Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 375
  • ВАРНА
bubka:) , ако вече сте си харесали учителка, не виждам защо да не опиташ да се срещнете. Колкото повече информация предварително, толкова по-добре.

# 376
Благодаря ви за съвета  bouquet Дано успеем да се срещнем с нея  Praynig

# 377
Записвам се и аз да следя темата че ни предстои избор на есен Някой може ли да даде отзиви за" ОУ Патриарх Евтимий "в кв.Владиславово

# 378
Записвам се и аз да следя темата че ни предстои избор на есен Някой може ли да даде отзиви за" ОУ Патриарх Евтимий "в кв.Владиславово

Мога да кажа само добри неща за Патриарха. С децата наистина се работи! Препоръчвам г-жа Пантелеева. На есен тя ще поеме нов випуск. Успех!

# 379
Благодаря за отговора ще се опитам да се срещна с нея за да се запознаем и така!

# 380
  • Варна
А кога всъщност се подават документи?  newsm78 и каква е процедурата въобще?

# 381
  • Варна
Здравейте, с настъпването на новата година започнаха и първокласните вълнения на набор 2010.

Позволих си да направя нова тема за прием 2017г. във варненските училища.

Моля, всчики майки на бъдещи първолаци - заповядайте там, да обменяме информация и идеи.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=961763.new#new

# 382
Здравейте. Детето ми е в предучилищна в ОУ Димчо Дебелянов гр.Варна. Искам да споделя, че съм изключително доволна от всички, като се почне от Директораката, класните ръководителки г-а Назарова и г.жа Константинова и всички останали, с които сме имали допир. Противно на всеобщото мнение, че училището е "втора" ръка, аз съм със страхотни впечатления. Говоря за професионализъм, отношение, внимание, толерантност. Има внимание и индивидуален подход към всяко дете и обратна връзка с родителя.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт