно. Осъзнай се и изчезвай. Такива хора не се променят. Малко достойнство нямаш ли?
Чудя ти се на акъла как може да търпиш. Аз ако съм при първото посягане ще го залепя за стената.
Мъж, който удря веднъж, ще го направи пак и пак и пак.

# 13
  • Мнения: X
Здравейте.Имам един голям проблем,който много ме мъчи и незнам какво да правя... На 22години съм,имам сериозен приятел от 5години напоследък нещата между нас не вървят добре.Проблема е там,че честичко си пийва и бих казала почти всеки път започва да се заяжда с мен.Лошото е че не са само скандалите който стават,той ми и посяга,удря ме блъска ме,а на другия ден все едно нищо не се е случило.Боли ме много защото го обичам и всеки път прощавам..Като го видя че започва да пие ме хваща страх,защото незнам какво може да ми направи...Искам някой да ми даде съвет..Какво да правя?!
Ама точно никакъв проблем нямаш.
Просто му казваш "Сбогом" и забравяш, че изобщо е съществувал.
Ако искаш щастлив, спокоен, пълноценен живот, послушай една жена, която е на възраст да ти бъде майка.Няма да сбъркаш.

А ако искаш да си бита, тормозена, навиквана, обиждана, стой и го обичай.Помни обаче, че по някое време пак ще си тръгнеш, само дето ще си съсипеш живота и ще удължиш агонията.

Проблема е там,че незнам как ще го преживея ако се разделим.Имам чувството че ще се побъркам без него..Един път се бяхме разделили за 6месеца и пак се върнах..Много ми е трудно.
И кое точно му обичаш?
Пиянството?Боят?"Прекрасния" му вид, като се натряска?Фъфленето?
Наистина ми е интересно кое точно предизвиква любовни трепети и нежност у теб.
"Кръшкането е до време, пиенето е до гроб!" -много, ама мноооооого вярна приказка.
Само дето с навика да те поступва не е ясно дали няма теб  първа  да ориентира  към гробището...


Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 01:45 от Анонимен

# 14
  • Мнения: 51
Как можеш да обичаш някой, който те бие?? На мен ми прилича на емоционална зависимост твоето, най-вероятно ти е първия.

Момичетата са ти казали - бягай, алкохолът не прощава. Не си съсипвай живота! Много си млада още, ще срещнеш подходящ за теб, който ще те обича и носи на ръце, а не да ти посяга... от любоФФФ... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт