Колко често да давам чайчето на Хип за колики

  • 1 422
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 330
Здравейте мами:)Купих си чайчето на Хип за колики,обаче никъде не пише колко често да го давам.Криси според мен няма колики,само че ака жълто зелено и това според педиатърката ми означавало,че вероятно има.Пием някакви прахчета,но аз реших да и взема и чайчето.Някой да го е давал на бебоците си?  bouquet

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз съм давала такова чайче; не съм го давала по схема някаква, а когато се присетя - преди обед, след обед..., както дойдеше

# 2
  • Мнения: 513
Аз го давах вместо вода по колкото изпие (това е едно от многото неща който пробвахме за коликите )

# 3
  • Мнения: 1 489
аз съм давала такова чайче; не съм го давала по схема някаква, а когато се присетя - преди обед, след обед..., както дойдеше
И аз така.

# 4
  • Мнения: 200
И ние сме го ползвали Grinning Grinning Grinning много съм доволна! Не усетих 4естно какво са колики... Давах го и аз вместо вода и вода разбира се но по-рядко.... към 16-17-18ч. са часовете в коите ревяхме...ама на 4-5 дена се слу4ва6е...и преди всяко хранене с лъжи4ка и давах 15 капки Сабсимплекс и комбинацията беше супер Laughing Laughing Дано ви помегне и на вас...

# 5
  • Мнения: 680
аз го давах вместо водичка

# 6
  • у нас
  • Мнения: 660
Давах го вместо водата,но не ни помагаше.Коликите бяха зверски и само капките ни оправяха.В последствие се оказа че дъщеря ми не иска да пие вода,защото не и мирише на въпросното чайче Sick та малко трудно преминахме на бистра водица.

# 7
  • Мнения: 307
аз го давах вместо водичка
И аз така.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 404
Аз го давах вместо вода по колкото изпие
И аз така.

# 9
  • Мнения: 2 381
Мисля, че може да се дава вместо вода.

# 10
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз го давам вместо вода.

# 11
  • Мнения: 2 614
За разлика от чая Бебезан (български) Хипп-а може да се дава неограничено!
Успех!
Дано скоро минат коликите на бебо!

# 12
  • Мнения: 1 059
И аз съм го давала вместо вода

# 13
  • Мнения: 1 259
И аз го давах вместо вода в началото,но не ни помогна въобще.Помагаше ни бебезан.

# 14
  • Мнения: 70
Давах го вместо вода!

# 15
  • Мнения: 70
Но давах и Еспумизан

# 16
  • Мнения: 379
бебо го пие почти от месец и половина, нямаме точна дозировка, но пие около 700гр. чай на ден, много го харесва и не може без него Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз го давах вместо вода по колкото изпие (това е едно от многото неща който пробвахме за коликите )
И при нас така.

# 18
  • Мнения: 680
бебо го пие почти от месец и половина, нямаме точна дозировка, но пие около 700гр. чай на ден, много го харесва и не може без него Laughing

това не е ли множко?аз знам че около100-200мл.дневно

# 19
  • Мнения: 694
Давах го вместо вода. До такава степен се беше пристрастила към него, че имаше дни в които и сменях шишетата, за да си изпие млякото.

# 20
  • Мнения: 11 505
Чайчето се дава вместо вода,но проблема при нас беше че Бебка не пиеше вода Rolling Eyes,така че не можах да го използвам.Успех с коликите.  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 171
И аз го давах вместо вода, пиеше по 100-200 мл на ден, а сега не иска да изпие и 10 мл вода на ден, та пак минахме на този чай.

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз го давах вместо вода , но не вярвам много да помага за коликите , давах и Еспумизан , а чайчетата на ХИП и сега продължавам да му давам .

# 23
  • Мнения: 425
Аз го давах вместо вода, но проблема беше че пиеше много рядко. Sad

# 24
  • Мнения: 177
Аз слагах по една чаена лъжичка на 100мл. вода и и давах колкото можеше да изпие за целия ден.Също и Sab Simplex,но нищо не помагаше.

# 25
аз го давах  вместо вода и сега даже му давам заштото водата не иска да я пие много. много го харесва чайя

# 26
  • Враца
  • Мнения: 109
Давам го вместо вода,защото сме със много силни колики.

# 27
  • Мнения: 559
аз съм давала такова чайче; не съм го давала по схема някаква, а когато се присетя - преди обед, след обед..., както дойдеше
И аз така.
И аз така и го давах,но нямаше никакав ефект.

# 28
  • София
  • Мнения: 43 904
=и аз вместо вода + еспумизан преди всяко хранене. чая го давах и като видимо мн го заболеше....

# 29
  • Мнения: 252
И аз го давах вместо вода, пиеше по 100-200 мл на ден, а сега не иска да изпие и 10 мл вода на ден, та пак минахме на този чай.
И при нас е така.

# 30
и аз го давам вместо вода

# 31
  • Мнения: 953
Аз го давах вместо вода по колкото изпие (това е едно от многото неща който пробвахме за коликите )
И аз така го давах. доволна бях.

# 32
  • Мнения: 330
Благодаря на всички мами за отговорите HugЧайчето и ние го пием вместо вода,но като изстине и не и харесва,за това и го стоплям:)Преди така правихме и с водата и пак имаше ефект:)

# 33
  • Мнения: 175
И ние си го пиивахме но не ни помагаше особено в борбата с коликите а само саб симплекса.иначе не мисля че може да се ограничава а колкото бебчо иска,както и другите мами са казали

# 34
  • Мнения: 2 672
ако има колики едва ли ще помогне кой знае колко, иначе веднъж му дадох но не му хареса и не повторих

# 35
  • Мнения: 695
аз й го давах вместо водичка

# 36
А слагате ли по-малко захар когато преварявате водата за чайчето?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 969
аз съм давала такова чайче; не съм го давала по схема някаква, а когато се присетя - преди обед, след обед..., както дойдеше
И аз така.
Peace

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И  на двамата го давах вместо вода,много си го харесваха но не мисля че им помагаше с коликите,може би ги успокояваше когато беше топличък чая, при нас само спането по корем ни спаси.

Общи условия

Активация на акаунт